MIRROR VERSION LAST SYNC TIME: 2024-07-19 03:55 took:36.1 s.

Lietuvos mergaičių U-14 paplūdimio tinklinio čempionatas (I etapas, Kelmė) (Moterys)

2024 Birželio 15 d.; Kelmės "Draugystės" parkas 32 / 32 hotel_class PTČ

Susitkimų laikai

Grupė A

Komanda 1234 Taškai Setų santykis Taškų santykis Vieta
1 LT Mitkevičiūtė+Čeledinaitė - 21:13 8:21 4:21 4 1 / 2 = 0.5 33 / 55 = 0.6 3
2 LT Gindulytė+Riškaitė 13:21 - 9:21 2:21 3 0 / 3 = MIN 24 / 63 = 0.381 4
3 LT Vaitulionytė+Lengvinaite 21:8 21:9 - 21:13 6 3 / 0 = MAX 63 / 30 = 2.1 1
4 LT Kučinskaitė+Grigalevičiūtė 21:4 21:2 13:21 - 5 2 / 1 = 2 55 / 27 = 2.037 2

Grupė B

Komanda 1234 Taškai Setų santykis Taškų santykis Vieta
1 LT Balnaitytė+Grimalytė - 3:21 4:21 2:21 3 0 / 3 = MIN 9 / 63 = 0.1429 4
2 LT Sliežauskaitė+Zavtrikovaitė 21:3 - 3:21 18:21 4 1 / 2 = 0.5 42 / 45 = 0.9333 3
3 LT Stankevičiūtė+Griškevičiūtė 21:4 21:3 - 21:5 6 3 / 0 = MAX 63 / 12 = 5.25 1
4 LT Gūdmantaitė+Marsella 21:2 21:18 5:21 - 5 2 / 1 = 2 47 / 41 = 1.1463 2

Grupė C

Komanda 1234 Taškai Setų santykis Taškų santykis Vieta
1 LT Girskytė+Tumutytė - 3:21 7:21 4:21 3 0 / 3 = MIN 14 / 63 = 0.2222 4
2 LT Daknytė+Matiukaite 21:3 - 20:22 21:14 5 2 / 1 = 2 62 / 39 = 1.5897 2
3 LT Gailevičiūtė+Vasiliūnaitė 21:7 22:20 - 21:9 6 3 / 0 = MAX 64 / 36 = 1.7778 1
4 LT Kasperavičiūtė+Godiliauskaitė 21:4 14:21 9:21 - 4 1 / 2 = 0.5 44 / 46 = 0.9565 3

Grupė D

Komanda 1234 Taškai Setų santykis Taškų santykis Vieta
1 LT Balčiūnaitė+Jarušauskaitė - 13:21 14:21 20:22 3 0 / 3 = MIN 47 / 64 = 0.7344 4
2 LT Buividaitė+Kižauskaitė 21:13 - 21:19 21:18 6 3 / 0 = MAX 63 / 50 = 1.26 1
3 LT Sokolovaitė+Lebedaitė 21:14 19:21 - 21:8 5 2 / 1 = 2 61 / 43 = 1.4186 2
4 LT Meižytė+Studencovaitė 22:20 18:21 8:21 - 4 1 / 2 = 0.5 48 / 62 = 0.7742 3

Grupė E

Komanda 1234 Taškai Setų santykis Taškų santykis Vieta
1 LV Vorobeja+Balcuna - 21:11 21:8 21:6 6 3 / 0 = MAX 63 / 25 = 2.52 1
2 LT Bačiliūnaitė+Zeltinytė 11:21 - 21:12 21:12 5 2 / 1 = 2 53 / 45 = 1.1778 2
3 LT Lukoševičiūtė+Janulevičiūtė 8:21 12:21 - 18:21 3 0 / 3 = MIN 38 / 63 = 0.6032 4
4 LT Bračiulytė+Vilkevičiūtė 6:21 12:21 21:18 - 4 1 / 2 = 0.5 39 / 60 = 0.65 3

Grupė F

Komanda 1234 Taškai Setų santykis Taškų santykis Vieta
1 LT Garbatavičiūtė+Kavaliauskaitė - 13:21 2:21 11:21 3 0 / 3 = MIN 26 / 63 = 0.4127 4
2 LT Ziutelytė+Leonavičiūtė 21:13 - 2:21 18:21 4 1 / 2 = 0.5 41 / 55 = 0.7455 3
3 LT Okuškaitė+Oršvilaitė 21:2 21:2 - 21:3 6 3 / 0 = MAX 63 / 7 = 9 1
4 LT Vasikauskaitė+Ruseckaite 21:11 21:18 3:21 - 5 2 / 1 = 2 45 / 50 = 0.9 2

Grupė G

Komanda 1234 Taškai Setų santykis Taškų santykis Vieta
1 LT Miciūtė+Narkutė - 9:21 18:21 5:21 3 0 / 3 = MIN 32 / 63 = 0.5079 4
2 LT Baltrušytė+Grundulaite 21:9 - 21:11 21:16 6 3 / 0 = MAX 63 / 36 = 1.75 1
3 LT Montvilaitė+Stenionytė 21:18 11:21 - 14:21 4 1 / 2 = 0.5 46 / 60 = 0.7667 3
4 LT Mišeikytė+Selivoncikaite 21:5 16:21 21:14 - 5 2 / 1 = 2 58 / 40 = 1.45 2

Grupė H

Komanda 1234 Taškai Setų santykis Taškų santykis Vieta
1 LT Palaikė+Mockevičiūtė - 21:3 21:3 21:4 6 3 / 0 = MAX 63 / 10 = 6.3 1
2 LT Kamandierytė+Marijauskaitė 3:21 - 9:21 16:21 3 0 / 3 = MIN 28 / 63 = 0.4444 4
3 LT Liorentaitė+Vasiliauskaitė 3:21 21:9 - 10:21 4 1 / 2 = 0.5 34 / 51 = 0.6667 3
4 LT Sinkevičiūtė+Stankutė 4:21 21:16 21:10 - 5 2 / 1 = 2 46 / 47 = 0.9787 2

Susitkimų laikai
Laikas Aikšt. Komanda A Komanda B
C-1:4 1d. 10:00 3 LT G.Gustė Girskytė + G.Gabija Tumutytė LT A.Anelė Kasperavičiūtė + E.Eglė Godiliauskaitė
D-1:4 1d. 10:00 4 LT V.Viltė Balčiūnaitė + K.Kotryna Jarušauskaitė LT L.Luknė Meižytė + A.Andrėja Studencovaitė
A-1:4 1d. 10:00 1 LT E.Ema Mitkevičiūtė + G.Goda Čeledinaitė LT V.Vasarė Kučinskaitė + R.Rugilė Grigalevičiūtė
B-2:3 1d. 10:00 2 LT P.Patricija Sliežauskaitė + A.Austė Zavtrikovaitė LT L.Liepa Stankevičiūtė + B.Beatričė Griškevičiūtė
E-1:4 1d. 10:20 1 LV M.Marija Vorobeja + E.Elīza Balcuna LT A.Akvilė Bračiulytė + M.Monika Vilkevičiūtė
F-1:4 1d. 10:20 2 LT G.Goda Garbatavičiūtė + G.Gabrielė Kavaliauskaitė LT U.Urtė Vasikauskaitė + A.Aureja Ruseckaite
H-1:4 1d. 10:20 4 LT M.Meida Palaikė + S.Saulė Mockevičiūtė LT S.Smiltė Sinkevičiūtė + I.Ignė Stankutė
G-2:3 1d. 10:20 3 LT E.Ema Baltrušytė + S.Saule Grundulaite LT M.Melita Montvilaitė + A.Austėja Stenionytė
B-1:4 1d. 10:40 2 LT A.Akmėja Balnaitytė + L.Luknė Grimalytė LT R.Rustė Gūdmantaitė + P.Paulina Marsella
A-2:3 1d. 10:40 1 LT E.Elzė Gindulytė + A.Adrija Riškaitė LT E.Ela Vaitulionytė + K.Karina Lengvinaite
C-2:3 1d. 10:40 3 LT R.Radvilė Daknytė + M.Meja Matiukaite LT M.Miglė Gailevičiūtė + Ū.Ūla Vasiliūnaitė
D-2:3 1d. 10:40 4 LT M.Meda Buividaitė + D.Dorotėja Kižauskaitė LT P.Paula Sokolovaitė + A.Augustė Lebedaitė
F-2:3 1d. 11:00 2 LT A.Aurėja Ziutelytė + R.Rusnė Leonavičiūtė LT G.Gabija Okuškaitė + E.Elena Oršvilaitė
H-2:3 1d. 11:00 4 LT K.Kamilė Kamandierytė + U.Ugnė Marijauskaitė LT G.Gustė Liorentaitė + L.Lukrecija Vasiliauskaitė
E-2:3 1d. 11:00 1 LT E.Ema Bačiliūnaitė + L.Luka Zeltinytė LT G.Guostė Lukoševičiūtė + J.Justina Janulevičiūtė
G-1:4 1d. 11:00 3 LT D.Deimilė Miciūtė + V.Vytė Narkutė LT G.Goda Mišeikytė + L.Lėja Selivoncikaite
A-1:3 1d. 11:20 1 LT E.Ema Mitkevičiūtė + G.Goda Čeledinaitė LT E.Ela Vaitulionytė + K.Karina Lengvinaite
B-1:3 1d. 11:20 2 LT A.Akmėja Balnaitytė + L.Luknė Grimalytė LT L.Liepa Stankevičiūtė + B.Beatričė Griškevičiūtė
C-1:3 1d. 11:20 3 LT G.Gustė Girskytė + G.Gabija Tumutytė LT M.Miglė Gailevičiūtė + Ū.Ūla Vasiliūnaitė
D-1:3 1d. 11:20 4 LT V.Viltė Balčiūnaitė + K.Kotryna Jarušauskaitė LT P.Paula Sokolovaitė + A.Augustė Lebedaitė
E-1:3 1d. 11:40 1 LV M.Marija Vorobeja + E.Elīza Balcuna LT G.Guostė Lukoševičiūtė + J.Justina Janulevičiūtė
F-1:3 1d. 11:40 2 LT G.Goda Garbatavičiūtė + G.Gabrielė Kavaliauskaitė LT G.Gabija Okuškaitė + E.Elena Oršvilaitė
G-1:3 1d. 11:40 3 LT D.Deimilė Miciūtė + V.Vytė Narkutė LT M.Melita Montvilaitė + A.Austėja Stenionytė
H-1:3 1d. 11:40 4 LT M.Meida Palaikė + S.Saulė Mockevičiūtė LT G.Gustė Liorentaitė + L.Lukrecija Vasiliauskaitė
A-2:4 1d. 12:00 1 LT E.Elzė Gindulytė + A.Adrija Riškaitė LT V.Vasarė Kučinskaitė + R.Rugilė Grigalevičiūtė
D-2:4 1d. 12:00 4 LT M.Meda Buividaitė + D.Dorotėja Kižauskaitė LT L.Luknė Meižytė + A.Andrėja Studencovaitė
B-2:4 1d. 12:00 2 LT P.Patricija Sliežauskaitė + A.Austė Zavtrikovaitė LT R.Rustė Gūdmantaitė + P.Paulina Marsella
C-2:4 1d. 12:00 3 LT R.Radvilė Daknytė + M.Meja Matiukaite LT A.Anelė Kasperavičiūtė + E.Eglė Godiliauskaitė
E-2:4 1d. 12:20 1 LT E.Ema Bačiliūnaitė + L.Luka Zeltinytė LT A.Akvilė Bračiulytė + M.Monika Vilkevičiūtė
F-2:4 1d. 12:20 2 LT A.Aurėja Ziutelytė + R.Rusnė Leonavičiūtė LT U.Urtė Vasikauskaitė + A.Aureja Ruseckaite
G-2:4 1d. 12:20 3 LT E.Ema Baltrušytė + S.Saule Grundulaite LT G.Goda Mišeikytė + L.Lėja Selivoncikaite
H-2:4 1d. 12:20 4 LT K.Kamilė Kamandierytė + U.Ugnė Marijauskaitė LT S.Smiltė Sinkevičiūtė + I.Ignė Stankutė
A-1:2 1d. 12:40 1 LT E.Ema Mitkevičiūtė + G.Goda Čeledinaitė LT E.Elzė Gindulytė + A.Adrija Riškaitė
B-1:2 1d. 12:40 2 LT A.Akmėja Balnaitytė + L.Luknė Grimalytė LT P.Patricija Sliežauskaitė + A.Austė Zavtrikovaitė
C-1:2 1d. 12:40 3 LT G.Gustė Girskytė + G.Gabija Tumutytė LT R.Radvilė Daknytė + M.Meja Matiukaite
D-1:2 1d. 12:40 4 LT V.Viltė Balčiūnaitė + K.Kotryna Jarušauskaitė LT M.Meda Buividaitė + D.Dorotėja Kižauskaitė
F-1:2 1d. 13:00 2 LT G.Goda Garbatavičiūtė + G.Gabrielė Kavaliauskaitė LT A.Aurėja Ziutelytė + R.Rusnė Leonavičiūtė
H-1:2 1d. 13:00 4 LT M.Meida Palaikė + S.Saulė Mockevičiūtė LT K.Kamilė Kamandierytė + U.Ugnė Marijauskaitė
G-1:2 1d. 13:00 3 LT D.Deimilė Miciūtė + V.Vytė Narkutė LT E.Ema Baltrušytė + S.Saule Grundulaite
E-1:2 1d. 13:00 1 LV M.Marija Vorobeja + E.Elīza Balcuna LT E.Ema Bačiliūnaitė + L.Luka Zeltinytė
A-3:4 1d. 13:20 1 LT E.Ela Vaitulionytė + K.Karina Lengvinaite LT V.Vasarė Kučinskaitė + R.Rugilė Grigalevičiūtė
B-3:4 1d. 13:20 2 LT L.Liepa Stankevičiūtė + B.Beatričė Griškevičiūtė LT R.Rustė Gūdmantaitė + P.Paulina Marsella
C-3:4 1d. 13:20 3 LT M.Miglė Gailevičiūtė + Ū.Ūla Vasiliūnaitė LT A.Anelė Kasperavičiūtė + E.Eglė Godiliauskaitė
D-3:4 1d. 13:20 4 LT P.Paula Sokolovaitė + A.Augustė Lebedaitė LT L.Luknė Meižytė + A.Andrėja Studencovaitė
E-3:4 1d. 13:40 1 LT G.Guostė Lukoševičiūtė + J.Justina Janulevičiūtė LT A.Akvilė Bračiulytė + M.Monika Vilkevičiūtė
F-3:4 1d. 13:40 2 LT G.Gabija Okuškaitė + E.Elena Oršvilaitė LT U.Urtė Vasikauskaitė + A.Aureja Ruseckaite
G-3:4 1d. 13:40 3 LT M.Melita Montvilaitė + A.Austėja Stenionytė LT G.Goda Mišeikytė + L.Lėja Selivoncikaite
H-3:4 1d. 13:40 4 LT G.Gustė Liorentaitė + L.Lukrecija Vasiliauskaitė LT S.Smiltė Sinkevičiūtė + I.Ignė Stankutė






Spausdinimo versija