MIRROR VERSION LAST SYNC TIME: 2024-07-19 03:55 took:36.1 s.

Lietuvos U-16 paplūdimio tinklinio čempionatas (I ETAPAS, Vilnius) (Vyrai)

2022 Kovo 05 d.; Delfi sporto centras, Vilnius 19 / 40

Finalas (1-2 Vieta)
Laikas Aikšt. Komanda A Komanda B Rezultatas 1 Setas 2 Setas 3 Setas
5.1 1d. 20:00 LT M.Mijus Misys + A.Aidas Užpelkis LT K.Karolis Matiukas + V.Vykintas Titarenka 1:0 21:14
Finalas (3-4 Vieta)
5.2 20:00 4 LT T.Tadas Čaikauskas + K.Kristijonas Žukas LT E.Edvinas Baksas + R.Raigardas Mačionis 0:1 18:21
Pusfinalis
Laikas Aikšt. Komanda A Komanda B Rezultatas 1 Setas 2 Setas 3 Setas
4.1 1d. 19:40 4 LT M.Mijus Misys + A.Aidas Užpelkis LT T.Tadas Čaikauskas + K.Kristijonas Žukas 1:0 21:14
4.2 1d. 19:40 2 LT K.Karolis Matiukas + V.Vykintas Titarenka LT E.Edvinas Baksas + R.Raigardas Mačionis 1:0 21:17
III Ratas
Laikas Aikšt. Komanda A Komanda B Rezultatas 1 Setas 2 Setas 3 Setas
3.1 1d. 19:00 4 LT M.Mijus Misys + A.Aidas Užpelkis LT L.Lukas Malonas + M.Matas Vasiliauskas 1:0 21:6
3.2 1d. 19:20 2 LT T.Tadas Čaikauskas + K.Kristijonas Žukas LT J.Justas Borisovas + J.Jonas Petrėtis 1:0 21:17
3.3 1d. 19:20 4 LT K.Karolis Kazakevičius + E.Emilis Bendikas LT K.Karolis Matiukas + V.Vykintas Titarenka 0:1 11:21
3.4 1d. 19:40 2 LT L.Lukas Jukšta + N.Nojus Ivaskevicius LT E.Edvinas Baksas + R.Raigardas Mačionis 0:1 15:21
II Ratas
Laikas Aikšt. Komanda A Komanda B Rezultatas 1 Setas 2 Setas 3 Setas
2.1 1d. 18:00 4 LT M.Mijus Misys + A.Aidas Užpelkis LT D.Dominykas Kacas + K.Karolis Bėkšta 1:0 21:10
2.2 1d. 18:00 2 LT P.Povilas Grigas + A.Adrijus Jencius LT L.Lukas Malonas + M.Matas Vasiliauskas 0:1 13:21
2.3 1d. 18:20 4 LT D.Danielius Šumeika + T.Tomas Poplavskij LT T.Tadas Čaikauskas + K.Kristijonas Žukas 0:1 17:21
2.4 1d. 18:20 2 LT L.Liudas Ambrazevičius + A.Anupras Šimašius LT J.Justas Borisovas + J.Jonas Petrėtis 0:1 15:21
2.5 1d. 18:40 4 LT K.Karolis Kazakevičius + E.Emilis Bendikas LT D.Domas Abromavičius + B.Benas Bruzga 1:0 21:16
2.6 1d. 18:40 2 LT M.Milgedas Minkevičius + T.Titas Česnauskas LT K.Karolis Matiukas + V.Vykintas Titarenka 0:1 11:21
2.7 1d. 18:40 4 LT A.Aras Vasiliauskas + R.Rojus Gogelis LT L.Lukas Jukšta + N.Nojus Ivaskevicius 0:1 0:21
2.8 1d. 19:00 2 LT J.Julius Bagdonas + T.Titas Kmieliauskas LT E.Edvinas Baksas + R.Raigardas Mačionis 0:1 15:21
I Ratas
Laikas Aikšt. Komanda A Komanda B Rezultatas 1 Setas 2 Setas 3 Setas
1.1 ? LT M.Mijus Misys + A.Aidas Užpelkis Bey
1.2 17:40 2 LT D.Dominykas Matulis + K.Karolis Butkevičius LT D.Dominykas Kacas + K.Karolis Bėkšta 0:1 16:21
1.3 ? LT P.Povilas Grigas + A.Adrijus Jencius Bey
1.4 ? LT L.Lukas Malonas + M.Matas Vasiliauskas Bey
1.5 ? LT D.Danielius Šumeika + T.Tomas Poplavskij Bey
1.6 ? LT T.Tadas Čaikauskas + K.Kristijonas Žukas Bey
1.7 ? LT L.Liudas Ambrazevičius + A.Anupras Šimašius Bey
1.8 ? LT J.Justas Borisovas + J.Jonas Petrėtis Bey
1.9 ? LT K.Karolis Kazakevičius + E.Emilis Bendikas Bey
1.10 ? LT D.Domas Abromavičius + B.Benas Bruzga Bey
1.11 17:40 4 LT S.Saimonas Barauskas + D.Domas Dumbliauskas LT M.Milgedas Minkevičius + T.Titas Česnauskas 0:1 10:21
1.12 ? LT K.Karolis Matiukas + V.Vykintas Titarenka Bey
1.13 ? LT A.Aras Vasiliauskas + R.Rojus Gogelis Bey
1.14 ? LT L.Lukas Jukšta + N.Nojus Ivaskevicius Bey
1.15 ? LT J.Julius Bagdonas + T.Titas Kmieliauskas LT Ž.Žygimantas Rauba + K.Karolis Garbaliauskas 1:0 21:0
1.16 ? LT E.Edvinas Baksas + R.Raigardas Mačionis Bey


Grafinė schema

I Ratas

II Ratas

III Ratas

Pusfinalis

Finalas

  • ?
    LT Mijus Misys
    LT Aidas Užpelkis

    vs
    Bey
    0
  • 17:40
    LT Dominykas Matulis
    LT Karolis Butkevičius

    16:21 |
    LT Dominykas Kacas
    LT Karolis Bėkšta
    2 0
  • ?
    LT Povilas Grigas
    LT Adrijus Jencius

    vs
    Bey
    0
  • ?
    LT Lukas Malonas
    LT Matas Vasiliauskas

    vs
    Bey
    0
  • ?
    LT Danielius Šumeika
    LT Tomas Poplavskij

    vs
    Bey
    0
  • ?
    LT Tadas Čaikauskas
    LT Kristijonas Žukas

    vs
    Bey
    0
  • ?
    LT Liudas Ambrazevičius
    LT Anupras Šimašius

    vs
    Bey
    0
  • ?
    LT Justas Borisovas
    LT Jonas Petrėtis

    vs
    Bey
    0
  • ?
    LT Karolis Kazakevičius
    LT Emilis Bendikas

    vs
    Bey
    0
  • ?
    LT Domas Abromavičius
    LT Benas Bruzga

    vs
    Bey
    0
  • 17:40
    LT Saimonas Barauskas
    LT Domas Dumbliauskas

    10:21 |
    LT Milgedas Minkevičius
    LT Titas Česnauskas
    4 0
  • ?
    LT Karolis Matiukas
    LT Vykintas Titarenka

    vs
    Bey
    0
  • ?
    LT Aras Vasiliauskas
    LT Rojus Gogelis

    vs
    Bey
    0
  • ?
    LT Lukas Jukšta
    LT Nojus Ivaskevicius

    vs
    Bey
    0
  • ?
    LT Julius Bagdonas
    LT Titas Kmieliauskas

    21:0 |
    LT Žygimantas Rauba
    LT Karolis Garbaliauskas
    0
  • ?
    LT Edvinas Baksas
    LT Raigardas Mačionis

    vs
    Bey
    0
  • 18:00
    LT Mijus Misys
    LT Aidas Užpelkis

    21:10 |
    LT Dominykas Kacas
    LT Karolis Bėkšta
    4 0
  • 18:00
    LT Povilas Grigas
    LT Adrijus Jencius

    13:21 |
    LT Lukas Malonas
    LT Matas Vasiliauskas
    2 0
  • 18:20
    LT Danielius Šumeika
    LT Tomas Poplavskij

    17:21 |
    LT Tadas Čaikauskas
    LT Kristijonas Žukas
    4 0
  • 18:20
    LT Liudas Ambrazevičius
    LT Anupras Šimašius

    15:21 |
    LT Justas Borisovas
    LT Jonas Petrėtis
    2 0
  • 18:40
    LT Karolis Kazakevičius
    LT Emilis Bendikas

    21:16 |
    LT Domas Abromavičius
    LT Benas Bruzga
    4 0
  • 18:40
    LT Milgedas Minkevičius
    LT Titas Česnauskas

    11:21 |
    LT Karolis Matiukas
    LT Vykintas Titarenka
    2 0
  • 18:40
    LT Aras Vasiliauskas
    LT Rojus Gogelis

    0:21 |
    LT Lukas Jukšta
    LT Nojus Ivaskevicius
    4 0
  • 19:00
    LT Julius Bagdonas
    LT Titas Kmieliauskas

    15:21 |
    LT Edvinas Baksas
    LT Raigardas Mačionis
    2 0
  • 19:00
    LT Mijus Misys
    LT Aidas Užpelkis

    21:6 |
    LT Lukas Malonas
    LT Matas Vasiliauskas
    4 0
  • 19:20
    LT Tadas Čaikauskas
    LT Kristijonas Žukas

    21:17 |
    LT Justas Borisovas
    LT Jonas Petrėtis
    2 0
  • 19:20
    LT Karolis Kazakevičius
    LT Emilis Bendikas

    11:21 |
    LT Karolis Matiukas
    LT Vykintas Titarenka
    4 0
  • 19:40
    LT Lukas Jukšta
    LT Nojus Ivaskevicius

    15:21 |
    LT Edvinas Baksas
    LT Raigardas Mačionis
    2 0
  • 19:40
    LT Mijus Misys
    LT Aidas Užpelkis

    21:14 |
    LT Tadas Čaikauskas
    LT Kristijonas Žukas
    4 0
  • 19:40
    LT Karolis Matiukas
    LT Vykintas Titarenka

    21:17 |
    LT Edvinas Baksas
    LT Raigardas Mačionis
    2 0
  • 20:00
    LT Mijus Misys
    LT Aidas Užpelkis

    21:14 |
    LT Karolis Matiukas
    LT Vykintas Titarenka
    0
Finalas dėl 3-4 vietos
  • 20:00
    LT Tadas Čaikauskas
    LT Kristijonas Žukas

    18:21 |
    LT Edvinas Baksas
    LT Raigardas Mačionis
    4 0







  • Spausdinimo versija