MIRROR VERSION LAST SYNC TIME: 2024-06-24 03:55 took:37.5 s.

Players list

Search :

Name, surname Country Club
Elija Galavčenkaitė (2013) Image description Jonavos SC U12-2
Elzė Ginevičiūtė (2013) Image description Jonavos SC U12-2
Vanesa Katasonova (2013) Image description Jonavos SC U12-2
Nerida Pravackaitė (2013) Image description Jonavos SC U12-2
Perla Adomavičiutė (2008) Plungės SRC
Anastasija Afanasjeva (2010) Image description Eišiškių A. Ratkevičiaus SM (mergaitės)
Austėja Aleksaitė (2008) Image description ISTA White
Ernestas Aleksiukas (2005) Image description Eišiškių A. Ratkevičiaus SM | Eišiškių A. Ratkevičiaus sporto mokykla
Greta Alesiūtė (2010) Pagėgių savivaldybės meno ir sporto mokykla
Veronika Andrulytė (2010) Image description Kelmės SC
Meda Antanaitytė (2012) Image description Jonavos SC U12-1 | Image description Jonavos KKSC 3 U12
Milana Anusevič (2008) Image description Jonavos SC U17 | Image description Jonavos SC U16 | Image description Jonavos KKSC U15 | Image description Jonavos KKSC U16
Alina Apanel (2009) Image description Eišiškių A. Ratkevičiaus SM (mergaitės)
Rugilė Arštikytė (2012) Image description Raseinių KKSC
Fausta Bagdonavičiūtė (2011) Image description Kelmės SC
Elzė Balsytė (2013) Image description Palangos SC U13 | Image description Palangos Sporto centras U12 | Image description Palangos SC U12-2
Diana Bandalevič (2006) Image description Eišiškių A. Ratkevičiaus SM (mergaitės) | Image description Šalčininkų r. Eišiškių A. Ratkevičiaus SM
Justina Banišauskaitė (2011) Image description ISTA Gold | Image description ISTA SilveR | Image description ISTA ReD
Miglė Bankeč (2012) Image description Raseinių KKSC
Vakarė Bartkutė (2007) VMSM "Sostinės tauras" | Image description Kelmės SC
Goda Bartkutė (2007) Image description Jonavos SC U17 | Jonavos SC U18 | Image description Jonavos KKSC U16
Damiana Bazylytė (2008) Image description Eišiškių A. Ratkevičiaus SM (mergaitės)
Giedrė Benetytė (2009) Image description Klaipėdos tinklinio akademija
Izabelė Blaževičiūtė (2007) Plungės SRC
Neila Blėdaitė (2009) Varėna
Darja Bogovec (2010) Image description Eišiškių A. Ratkevičiaus SM (mergaitės) | Image description A. Ratkevičiaus SM
Gabrielė Borkertaitė (2010) Image description Kelmės SC
Emilė Brezgytė 2006 (2006) Plungės SRC
Goda Bryžytė (2009) Image description Eišiškių A. Ratkevičiaus SM (mergaitės)
Evaldas Budrevičius (2009) Image description Eišiškių A. Ratkevičiaus SM | Image description Šalčininkų r. Eišiškių A. Ratkevičiaus SM | Eišiškių A. Ratkevičiaus sporto mokykla
Patricija Budrikaitė (2014) Pagėgių savivaldybės meno ir sporto mokykla
Jonė Budrytė (2012) Image description Jonavos SC U12-2
Fausta Budrytė 2007 (2007) Plungės SRC
Emilija Buinovskytė (2009) Image description Kėdainių sporto centras
Aistė Butkutė (2012) Image description Palangos SC U12-1 | Image description Palangos SC U13
Modesta Butrimovič (2009) Image description Eišiškių A. Ratkevičiaus SM (mergaitės)
Armintė Čapaitė (2007) Image description Jonavos SC U17 | Jonavos SC U20 | Jonavos SC U18 | Image description Jonavos KKSC U16
Urtė Čerkauskaitė (2011) Image description Kelmės SC
Elzė Černiauskaitė (2007) Image description Jonavos SC U17 | Jonavos SC U20 | Jonavos SC U18 | Image description Jonavos KKSC U16
Izidorius Černiauskas (2012) Image description Raseinių KKSC
Emilija Chačkovska (2007) Image description Eišiškių A. Ratkevičiaus SM (mergaitės) | Image description Šalčininkų r. Eišiškių A. Ratkevičiaus SM | EIŠIŠKIŲ SM
Arina Chaneckaitė (2012) Image description Jonavos SC U12-1
Liepa Chramelytė (2012) Image description ISTA Gold | Image description ISTA Blue | Image description ISTA Yellow
Benas Čiapas (2012) Image description Raseinių KKSC
Nida Dabravolskaitė (2009) Varėna
Eiva Damanskytė (2011)
Luka Danilevičiūtė (2012) Image description Palangos SC U13 | Image description Palangos Sporto centras U12 | Image description Palangos SC U12-1
Meida Daukantaitė (2010) Image description Palangos SC U15
Smiltė Dautartaitė (2013) Image description ISTA Gold | Image description ISTA Yellow
Odeta Demenčiūtė (2011) Image description Kelmės SC
Martyna Diminskytė (2012) Image description Kelmės SC
Radvilė Dimšaitė (2013) Image description ISTA Yellow
Radvilė Drungilaitė (2009) Image description Klaipėdos tinklinio akademija
Elinga Dudoitytė (2009) Image description Eišiškių A. Ratkevičiaus SM (mergaitės)
Augustinas Eidukas (2005) Image description Eišiškių A. Ratkevičiaus SM | Eišiškių A. Ratkevičiaus sporto mokykla
Žygimantas Eidukas (2010) Image description Eišiškių A. Ratkevičiaus SM | Image description Eišiškių SM | Image description Šalčininkų r. Eišiškių A. Ratkevičiaus SM | Mini U-13 berniukai. | Eišiškių A. Ratkevičiaus sporto mokykla
Emilija Endrikaitė (2010) Image description ISTA Green | Image description ISTA SilveR | SM ,,STARTAS"3(U 13)
Kotryna Fetingytė (2012) Pagėgių savivaldybės meno ir sporto mokykla
Mėta Gaidamavičiūtė (2014) Image description Jonavos SC U12-2
Egidijus Gaidukevič (2006) Image description Eišiškių A. Ratkevičiaus SM
Matėja Gailevičiūtė (2013) Image description Palangos SC U13 | Image description Palangos Sporto centras U12 | Image description Palangos SC U12-2
Miglė Gailevičiūtė (2010) Image description Palangos SC U15 | Image description Palangos Sporto centras U14 | Image description Palangos SC
Barbora Gasiūnaitė (2012) Image description ISTA Gold | Image description ISTA Black | Image description ISTA Geltona
Skirmantė Gecevičiūtė (2012) Pagėgių savivaldybės meno ir sporto mokykla
Vytė Geraskinaitė (2011) Image description Klaipėdos tinklinio akademija
Agnė Gezevičiūtė (2008) Image description Jonavos SC U17
Urtė Glotovaitė (2012) Image description ISTA Black | Image description ISTA Gold | Image description ISTA Geltona
Gustė Grauslytė (2007) Plungės SRC
Rugilė Grigalevičiūtė (2010) Image description ISTA Green | Image description ISTA SilveR
Beatričė Griškevičiūtė (2010) Image description Palangos SC U15 | Image description Palangos Sporto centras U14 | Image description Palangos SC | Image description Palangos SC U13-1
Emilija Griučkaitytė (2009) Image description ISTA Green | Image description ISTA White | Image description Ista Žalia
Kamila Grudinska (2005) Image description Eišiškių A. Ratkevičiaus SM (mergaitės)
Rustė Gūdmantaitė (2011) Image description ISTA Gold
Ignė Gulbinaitė (2013) Image description ISTA Gold | Image description ISTA Black | Image description ISTA Balta
Emilija Gustaitė (2009) Image description Eišiškių A. Ratkevičiaus SM (mergaitės)
Martynas Gustas (2007) Image description Eišiškių A. Ratkevičiaus SM
Izabelė Gužytė (2007) Image description Jonavos SC U17 | Jonavos SC U18 | Image description Jonavos KKSC U16
Goda Imbrusaitė (2023) Image description Jonavos SC U12-1
Izabelė Ivanovė (2009) Image description ISTA Green | Image description ISTA White
Liepa Jakubauskaitė (2008) Image description ISTA White
Ieva Jančauskaitė (2012) Pagėgių savivaldybės meno ir sporto mokykla
Andreja Jangurazova (2012) Image description Jonavos SC U12-1
Urtė Jaugėlaitė (2009) Image description Palangos SC
Eva Jokšaitė (2010) Image description Palangos SC U15 | Image description Palangos Sporto centras U14 | Image description Palangos SC | Image description Palangos SC U13-2
Joris Jonelis (2012) Image description Raseinių KKSC
Goda Juodytė (2012)
Emilija Jurkšaitė (2008) Image description ISTA White
Veronika Juša (2007) Image description Eišiškių A. Ratkevičiaus SM (mergaitės) | Image description Šalčininkų r. Eišiškių A. Ratkevičiaus SM | EIŠIŠKIŲ SM
Monika Juzėnaite (2007) Image description Jonavos SC U17 | Jonavos SC | Jonavos SC U20 | Jonavos SC U18 | Image description Jonavos KKSC U16 | Jonavos KKSC
Laima Marija Kairytė (2010) Image description Palangos SC U15 | Image description Palangos SC
Urtė Kalnaitytė (2010) Pagėgių savivaldybės meno ir sporto mokykla
Julija Lėja Kasperaitytė (2011) Image description KTA | Image description Klaipėdos tinklinio akademija | KTA
Arijana Kazačiūnaitė (2013) Image description Jonavos SC U12-2
Aurūnė Kazakauskaitė (2009) Image description Palangos SC U15 | Image description Palangos SC
Augustė Kazbaraitė (2006) Plungės SRC
Sintija Kaziulionytė (2008) Varėna
Aironas Kesminas (2013) Image description Telšių sporto ir rekreacijos centras
Leonas Kinderis (2012) Image description Raseinių KKSC
Aušrinė Kiplytė (2012) Image description Jonavos SC U12-1
Margarita Kiris (2009) Image description Eišiškių A. Ratkevičiaus SM (mergaitės)
Aivita Kizytė (2010) Image description Kelmės SC
Brigita Kneziauskaitė (2010) Varėna
Justė Kniežaitė (2011) Image description Palangos Sporto centras U14 | Image description Palangos SC U13 | Image description Palangos SC U12-2
Augustė Kniežaitė 2006 (2006) Plungės SRC
Aneta Kočan (2007) Image description Eišiškių A. Ratkevičiaus SM (mergaitės) | Image description Šalčininkų r. Eišiškių A. Ratkevičiaus SM | EIŠIŠKIŲ SM
Justyna Kod (2005) Image description Eišiškių A. Ratkevičiaus SM (mergaitės) | Image description Šalčininkų r. Eišiškių A. Ratkevičiaus SM | EIŠIŠKIŲ SM
Emilija Kolyško (2010) Image description Eišiškių A. Ratkevičiaus SM (mergaitės)
Gustė Kornišinaitė (2011) Image description Palangos SC U13 | Image description Palangos SC U12-2
Agnetė Korsakaitė (2013) Image description Palangos SC U12-2 | Image description Palangos SC U13 | Image description Palangos Sporto centras U12
Kamila Korzun (2009) Image description Eišiškių A. Ratkevičiaus SM (mergaitės)
Mintarė Kraunevičiūtė (2012) Image description Jonavos SC U12-1
Arijus Kreišmontas (2015) Image description Telšių sporto ir rekreacijos centras
Gabija Kubiliūtė (2010) Image description Palangos SC U15
Amėja Kudakaitė (2013) Image description ISTA Blue | Image description ISTA Oranžinė
Ameta Kudakaitė (2015) Image description ISTA Blue | Image description ISTA PinK
Agota Kunigėlytė (2009) Image description ISTA White | Image description ISTA Green
Anetė Kuprytė (2011) Image description Klaipėdos tinklinio akademija
Izabelė Kuprytė (2009) Image description Klaipėdos tinklinio akademija
Simona Laisonaitė (2008) Image description Jonavos SC U17 | Image description Jonavos SC U16 | Image description Jonavos KKSC U15 | Image description Jonavos KKSC U16
Gustė Lakauskaitė (2008) Image description Raseinių KKSC
Austėja Lapurkaitė (2010) Varėna
Jan Lebed (2005) Image description Eišiškių A. Ratkevičiaus SM | Eišiškių A. Ratkevičiaus sporto mokykla
Laura Lebedytė (2011) Image description Eišiškių A. Ratkevičiaus SM (mergaitės) | Image description A. Ratkevičiaus SM
Rusnė Leikutė (2005) Image description Kėdainių sporto centras
Karina Lengvinaite (2010) Image description Palangos SC U15 | Image description Palangos SC
Samanta Lileikytė (2011) Image description Palangos SC U13
Laura Liutkutė (2008) Image description ISTA White
Urtė Losiūtė (2012) Image description Jonavos SC U12-1 | Image description Jonavos KKSC 3 U12
Dominykas Lukauskas (2012) Image description Raseinių KKSC
Luka Lukošiutė (2010) Pagėgių savivaldybės meno ir sporto mokykla
Vytautė Lukošiūtė (2015) Image description Raseinių KKSC
Juta Maciulevičiūtė (2009) Image description Palangos SC U15 | Palangos SC | Image description Palangos SC
Emilija Mačiulytė (2013) Image description Palangos SC U13 | Image description Palangos Sporto centras U12 | Image description Palangos SC U12-1
Deividas Malevskij (2005) Image description Eišiškių A. Ratkevičiaus SM
Greta Manujlova (2007) Image description Eišiškių A. Ratkevičiaus SM (mergaitės) | Image description Šalčininkų r. Eišiškių A. Ratkevičiaus SM
Vanesa Marija Kulnytė (2005) Image description Eišiškių A. Ratkevičiaus SM (mergaitės) | Image description Šalčininkų r. Eišiškių A. Ratkevičiaus SM | EIŠIŠKIŲ SM
Akvilė Marozaitė (2009) Image description Eišiškių A. Ratkevičiaus SM (mergaitės)
Viltė Marozaitė (2009) Image description Eišiškių A. Ratkevičiaus SM (mergaitės)
Paulina Marsella (2010) Image description ISTA White | Image description ISTA Green | SM "Startas" 1 (U14M) | Image description SM "Startas" 1 (U15M) | SM "Startas" 1 (U16M) | SM "Startas" 4 (U14M)
Renatas Martinkevič (2009) Image description Eišiškių A. Ratkevičiaus SM | Image description Šalčininkų r. Eišiškių A. Ratkevičiaus SM | Eišiškių A. Ratkevičiaus sporto mokykla
Ema Martusevičiūtė (2011) Image description ISTA Gold | Image description ISTA SilveR
Daniel Masian (2008) Image description Eišiškių A. Ratkevičiaus SM
Orinta Masiulytė (2009) Image description Raseinių KKSC
Rusnė Maskoliūnaitė (2008) Image description Kėdainių sporto centras
Toma Matuzevičiūtė (2009) Image description Klaipėdos tinklinio akademija
Elzė Saulė Mažeikaitė (2007) Image description Raseinių KKSC
Donatas Mazolis (2008) Image description Eišiškių A. Ratkevičiaus SM
Ignė Mediekšaitė (2010) Image description Kėdainių sporto centras
Marija Mickevičiūtė (2008) Image description Kėdainių sporto centras
Rusnė Mileškevičiūtė (2009) Image description Kėdainių sporto centras
Emilija Miliūtė (2012) Image description ISTA Gold | Image description ISTA Black
Patrycja Milos (2007) VMSM "Sostinės tauras" | Image description Eišiškių A. Ratkevičiaus SM (mergaitės) | Image description Šalčininkų r. Eišiškių A. Ratkevičiaus SM | EIŠIŠKIŲ SM
Ieva Miščikaitė (2009) Image description Palangos SC U15 | Image description Palangos SC | Image description Palangos SC U14 | Palangos sc
Henrieta Mišeikytė (2013) Pagėgių savivaldybės meno ir sporto mokykla
Kornelija Miškinytė (2011) Image description ISTA Gold | Image description ISTA SilveR | Image description ISTA ReD
Kamilė Mončytė (2010) Image description Palangos SC U15 | Image description Palangos Sporto centras U14 | Image description Palangos SC
Greta Morkūnaitė (2007) Image description Jonavos SC U17 | Jonavos SC U18 | Image description Jonavos KKSC U16
Austėja Mozūraitytė (2009) Image description Klaipėdos tinklinio akademija
Ugnius Mucharskis (2010) Image description Eišiškių A. Ratkevičiaus SM | Image description Eišiškių SM | Image description Šalčininkų r. Eišiškių A. Ratkevičiaus SM | Mini U-13 berniukai. | Eišiškių A. Ratkevičiaus sporto mokykla
Liepa Musvydaitė (2013) Pagėgių savivaldybės meno ir sporto mokykla
Kamilė Narkevičiūtė (2011) Image description Palangos SC U13
Izabelė Navickaitė (2009) Image description Palangos SC U15 | Image description Palangos SC | Image description Palangos SC U14
Nida Norkutė (2010) Varėna
Gintarė Nutautaitė (2007) VMSM "Sostinės tauras" | Image description Kelmės SC
Ema Oržekauskaitė (2009) Image description ISTA White | Image description ISTA Green
Ema Padegimaitė (2009) Image description ISTA White | Image description ISTA Green | SM "Startas" 1 (U16M) | SM "Startas" 1 (U14M) | Image description SM "Startas" 1 (U15M)
Nida Pakusė (2012) Image description ISTA Gold | Image description ISTA Black
Magda Pakusė (2014) Image description ISTA Blue
Lukas Paramonovas (2010) Image description Eišiškių A. Ratkevičiaus SM | Image description Eišiškių SM
Emilė Paulauskaitė (2005) Image description Kėdainių sporto centras
Izabela Pavliukovič (2006) Image description Eišiškių A. Ratkevičiaus SM (mergaitės) | Image description Šalčininkų r. Eišiškių A. Ratkevičiaus SM
Deimantė Pečiulytė (2012) Image description Palangos SC U12-2 | Image description Palangos Sporto centras U12 | Image description Palangos SC U13
Vanessa Petkevičiūtė (2011) Image description Palangos Sporto centras U14 | Image description Palangos SC U13 | Image description Palangos SC U12-2
Viktorija Petkevičiūtė (2012) Image description Palangos SC U12-1
Viktorija Petraškaitė (2007) Image description Jonavos SC U17 | Jonavos SC U18 | Image description Jonavos KKSC U16
Martyna Petraškaitė (2007) Image description Jonavos SC U17
Liepa Petrokaitytė (2013) Image description Raseinių KKSC
Liudas Pocius (2012) Image description Telšių sporto ir rekreacijos centras
Simonas Podmaska (2009) Image description Eišiškių A. Ratkevičiaus SM | Image description Šalčininkų r. Eišiškių A. Ratkevičiaus SM | Eišiškių A. Ratkevičiaus sporto mokykla
Goda Pozdniakovaitė (2009) Image description ISTA Green | Image description ISTA White | Image description Ista Žalia
Emilija Preikšaitė (2011) Image description Palangos SC U13
Samanta Proninaitė (2007) Plungės SRC
Elzė Ptašnikaitė (2013) Image description ISTA Yellow | Image description ISTA PinK
Augustė Pupšytė (2007) Plungės SRC
Evita Purytė (2008) Image description Kelmės SC
Kamilė Putytė (2009) Pagėgių savivaldybės meno ir sporto mokykla
Amelija Rabačiūtė (2012) Image description ISTA Gold | Image description ISTA Yellow
Gabija Radzevičiūtė (2006) Image description Eišiškių A. Ratkevičiaus SM (mergaitės) | EIŠIŠKIŲ SM
Greta Raibužytė (2007) Plungės SRC
Jonė Ramanauskaitė (2011) Image description ISTA ReD
Živilė Rašinskaitė (2005) Image description Kėdainių sporto centras
Goda Ražinskaitė (2009) Image description Kėdainių sporto centras
Skaistė Raziulytė (2009) Image description Eišiškių A. Ratkevičiaus SM (mergaitės) | Image description Šalčininkų r. Eišiškių A. Ratkevičiaus SM | EIŠIŠKIŲ SM
Adriana Rimpo (2005) Image description Eišiškių A. Ratkevičiaus SM (mergaitės) | Image description Šalčininkų r. Eišiškių A. Ratkevičiaus SM
Augustė Ronkaitytė (2009) Image description Klaipėdos tinklinio akademija
Leila Rotoli (2013) Image description ISTA Yellow | Image description ISTA Balta
Elija Rudminė (2009) Image description ISTA Green | Image description ISTA White
Rasa Rugytė (2007) Image description Jonavos SC U17 | Jonavos SC U18 | Image description Jonavos KKSC U16
Liepa Rymonytė (2012) Image description ISTA Gold | Image description ISTA Blue | Image description ISTA Oranžinė
Lukrecija Sabaliauskaitė (2008) Varėna
Mėta Šalūgaitė (2011) Image description Kėdainių sporto centras
Emilija Samsanavičiūtė (2008) Image description ISTA White
Anželika Saniuk (2009)
Ardas Šauklys (2012) Image description Raseinių KKSC
Emilija Savickaitė (2009) Image description Raseinių KKSC
Mirela Ščiukaitė (2008) Image description Jonavos SC U17
Barbora Šedytė (2007) Image description Kelmės SC
Augustė Senkutė 2006 (2006) Plungės SRC
Donata Šeštavickaitė (2013) Image description Jonavos SC U12-2
Liepa Ševelytė (2008) Image description Raseinių KKSC
Liepa Sidoravičiūtė (2012) Image description ISTA Gold | Image description ISTA Blue | Image description ISTA PinK
Dominykas Šilva (2012) Image description Raseinių KKSC
Ieva Simaitytė (2009) Image description Klaipėdos tinklinio akademija
Gabrielius Šimkus (2012) Image description Raseinių KKSC
Viktorija šimkutė (2008) Image description Raseinių KKSC
Gerda Šimkutė (2009) Pagėgių savivaldybės meno ir sporto mokykla
Tija Sinickaitė (2007) Image description Kėdainių sporto centras
Aušrinė Sinikovaitė (2010) Image description Klaipėdos tinklinio akademija | Image description KTA
Julius Sipavičius (2013) Image description Telšių sporto ir rekreacijos centras
Šarlin Šiškauskaitė (2007) Image description Jonavos SC U17 | Jonavos SC U18 | Image description Jonavos KKSC U16
Rusnė Šivickaitė (2008) Image description Kelmės SC
Kamelija Skirtun (2010) Image description Eišiškių A. Ratkevičiaus SM (mergaitės) | Image description A. Ratkevičiaus SM
Ariana Šliuževičiūtė (2011) Image description Kelmės SC
Samanta Smoliakova (2010) Pagėgių savivaldybės meno ir sporto mokykla
Simona Sokirnikaitė (2013) Image description Raseinių KKSC
Adriana Sprangauskaitė (2008) Image description ISTA White
Amelija Stanaitytė (2013) Image description ISTA Blue | Image description ISTA Yellow
Liepa Stankevičiūtė (2011) Image description Palangos SC U15 | Image description Palangos Sporto centras U14 | Image description Palangos SC U13 | Image description Palangos SC U12-3
Adomas Stasiūnas (2010) Image description Eišiškių A. Ratkevičiaus SM | Image description Eišiškių SM | Image description Šalčininkų r. Eišiškių A. Ratkevičiaus SM | Mini U-13 berniukai. | Eišiškių A. Ratkevičiaus sporto mokykla
Deinius Stefanovičius (2005) Image description Eišiškių A. Ratkevičiaus SM
Marija Stonytė (2009) Pagėgių savivaldybės meno ir sporto mokykla
Urtė Stravinskaitė (2010) Image description Kėdainių sporto centras
Giedrė Strelkauskaitė (2012) Image description Palangos SC U12-2 | Image description Palangos SC U13 | Image description Palangos Sporto centras U12
Amelija Sudeikytė (2013) Pagėgių savivaldybės meno ir sporto mokykla
Neda Šveikauskaitė (2007) Image description Jonavos SC U17 | Jonavos SC U18
Matas Švernienka (2005) Image description Eišiškių A. Ratkevičiaus SM | Eišiškių A. Ratkevičiaus sporto mokykla
Gabrielė Švirinaitė (2012) Image description ISTA Gold | Image description ISTA Black | Image description ISTA Geltona
Goda Tamulevičiūtė (2008) Varėna
Ugnė Tamulytė (2008) Image description Raseinių KKSC
Rusnė Tarasaitė (2008) Image description ISTA White
Miglė Tolevaišaitė (2012) Image description Jonavos SC U12-1 | Image description Jonavos KKSC 3 U12
Aleksandr Trifonov (2009) Image description Eišiškių A. Ratkevičiaus SM | Image description Šalčininkų r. Eišiškių A. Ratkevičiaus SM | Eišiškių A. Ratkevičiaus sporto mokykla
Rusnė Tuomenaitė (2012) Image description ISTA Blue | Image description ISTA Yellow | Image description ISTA Oranžinė
Augustyna Turo (2009) Image description Eišiškių A. Ratkevičiaus SM (mergaitės)
Elzė Tvardauskaitė (2012) Image description ISTA Gold | Image description ISTA Blue
Maja Tvardauskaitė (2014) Image description ISTA Blue | Image description ISTA Yellow
Arijus Udovičius (2014) Image description Telšių sporto ir rekreacijos centras
Sandra Ulbinaitė (2008) Varėna
Karilė Urbanavičiūtė (2013) Image description ISTA Black | Image description ISTA Gold | Image description ISTA Blue | Image description ISTA Balta
Miglė Urbonaitė (2008) Image description ISTA White
Aira Vaiciukevičiūtė (2007) Image description Jonavos SC U17 | Jonavos SC U18 | Image description Jonavos KKSC U16
Lukrecija Vaičiulytė (2007) VMSM "Sostinės tauras" | Image description Kelmės SC
Goda Vaičiulytė (2012) Image description ISTA Yellow
Urtė Vaičkaitė (2010) Image description Kelmės SC
Medėja Vaitkevičiūtė (2008) Image description Raseinių KKSC
Ela Vaitulionytė (2010) Image description Palangos SC U15 | Image description Palangos Sporto centras U14 | Image description Palangos SC | Image description Palangos SC U13-1
Austėja Valaitytė (2010) Pagėgių savivaldybės meno ir sporto mokykla
Ugnė Valaitytė (2009) Image description Klaipėdos tinklinio akademija
Viltė Valatkaitė (2010) Image description Kelmės SC
Adrian Valicki (2005) Image description Eišiškių A. Ratkevičiaus SM | Eišiškių A. Ratkevičiaus sporto mokykla
Tėja Valiukevičiūtė (2012) Image description ISTA Gold | Image description ISTA Blue
Indrė Vambutaitė (2010) Image description Palangos SC U15 | Image description Palangos Sporto centras U14 | Image description Palangos SC
Ūla Vasiliūnaitė (2010) Image description Palangos SC U15 | Image description Palangos Sporto centras U14 | Image description Palangos SC | Image description Palangos SC U13-1 | Image description Palangos SC U14
Elzė Vasilkevičiūtė (2009) Image description ISTA Green
Agata Veligor (2009) Image description Eišiškių A. Ratkevičiaus SM (mergaitės)
Urtė Venytė (2012) Image description Raseinių KKSC
Aistė Verseckaitė (2010) Varėna
Urtė Vidraitė (2012) Pagėgių savivaldybės meno ir sporto mokykla
Vėjūnė Viršilatė (2012) Image description Raseinių KKSC
Emilija Viršutytė (2012) Image description Jonavos SC U12-1
Aurėja Vitosytė (2011) Image description Klaipėdos tinklinio akademija | Image description KTA | KTA
Mija Zabotkaitė (2007) Image description Kėdainių sporto centras
Ernest Zalucki (2010) Image description Eišiškių A. Ratkevičiaus SM | Image description Eišiškių SM
Smiltė Želvytė (2012) Image description Palangos Sporto centras U12 | Image description Palangos SC U13 | Image description Palangos SC U12-1
Ugnė Žilevičiūtė (2009) Image description Klaipėdos tinklinio akademija
Urtė Žinevičiūtė (2009) Image description ISTA Green | Image description ISTA White | Image description Ista Žalia
Kiril Zinkevič (2009) Image description Eišiškių A. Ratkevičiaus SM | Image description Šalčininkų r. Eišiškių A. Ratkevičiaus SM | Eišiškių A. Ratkevičiaus sporto mokykla
Aleksandra Zinovjevaitė (2009) Pagėgių savivaldybės meno ir sporto mokykla
Daira Žiogaitė (2008) Image description ISTA White
Viltė Žukauskaitė (2009) Image description Raseinių KKSC