MIRROR VERSION LAST SYNC TIME: 2024-07-19 03:55 took:36.1 s.

Lietuvos berniukų U-14 paplūdimio tinklinio čempionatas (I etapas, Kelmė) (Vyrai)

2024 Birželio 15 d.; Kelmės "Draugystės" parkas 9 / 24 hotel_class PTČ

Susitkimų laikai

Grupė A

Komanda 123 Taškai Setų santykis Taškų santykis Vieta
1 LT Jukna+Medžiaušis - 18:21 15:21 2 0 / 2 = MIN 33 / 42 = 0.7857 3
2 LT Motejūnas+Vitkauskas 21:18 - 24:22 4 2 / 0 = MAX 45 / 40 = 1.125 1
3 LT Mėšletys+Šiklo 21:15 22:24 - 3 1 / 1 = 1 43 / 39 = 1.1026 2

Grupė B

Komanda 123 Taškai Setų santykis Taškų santykis Vieta
1 LT Galubickas+Dobrikas - 21:10 21:9 4 2 / 0 = MAX 42 / 19 = 2.2105 1
2 LT Šidlauskas+Micevičius 10:21 - 21:15 3 1 / 1 = 1 31 / 36 = 0.8611 2
3 LT Žemgulis+Simaitis 9:21 15:21 - 2 0 / 2 = MIN 24 / 42 = 0.5714 3

Grupė C

Komanda 123 Taškai Setų santykis Taškų santykis Vieta
1 LT Grybas+Kalvis - 21:9 7:21 3 1 / 1 = 1 28 / 30 = 0.9333 2
2 LT Daknys+Mockevičius 9:21 - 6:21 2 0 / 2 = MIN 15 / 42 = 0.3571 3
3 LT Mazūras+Ralys 21:7 21:6 - 4 2 / 0 = MAX 42 / 13 = 3.2308 1

Susitkimų laikai
Laikas Aikšt. Komanda A Komanda B
A-1:3 1d. 14:00 3 LT L.Liutauras Jukna + M.Midas Medžiaušis LT E.Eironas Mėšletys + K.Konradas Šiklo
B-1:3 1d. 14:00 4 LT T.Tautvydas Galubickas + I.Ignas Dobrikas LT A.Arnas Žemgulis + A.Aretas Simaitis
C-1:3 1d. 14:20 3 LT M.Martynas Grybas + J.Justinas Kalvis LT T.Tadas Mazūras + T.Tomas Ralys
A-2:3 1d. 14:20 4 LT D.Dovydas Motejūnas + A.Aironas Vitkauskas LT E.Eironas Mėšletys + K.Konradas Šiklo
B-2:3 1d. 14:40 3 LT T.Tauras Šidlauskas + O.Oskaras Micevičius LT A.Arnas Žemgulis + A.Aretas Simaitis
C-2:3 1d. 14:40 4 LT A.Ainius Daknys + G.Gantas Mockevičius LT T.Tadas Mazūras + T.Tomas Ralys
A-1:2 1d. 15:00 3 LT L.Liutauras Jukna + M.Midas Medžiaušis LT D.Dovydas Motejūnas + A.Aironas Vitkauskas
B-1:2 1d. 15:00 4 LT T.Tautvydas Galubickas + I.Ignas Dobrikas LT T.Tauras Šidlauskas + O.Oskaras Micevičius
C-1:2 1d. 15:20 3 LT M.Martynas Grybas + J.Justinas Kalvis LT A.Ainius Daknys + G.Gantas Mockevičius






Spausdinimo versija