MIRROR VERSION LAST SYNC TIME: 2024-07-15 03:55 took:36.7 s.

Lietuvos merginų U-16 uždarų patalpų paplūdimio tinklinio čempionatas (FINALINIS etapas, Šiauliai) (Moterys)

2024 Balandžio 13 d.; UNIQA arena (Išradėjų 14, Šiauliai) 18 / 24 hotel_class UPTTČ

Finalas (1-2 Vieta)
Laikas Aikšt. Komanda A Komanda B Rezultatas 1 Setas 2 Setas 3 Setas
5.1 1d. 19:10 2 LT B.Beatričė Michalkevičiūtė + L.Liepa Sinkevičiūtė LT M.Meida Palaikė + M.Meja Matiukaite 0:2 19:21 20:22
Finalas (3-4 Vieta)
5.2 1d. 19:10 1 LT M.Mantė Simonavičiūtė + A.Agata Michalkevičiūtė LT U.Urtė Sivolovaitė + A.Andrėja Kuraitytė 0:2 18:21 17:21
Pusfinalis
Laikas Aikšt. Komanda A Komanda B Rezultatas 1 Setas 2 Setas 3 Setas
4.1 1d. 18:30 1 LT B.Beatričė Michalkevičiūtė + L.Liepa Sinkevičiūtė LT U.Urtė Sivolovaitė + A.Andrėja Kuraitytė 2:0 21:9 21:11
4.2 1d. 18:30 2 LT M.Meida Palaikė + M.Meja Matiukaite LT M.Mantė Simonavičiūtė + A.Agata Michalkevičiūtė 2:0 21:14 21:15
III Ratas
Laikas Aikšt. Komanda A Komanda B Rezultatas 1 Setas 2 Setas 3 Setas
3.1 1d. 17:30 3 LT B.Beatričė Michalkevičiūtė + L.Liepa Sinkevičiūtė LT A.Andželina Paliulytė + E.Ema Bačiliūnaitė 2:0 15:6 15:4
3.2 1d. 17:30 2 LT R.Rugilė Bitkovaitė + G.Gabija Štrapėlaitė LT U.Urtė Sivolovaitė + A.Andrėja Kuraitytė 0:2 9:15 10:15
3.3 1d. 18:00 1 LT E.Elena Oršvilaitė + G.Gabija Okuškaitė LT M.Meida Palaikė + M.Meja Matiukaite 0:2 14:16 7:15
3.4 1d. 18:00 2 LT S.Saulė Mockevičiūtė + M.Meda Veriankaitė LT M.Mantė Simonavičiūtė + A.Agata Michalkevičiūtė 1:2 15:11 14:16 4:11
II Ratas
Laikas Aikšt. Komanda A Komanda B Rezultatas 1 Setas 2 Setas 3 Setas
2.1 1d. 17:10 1 LT B.Beatričė Michalkevičiūtė + L.Liepa Sinkevičiūtė LT J.Justė Nevidauskaitė + E.Ema Veličkaitė 1:0 21:7
2.2 1d. 16:30 3 LT A.Agnė Laurinaitytė + R.Rugilė Šimkutė LT A.Andželina Paliulytė + E.Ema Bačiliūnaitė 0:1 14:21
2.3 1d. 16:50 1 LT R.Rugilė Bitkovaitė + G.Gabija Štrapėlaitė LT M.Mingailė Mockutė + A.Augustė Lebedaitė 1:0 21:12
2.4 1d. 16:50 2 LT U.Urtė Sivolovaitė + A.Andrėja Kuraitytė LT P.Paula Sokolovaitė + M.Maja Marcišauskaitė 1:0 21:8
2.5 1d. 17:30 1 LT E.Elena Oršvilaitė + G.Gabija Okuškaitė LT D.Deimantė Zabulytė + G.Gustė Rekutė 1:0 21:12
2.6 1d. 16:50 3 LT M.Melita Balčiūtė + R.Radvilė Daknytė LT M.Meida Palaikė + M.Meja Matiukaite 0:1 13:21
2.7 1d. 17:10 2 LT S.Saulė Mockevičiūtė + M.Meda Veriankaitė LT S.Skaiste Žlibinaite + M.Mia Beata Jaugelavičiūtė 1:0 21:9
2.8 1d. 17:10 3 LT M.Meda Buividaitė + D.Dorotėja Kižauskaitė LT M.Mantė Simonavičiūtė + A.Agata Michalkevičiūtė 0:1 10:21
I Ratas
Laikas Aikšt. Komanda A Komanda B Rezultatas 1 Setas 2 Setas 3 Setas
1.1 ? LT B.Beatričė Michalkevičiūtė + L.Liepa Sinkevičiūtė Bey
1.2 1d. 16:30 1 LT J.Justė Nevidauskaitė + E.Ema Veličkaitė LT K.Kotryna Jarušauskaitė + P.Paulina Morkevičiūtė 1:0 21:10
1.3 ? LT A.Agnė Laurinaitytė + R.Rugilė Šimkutė Bey
1.4 ? LT A.Andželina Paliulytė + E.Ema Bačiliūnaitė Bey
1.5 ? LT R.Rugilė Bitkovaitė + G.Gabija Štrapėlaitė Bey
1.6 ? LT M.Mingailė Mockutė + A.Augustė Lebedaitė Bey
1.7 ? LT U.Urtė Sivolovaitė + A.Andrėja Kuraitytė Bey
1.8 ? LT P.Paula Sokolovaitė + M.Maja Marcišauskaitė Bey
1.9 ? LT E.Elena Oršvilaitė + G.Gabija Okuškaitė Bey
1.10 1d. 16:30 2 LT D.Deimantė Zabulytė + G.Gustė Rekutė LT J.Justina Janulevičiūtė + G.Guostė Lukoševičiūtė 1:0 21:17
1.11 ? LT M.Melita Balčiūtė + R.Radvilė Daknytė Bey
1.12 ? LT M.Meida Palaikė + M.Meja Matiukaite Bey
1.13 ? LT S.Saulė Mockevičiūtė + M.Meda Veriankaitė Bey
1.14 ? LT S.Skaiste Žlibinaite + M.Mia Beata Jaugelavičiūtė Bey
1.15 ? LT M.Meda Buividaitė + D.Dorotėja Kižauskaitė Bey
1.16 ? LT M.Mantė Simonavičiūtė + A.Agata Michalkevičiūtė Bey


Grafinė schema

I Ratas

II Ratas

III Ratas

Pusfinalis

Finalas

  • ?
    LT Beatričė Michalkevičiūtė
    LT Liepa Sinkevičiūtė

    vs
    Bey
    0
  • 16:30
    LT Justė Nevidauskaitė
    LT Ema Veličkaitė

    21:10 |
    LT Kotryna Jarušauskaitė
    LT Paulina Morkevičiūtė
    1 1
  • ?
    LT Agnė Laurinaitytė
    LT Rugilė Šimkutė

    vs
    Bey
    0
  • ?
    LT Andželina Paliulytė
    LT Ema Bačiliūnaitė

    vs
    Bey
    0
  • ?
    LT Rugilė Bitkovaitė
    LT Gabija Štrapėlaitė

    vs
    Bey
    0
  • ?
    LT Mingailė Mockutė
    LT Augustė Lebedaitė

    vs
    Bey
    0
  • ?
    LT Urtė Sivolovaitė
    LT Andrėja Kuraitytė

    vs
    Bey
    0
  • ?
    LT Paula Sokolovaitė
    LT Maja Marcišauskaitė

    vs
    Bey
    0
  • ?
    LT Elena Oršvilaitė
    LT Gabija Okuškaitė

    vs
    Bey
    0
  • 16:30
    LT Deimantė Zabulytė
    LT Gustė Rekutė

    21:17 |
    LT Justina Janulevičiūtė
    LT Guostė Lukoševičiūtė
    2 2
  • ?
    LT Melita Balčiūtė
    LT Radvilė Daknytė

    vs
    Bey
    0
  • ?
    LT Meida Palaikė
    LT Meja Matiukaite

    vs
    Bey
    0
  • ?
    LT Saulė Mockevičiūtė
    LT Meda Veriankaitė

    vs
    Bey
    0
  • ?
    LT Skaiste Žlibinaite
    LT Mia Beata Jaugelavičiūtė

    vs
    Bey
    0
  • ?
    LT Meda Buividaitė
    LT Dorotėja Kižauskaitė

    vs
    Bey
    0
  • ?
    LT Mantė Simonavičiūtė
    LT Agata Michalkevičiūtė

    vs
    Bey
    0
  • 17:10
    LT Beatričė Michalkevičiūtė
    LT Liepa Sinkevičiūtė

    21:7 |
    LT Justė Nevidauskaitė
    LT Ema Veličkaitė
    1 8
  • 16:30
    LT Agnė Laurinaitytė
    LT Rugilė Šimkutė

    14:21 |
    LT Andželina Paliulytė
    LT Ema Bačiliūnaitė
    3 3
  • 16:50
    LT Rugilė Bitkovaitė
    LT Gabija Štrapėlaitė

    21:12 |
    LT Mingailė Mockutė
    LT Augustė Lebedaitė
    1 4
  • 16:50
    LT Urtė Sivolovaitė
    LT Andrėja Kuraitytė

    21:8 |
    LT Paula Sokolovaitė
    LT Maja Marcišauskaitė
    2 5
  • 17:30
    LT Elena Oršvilaitė
    LT Gabija Okuškaitė

    21:12 |
    LT Deimantė Zabulytė
    LT Gustė Rekutė
    1 10
  • 16:50
    LT Melita Balčiūtė
    LT Radvilė Daknytė

    13:21 |
    LT Meida Palaikė
    LT Meja Matiukaite
    3 6
  • 17:10
    LT Saulė Mockevičiūtė
    LT Meda Veriankaitė

    21:9 |
    LT Skaiste Žlibinaite
    LT Mia Beata Jaugelavičiūtė
    2 7
  • 17:10
    LT Meda Buividaitė
    LT Dorotėja Kižauskaitė

    10:21 |
    LT Mantė Simonavičiūtė
    LT Agata Michalkevičiūtė
    3 9
  • 17:30
    LT Beatričė Michalkevičiūtė
    LT Liepa Sinkevičiūtė

    15:6 | 15:4
    LT Andželina Paliulytė
    LT Ema Bačiliūnaitė
    3 11
  • 17:30
    LT Rugilė Bitkovaitė
    LT Gabija Štrapėlaitė

    9:15 | 10:15
    LT Urtė Sivolovaitė
    LT Andrėja Kuraitytė
    2 12
  • 18:00
    LT Elena Oršvilaitė
    LT Gabija Okuškaitė

    14:16 | 7:15
    LT Meida Palaikė
    LT Meja Matiukaite
    1 13
  • 18:00
    LT Saulė Mockevičiūtė
    LT Meda Veriankaitė

    15:11 | 14:16 | 4:11
    LT Mantė Simonavičiūtė
    LT Agata Michalkevičiūtė
    2 14
  • 18:30
    LT Beatričė Michalkevičiūtė
    LT Liepa Sinkevičiūtė

    21:9 | 21:11
    LT Urtė Sivolovaitė
    LT Andrėja Kuraitytė
    1 15
  • 18:30
    LT Meida Palaikė
    LT Meja Matiukaite

    21:14 | 21:15
    LT Mantė Simonavičiūtė
    LT Agata Michalkevičiūtė
    2 16
  • 19:10
    LT Beatričė Michalkevičiūtė
    LT Liepa Sinkevičiūtė

    19:21 | 20:22
    LT Meida Palaikė
    LT Meja Matiukaite
    2 18
Finalas dėl 3-4 vietos
  • 19:10
    LT Mantė Simonavičiūtė
    LT Agata Michalkevičiūtė

    18:21 | 17:21
    LT Urtė Sivolovaitė
    LT Andrėja Kuraitytė
    1 17







  • Spausdinimo versija