MIRROR VERSION LAST SYNC TIME: 2024-07-14 03:55 took:36.8 s.

TOP SPORT Open 2020 (Vyrai)

2020 Rugpjūčio 15 d. — 16 d.; Baltasis tiltas, Vilnius 32 / 100

Finalas (1-2 Vieta)
Laikas Aikšt. Komanda A Komanda B Rezultatas 1 Setas 2 Setas 3 Setas
4.1 16d. 16:30 C LT A.Audrius Knašas + P.Patrikas Stankevičius LT A.Artūr Vasiljev + R.Robert Juchnevic 2:1 21:17 16:21 15:10
Finalas (3-4 Vieta)
4.2 16d. 14:30 C LT T.Tomas Staševičius + M.Mantas Donėla LT L.Linas Petravičius + M.Matas Navickas 1:2 21:17 14:21 10:15
Pusfinalis
Laikas Aikšt. Komanda A Komanda B Rezultatas 1 Setas 2 Setas 3 Setas
3.1 16d. 11:00 C LT A.Audrius Knašas + P.Patrikas Stankevičius LT L.Linas Petravičius + M.Matas Navickas 2:0 21:16 23:21
3.2 16d. 11:00 4 LT T.Tomas Staševičius + M.Mantas Donėla LT A.Artūr Vasiljev + R.Robert Juchnevic 0:2 13:21 10:21
(5-8 Vieta)
3.3 11:45 2 LT T.Tomas Gliaudelis + D.Donatas Repečka LT D.Donatas Pašvenskas + D.Deimantas Jarmalavičius 0:2 16:21 13:21
3.4 11:45 LT S.Saulius Vilkelis + K.Kajus Mazuronis LT A.Artūras Bekiš + R.Rokas Kondrotas 0:2 19:21 15:21
II Ratas
Laikas Aikšt. Komanda A Komanda B Rezultatas 1 Setas 2 Setas 3 Setas
2.1 16d. 09:00 C LT A.Audrius Knašas + P.Patrikas Stankevičius LT T.Tomas Gliaudelis + D.Donatas Repečka 2:0 21:11 21:8
2.2 16d. 09:00 3 LT L.Linas Petravičius + M.Matas Navickas LT D.Donatas Pašvenskas + D.Deimantas Jarmalavičius 2:0 21:18 21:19
2.3 16d. 09:45 C LT T.Tomas Staševičius + M.Mantas Donėla LT S.Saulius Vilkelis + K.Kajus Mazuronis 2:0 21:10 21:10
2.4 16d. 09:45 3 LT A.Artūras Bekiš + R.Rokas Kondrotas LT A.Artūr Vasiljev + R.Robert Juchnevic 0:2 15:21 17:21
I Ratas
Laikas Aikšt. Komanda A Komanda B Rezultatas 1 Setas 2 Setas 3 Setas
1.1 18:00 C LT A.Audrius Knašas + P.Patrikas Stankevičius LT M.Martynas Lynikas + L.Laimonas Juškauskas 2:0 21:9 21:12
1.2 18:00 3 LT G.Gytis Buckiūnas + P.Paulius Mikulėnas LT T.Tomas Gliaudelis + D.Donatas Repečka 1:2 21:12 10:21 7:15
1.3 18:45 C LT L.Linas Petravičius + M.Matas Navickas LT P.Paulius Žilvitis + P.Paulius Matulis 2:0 21:16 21:8
1.4 18:45 3 LT D.Donatas Pašvenskas + D.Deimantas Jarmalavičius LT D.Donatas Murauskas + T.Tomas Bartaškevičius 2:0 22:20 21:18
1.5 19:30 C LT T.Tomas Staševičius + M.Mantas Donėla LT V.Vilius Bikneris + M.Mykolas Suchanekas 2:0 21:12 21:16
1.6 19:30 3 LT M.Martynas Blinstrubis + P.Paulius Kochanskas LT S.Saulius Vilkelis + K.Kajus Mazuronis 1:2 19:21 21:15 12:15
1.7 20:15 C LT A.Artūras Bekiš + R.Rokas Kondrotas LT M.Marius Linartas + J.Jonas Rakickas 2:0 21:11 21:12
1.8 20:15 3 LT A.Artūr Vasiljev + R.Robert Juchnevic LT L.Laurynas Galdikas + K.Karolis Lanevski 2:0 21:7 21:12


Grafinė schema

I Ratas

II Ratas

Pusfinalis

Finalas

  • 18:00
    LT Audrius Knašas
    LT Patrikas Stankevičius

    21:9 | 21:12
    LT Martynas Lynikas
    LT Laimonas Juškauskas
    C 1
  • 18:00
    LT Gytis Buckiūnas
    LT Paulius Mikulėnas

    21:12 | 10:21 | 7:15
    LT Tomas Gliaudelis
    LT Donatas Repečka
    3 2
  • 18:45
    LT Linas Petravičius
    LT Matas Navickas

    21:16 | 21:8
    LT Paulius Žilvitis
    LT Paulius Matulis
    C 3
  • 18:45
    LT Donatas Pašvenskas
    LT Deimantas Jarmalavičius

    22:20 | 21:18
    LT Donatas Murauskas
    LT Tomas Bartaškevičius
    3 4
  • 19:30
    LT Tomas Staševičius
    LT Mantas Donėla

    21:12 | 21:16
    LT Vilius Bikneris
    LT Mykolas Suchanekas
    C 5
  • 19:30
    LT Martynas Blinstrubis
    LT Paulius Kochanskas

    19:21 | 21:15 | 12:15
    LT Saulius Vilkelis
    LT Kajus Mazuronis
    3 6
  • 20:15
    LT Artūras Bekiš
    LT Rokas Kondrotas

    21:11 | 21:12
    LT Marius Linartas
    LT Jonas Rakickas
    C 7
  • 20:15
    LT Artūr Vasiljev
    LT Robert Juchnevic

    21:7 | 21:12
    LT Laurynas Galdikas
    LT Karolis Lanevski
    3 8
  • 09:00
    LT Audrius Knašas
    LT Patrikas Stankevičius

    21:11 | 21:8
    LT Tomas Gliaudelis
    LT Donatas Repečka
    C 33
  • 09:00
    LT Linas Petravičius
    LT Matas Navickas

    21:18 | 21:19
    LT Donatas Pašvenskas
    LT Deimantas Jarmalavičius
    3 34
  • 09:45
    LT Tomas Staševičius
    LT Mantas Donėla

    21:10 | 21:10
    LT Saulius Vilkelis
    LT Kajus Mazuronis
    C 35
  • 09:45
    LT Artūras Bekiš
    LT Rokas Kondrotas

    15:21 | 17:21
    LT Artūr Vasiljev
    LT Robert Juchnevic
    3 36
  • 11:00
    LT Audrius Knašas
    LT Patrikas Stankevičius

    21:16 | 23:21
    LT Linas Petravičius
    LT Matas Navickas
    C 37
  • 11:00
    LT Tomas Staševičius
    LT Mantas Donėla

    13:21 | 10:21
    LT Artūr Vasiljev
    LT Robert Juchnevic
    4 38
  • 16:30
    LT Audrius Knašas
    LT Patrikas Stankevičius

    21:17 | 16:21 | 15:10
    LT Artūr Vasiljev
    LT Robert Juchnevic
    C 40
Finalas dėl 3-4 vietos
  • 14:30
    LT Tomas Staševičius
    LT Mantas Donėla

    21:17 | 14:21 | 10:15
    LT Linas Petravičius
    LT Matas Navickas
    C 39







  • Spausdinimo versija