MIRROR VERSION LAST SYNC TIME: 2024-07-19 03:55 took:36.1 s.

Lietuvos merginų U-20 paplūdimio tinklinio čempionatas (I etapas, Kaunas) (Moterys)

2024 Birželio 01 d.; "Crypto" paplūdimio tinklinio aikštynas, 18 / 25 hotel_class PTČ

Susitkimų laikai

Grupė A

Komanda 123 Taškai Setų santykis Taškų santykis Vieta
1 LT Vilkelyte+Čyvaitė - 21:16 21:16 4 2 / 0 = MAX 42 / 32 = 1.3125 1
2 LT Michalkevičiūtė+Butkevičiūtė 16:21 - 21:12 3 1 / 1 = 1 37 / 33 = 1.1212 2
3 LT Gervytė+Vilimaitė 16:21 12:21 - 2 0 / 2 = MIN 28 / 42 = 0.6667 3

Grupė B

Komanda 123 Taškai Setų santykis Taškų santykis Vieta
1 LT Eigminaitė+Urbonaitė - 19:21 8:21 2 0 / 2 = MIN 27 / 42 = 0.6429 3
2 LT Machtejevaitė+Markevičiūtė 21:19 - 8:21 3 1 / 1 = 1 29 / 40 = 0.725 2
3 LT Gurčiūtė+Lapė 21:8 21:8 - 4 2 / 0 = MAX 42 / 16 = 2.625 1

Grupė C

Komanda 1234 Taškai Setų santykis Taškų santykis Vieta
1 LT Bražaitė+Bruzgaitė - 21:6 21:17 21:7 6 3 / 0 = MAX 63 / 30 = 2.1 1
2 LT Slušnytė+Repsyte 6:21 - 15:21 21:13 4 1 / 2 = 0.5 42 / 55 = 0.7636 3
3 LT Andruškevičiūtė+Vincėlovič 17:21 21:15 - 21:16 5 2 / 1 = 2 59 / 52 = 1.1346 2
4 LT Stanciauskas+Anciūtė 7:21 13:21 16:21 - 3 0 / 3 = MIN 36 / 63 = 0.5714 4

Grupė D

Komanda 1234 Taškai Setų santykis Taškų santykis Vieta
1 LT Masionytė+Baušytė - 9:21 12:21 21:16 4 1 / 2 = 0.5 42 / 58 = 0.7241 3
2 LT Mikulytė+Kveselytė 21:9 - 21:16 21:7 6 3 / 0 = MAX 63 / 32 = 1.9688 1
3 LT Kučinskaitė+Pilžis 21:12 16:21 - 21:9 5 2 / 1 = 2 58 / 42 = 1.381 2
4 LT Tomkevičiūtė+Rimkutė 16:21 7:21 9:21 - 3 0 / 3 = MIN 32 / 63 = 0.5079 4

Grupė E

Komanda 1234 Taškai Setų santykis Taškų santykis Vieta
1 LT Klibavičiūtė+Mikolaitytė - 17:21 16:21 22:20 4 1 / 2 = 0.5 55 / 62 = 0.8871 4
2 LT Matiukaite+Galubickaitė 21:17 - 7:21 16:21 4 1 / 2 = 0.5 44 / 59 = 0.7458 2
3 LT Vasiliauskaitė+Siličytė 21:16 21:7 - 21:17 6 3 / 0 = MAX 63 / 40 = 1.575 1
4 LT Petrauskaitė+Palaikė 20:22 21:16 17:21 - 4 1 / 2 = 0.5 58 / 59 = 0.9831 3

Susitkimų laikai
Laikas Aikšt. Komanda A Komanda B
C-1:4 1d. 10:00 2 LT G.Gunda Bražaitė + G.Guoda Bruzgaitė LT A.Arija Stanciauskas + L.Laisvė Anciūtė
D-1:4 1d. 10:00 3 LT S.Simona Masionytė + J.Justė Baušytė LT A.Adelė Tomkevičiūtė + G.Goda Rimkutė
E-1:4 1d. 10:00 4 LT J.Jovilė Klibavičiūtė + M.Mija Mikolaitytė LT G.Goda Petrauskaitė + M.Meida Palaikė
A-1:3 1d. 10:00 1 LT L.Livija Vilkelyte + K.Kotryna Čyvaitė LT E.Emilija Gervytė + J.Justė Vilimaitė
B-1:3 1d. 10:20 1 LT V.Vilija Eigminaitė + E.Evelina Urbonaitė LT M.Mėja Gurčiūtė + D.Dominyka Lapė
C-2:3 1d. 10:20 2 LT A.Aistė Slušnytė + K.Karolina Repsyte LT R.Rusnė Andruškevičiūtė + G.Gabrielė Vincėlovič
D-2:3 1d. 10:20 3 LT T.Tėja Mikulytė + K.Kaja Kveselytė LT L.Liepa Kučinskaitė + K.Kornelija Pilžis
E-2:3 1d. 10:20 4 LT M.Meja Matiukaite + E.Evelina Galubickaitė LT S.Sandra Vasiliauskaitė + V.Vakarė Siličytė
A-2:3 1d. 10:40 1 LT B.Beatričė Michalkevičiūtė + V.Viltė Butkevičiūtė LT E.Emilija Gervytė + J.Justė Vilimaitė
C-1:3 1d. 10:40 2 LT G.Gunda Bražaitė + G.Guoda Bruzgaitė LT R.Rusnė Andruškevičiūtė + G.Gabrielė Vincėlovič
D-1:3 1d. 10:40 3 LT S.Simona Masionytė + J.Justė Baušytė LT L.Liepa Kučinskaitė + K.Kornelija Pilžis
E-1:3 1d. 10:40 4 LT J.Jovilė Klibavičiūtė + M.Mija Mikolaitytė LT S.Sandra Vasiliauskaitė + V.Vakarė Siličytė
B-2:3 1d. 11:00 1 LT I.Ieva Machtejevaitė + R.Rusnė Markevičiūtė LT M.Mėja Gurčiūtė + D.Dominyka Lapė
E-2:4 1d. 11:00 4 LT M.Meja Matiukaite + E.Evelina Galubickaitė LT G.Goda Petrauskaitė + M.Meida Palaikė
D-2:4 1d. 11:00 3 LT T.Tėja Mikulytė + K.Kaja Kveselytė LT A.Adelė Tomkevičiūtė + G.Goda Rimkutė
C-2:4 1d. 11:00 2 LT A.Aistė Slušnytė + K.Karolina Repsyte LT A.Arija Stanciauskas + L.Laisvė Anciūtė
A-1:2 1d. 11:20 1 LT L.Livija Vilkelyte + K.Kotryna Čyvaitė LT B.Beatričė Michalkevičiūtė + V.Viltė Butkevičiūtė
C-3:4 1d. 11:20 2 LT R.Rusnė Andruškevičiūtė + G.Gabrielė Vincėlovič LT A.Arija Stanciauskas + L.Laisvė Anciūtė
D-3:4 1d. 11:20 3 LT L.Liepa Kučinskaitė + K.Kornelija Pilžis LT A.Adelė Tomkevičiūtė + G.Goda Rimkutė
E-3:4 1d. 11:20 4 LT S.Sandra Vasiliauskaitė + V.Vakarė Siličytė LT G.Goda Petrauskaitė + M.Meida Palaikė
B-1:2 1d. 11:40 1 LT V.Vilija Eigminaitė + E.Evelina Urbonaitė LT I.Ieva Machtejevaitė + R.Rusnė Markevičiūtė
C-1:2 1d. 11:40 2 LT G.Gunda Bražaitė + G.Guoda Bruzgaitė LT A.Aistė Slušnytė + K.Karolina Repsyte
D-1:2 1d. 11:40 3 LT S.Simona Masionytė + J.Justė Baušytė LT T.Tėja Mikulytė + K.Kaja Kveselytė
E-1:2 1d. 11:40 4 LT J.Jovilė Klibavičiūtė + M.Mija Mikolaitytė LT M.Meja Matiukaite + E.Evelina Galubickaitė






Spausdinimo versija