MIRROR VERSION LAST SYNC TIME: 2024-07-19 03:55 took:36.1 s.

Lietuvos merginų U-18 paplūdimio tinklinio čempionatas (I etapas, Kaunas) (Moterys)

2024 Birželio 02 d.; "Crypto" paplūdimio tinklinio aikštynas, 24 / 99 hotel_class PTČ

Susitkimų laikai

Grupė A

Komanda 1234 Taškai Setų santykis Taškų santykis Vieta
1 LT Vasiliauskaitė+Siličytė - 21:8 21:8 21:8 6 3 / 0 = MAX 63 / 24 = 2.625 1
2 LT Sivolovaitė+Kuraitytė 8:21 - 8:21 21:14 4 1 / 2 = 0.5 37 / 56 = 0.6607 3
3 LT Masionytė+Urbonaitė 8:21 21:8 - 21:10 5 2 / 1 = 2 50 / 39 = 1.2821 2
4 LT Znamenskaitė+Šiaučiūnaitė 8:21 14:21 10:21 - 3 0 / 3 = MIN 32 / 63 = 0.5079 4

Grupė B

Komanda 1234 Taškai Setų santykis Taškų santykis Vieta
1 LT Gurčiūtė+Bruzgaitė - 21:9 21:11 21:14 6 3 / 0 = MAX 63 / 34 = 1.8529 1
2 LT Okuškaitė+Oršvilaitė 9:21 - 21:18 21:15 5 2 / 1 = 2 51 / 54 = 0.9444 2
3 LT Kumpikaitė+Krukauskaitė 11:21 18:21 - 21:16 4 1 / 2 = 0.5 50 / 58 = 0.8621 3
4 LT Ambotaitė+Stanciauskas 14:21 15:21 16:21 - 3 0 / 3 = MIN 45 / 63 = 0.7143 4

Grupė C

Komanda 1234 Taškai Setų santykis Taškų santykis Vieta
1 LT Grigaitytė+Pociūnaitė - 9:21 21:13 9:21 4 1 / 2 = 0.5 39 / 55 = 0.7091 3
2 LT Andruškevičiūtė+Matiukaite 21:9 - 21:10 21:14 6 3 / 0 = MAX 63 / 33 = 1.9091 1
3 LT Gindulytė+Žlibinaite 13:21 10:21 - 9:21 3 0 / 3 = MIN 32 / 63 = 0.5079 4
4 LT Tomkevičiūtė+Rimkutė 21:9 14:21 21:9 - 5 2 / 1 = 2 56 / 39 = 1.4359 2

Grupė D

Komanda 1234 Taškai Setų santykis Taškų santykis Vieta
1 LT Diržauskaitė+Štrapėlaitė - 21:9 19:21 18:21 4 1 / 2 = 0.5 58 / 51 = 1.1373 3
2 LT Lukoševičiūtė+Janulevičiūtė 9:21 - 8:21 7:21 3 0 / 3 = MIN 24 / 63 = 0.381 4
3 LT Oganauskaitė+Tamolytė 21:19 21:8 - 21:13 6 3 / 0 = MAX 63 / 40 = 1.575 1
4 LT Klibavičiūtė+Kveselytė 21:18 21:7 13:21 - 5 2 / 1 = 2 55 / 46 = 1.1957 2

Grupė E

Komanda 1234 Taškai Setų santykis Taškų santykis Vieta
1 LT Bielskytė+Žalytė - 14:21 21:12 21:18 5 2 / 1 = 2 56 / 51 = 1.098 2
2 LT Palaikė+Veriankaitė 21:14 - 21:15 21:13 6 3 / 0 = MAX 63 / 42 = 1.5 1
3 LT Paliulytė+Bačiliūnaitė 12:21 15:21 - 21:7 4 1 / 2 = 0.5 48 / 49 = 0.9796 3
4 LT Cikanavičiūtė+Bendaravičiūtė 18:21 13:21 7:21 - 3 0 / 3 = MIN 38 / 63 = 0.6032 4

Grupė F

Komanda 1234 Taškai Setų santykis Taškų santykis Vieta
1 LT Ilevičiūtė+Mickevičiūtė - 12:21 21:17 6:21 4 1 / 2 = 0.5 39 / 59 = 0.661 3
2 LT Savickaitė+Bitkovaitė 21:12 - 21:9 12:21 5 2 / 1 = 2 54 / 42 = 1.2857 2
3 LT Mišeniovaitė+Zabulytė 17:21 9:21 - 5:21 3 0 / 3 = MIN 31 / 63 = 0.4921 4
4 LT Michalkevičiūtė+Butkevičiūtė 21:6 21:12 21:5 - 6 3 / 0 = MAX 63 / 23 = 2.7391 1

Susitkimų laikai
Laikas Aikšt. Komanda A Komanda B
B-1:4 1d. 10:00 2 LT M.Mėja Gurčiūtė + G.Guoda Bruzgaitė LT A.Ariele Ambotaitė + A.Arija Stanciauskas
C-1:4 1d. 10:00 3 LT E.Evita Grigaitytė + E.Emilija Pociūnaitė LT A.Adelė Tomkevičiūtė + G.Goda Rimkutė
D-1:4 1d. 10:00 4 LT U.Urtė Diržauskaitė + G.Gabija Štrapėlaitė LT J.Jovilė Klibavičiūtė + K.Kaja Kveselytė
E-1:4 1d. 10:00 5 LT K.Kamilė Bielskytė + K.Karolina Žalytė LT S.Saulė Cikanavičiūtė + G.Gerda Bendaravičiūtė
F-1:4 1d. 10:00 6 LT E.Elzė Ilevičiūtė + V.Viktorija Mickevičiūtė LT B.Beatričė Michalkevičiūtė + V.Viltė Butkevičiūtė
A-1:4 1d. 10:00 1 LT S.Sandra Vasiliauskaitė + V.Vakarė Siličytė LT G.Gerda Znamenskaitė + A.Adrija Šiaučiūnaitė
F-2:3 1d. 10:20 6 LT N.Neila Savickaitė + R.Rugilė Bitkovaitė LT U.Ugnė Mišeniovaitė + D.Deimantė Zabulytė
E-2:3 1d. 10:20 5 LT M.Meida Palaikė + M.Meda Veriankaitė LT A.Andželina Paliulytė + E.Ema Bačiliūnaitė
D-2:3 1d. 10:20 4 LT G.Guostė Lukoševičiūtė + J.Justina Janulevičiūtė LT G.Gabija Oganauskaitė + R.Rusnė Tamolytė
C-2:3 1d. 10:20 3 LT R.Rusnė Andruškevičiūtė + M.Meja Matiukaite LT E.Elzė Gindulytė + S.Skaiste Žlibinaite
B-2:3 1d. 10:20 2 LT G.Gabija Okuškaitė + E.Elena Oršvilaitė LT G.Goda Kumpikaitė + A.Augustė Krukauskaitė
A-2:3 1d. 10:20 1 LT U.Urtė Sivolovaitė + A.Andrėja Kuraitytė LT S.Simona Masionytė + E.Evelina Urbonaitė
A-1:3 1d. 10:40 1 LT S.Sandra Vasiliauskaitė + V.Vakarė Siličytė LT S.Simona Masionytė + E.Evelina Urbonaitė
B-1:3 1d. 10:40 2 LT M.Mėja Gurčiūtė + G.Guoda Bruzgaitė LT G.Goda Kumpikaitė + A.Augustė Krukauskaitė
C-1:3 1d. 10:40 3 LT E.Evita Grigaitytė + E.Emilija Pociūnaitė LT E.Elzė Gindulytė + S.Skaiste Žlibinaite
D-1:3 1d. 10:40 4 LT U.Urtė Diržauskaitė + G.Gabija Štrapėlaitė LT G.Gabija Oganauskaitė + R.Rusnė Tamolytė
E-1:3 1d. 10:40 5 LT K.Kamilė Bielskytė + K.Karolina Žalytė LT A.Andželina Paliulytė + E.Ema Bačiliūnaitė
F-1:3 1d. 10:40 6 LT E.Elzė Ilevičiūtė + V.Viktorija Mickevičiūtė LT U.Ugnė Mišeniovaitė + D.Deimantė Zabulytė
A-2:4 1d. 11:00 1 LT U.Urtė Sivolovaitė + A.Andrėja Kuraitytė LT G.Gerda Znamenskaitė + A.Adrija Šiaučiūnaitė
B-1:2 1d. 11:00 2 LT M.Mėja Gurčiūtė + G.Guoda Bruzgaitė LT G.Gabija Okuškaitė + E.Elena Oršvilaitė
F-2:4 1d. 11:00 6 LT N.Neila Savickaitė + R.Rugilė Bitkovaitė LT B.Beatričė Michalkevičiūtė + V.Viltė Butkevičiūtė
E-2:4 1d. 11:00 5 LT M.Meida Palaikė + M.Meda Veriankaitė LT S.Saulė Cikanavičiūtė + G.Gerda Bendaravičiūtė
D-2:4 1d. 11:00 4 LT G.Guostė Lukoševičiūtė + J.Justina Janulevičiūtė LT J.Jovilė Klibavičiūtė + K.Kaja Kveselytė
C-2:4 1d. 11:00 3 LT R.Rusnė Andruškevičiūtė + M.Meja Matiukaite LT A.Adelė Tomkevičiūtė + G.Goda Rimkutė
B-2:4 1d. 11:00 2 LT G.Gabija Okuškaitė + E.Elena Oršvilaitė LT A.Ariele Ambotaitė + A.Arija Stanciauskas
A-1:2 1d. 11:20 1 LT S.Sandra Vasiliauskaitė + V.Vakarė Siličytė LT U.Urtė Sivolovaitė + A.Andrėja Kuraitytė
C-1:2 1d. 11:20 3 LT E.Evita Grigaitytė + E.Emilija Pociūnaitė LT R.Rusnė Andruškevičiūtė + M.Meja Matiukaite
D-1:2 1d. 11:20 4 LT U.Urtė Diržauskaitė + G.Gabija Štrapėlaitė LT G.Guostė Lukoševičiūtė + J.Justina Janulevičiūtė
E-1:2 1d. 11:20 5 LT K.Kamilė Bielskytė + K.Karolina Žalytė LT M.Meida Palaikė + M.Meda Veriankaitė
F-1:2 1d. 11:20 6 LT E.Elzė Ilevičiūtė + V.Viktorija Mickevičiūtė LT N.Neila Savickaitė + R.Rugilė Bitkovaitė
A-3:4 1d. 11:40 1 LT S.Simona Masionytė + E.Evelina Urbonaitė LT G.Gerda Znamenskaitė + A.Adrija Šiaučiūnaitė
B-3:4 1d. 11:40 2 LT G.Goda Kumpikaitė + A.Augustė Krukauskaitė LT A.Ariele Ambotaitė + A.Arija Stanciauskas
C-3:4 1d. 11:40 3 LT E.Elzė Gindulytė + S.Skaiste Žlibinaite LT A.Adelė Tomkevičiūtė + G.Goda Rimkutė
D-3:4 1d. 11:40 4 LT G.Gabija Oganauskaitė + R.Rusnė Tamolytė LT J.Jovilė Klibavičiūtė + K.Kaja Kveselytė
E-3:4 1d. 11:40 5 LT A.Andželina Paliulytė + E.Ema Bačiliūnaitė LT S.Saulė Cikanavičiūtė + G.Gerda Bendaravičiūtė
F-3:4 1d. 11:40 6 LT U.Ugnė Mišeniovaitė + D.Deimantė Zabulytė LT B.Beatričė Michalkevičiūtė + V.Viltė Butkevičiūtė






Spausdinimo versija