MIRROR VERSION LAST SYNC TIME: 2024-05-29 03:55 took:35.8 s.

Lietuvos mergaičių U-16 uždarų patalpų paplūdimio tinklinio čempionatas (III etapas, Vilnius) (Moterys)

2024 Sausio 20 d.; FV Beach Arena, Tarandės 34a, Vilnius 11 / 24 hotel_class UPTTČ

Susitkimų laikai

Grupė A

Komanda 123 Taškai Setų santykis Taškų santykis Vieta
1 LT Palaikė+Matiukaite - 21:7 21:8 4 2 / 0 = MAX 42 / 15 = 2.8 1
2 LT Lebedaitė+Mockutė 7:21 - 6:21 2 0 / 2 = MIN 13 / 42 = 0.3095 3
3 LT Daknytė+Balčiūtė 8:21 21:6 - 3 1 / 1 = 1 29 / 27 = 1.0741 2

Grupė B

Komanda 1234 Taškai Setų santykis Taškų santykis Vieta
1 LT Oršvilaitė+Okuškaitė - 21:6 21:11 21:11 6 3 / 0 = MAX 63 / 28 = 2.25 1
2 LT Baciliunaite+Rekutė 6:21 - 16:21 21:13 4 1 / 2 = 0.5 43 / 55 = 0.7818 3
3 LT Sivolovaitė+Rainyte 11:21 21:16 - 21:9 5 2 / 1 = 2 53 / 46 = 1.1522 2
4 LT Masiulytė+Paliulytė 11:21 13:21 9:21 - 3 0 / 3 = MIN 33 / 63 = 0.5238 4

Grupė C

Komanda 1234 Taškai Setų santykis Taškų santykis Vieta
1 LT Mockevičiūtė+Veriankaitė - 21:18 21:19 20:22 5 2 / 1 = 2 62 / 59 = 1.0508 2
2 LT Šiaučiūnaitė+Kuraitytė 18:21 - 17:21 15:21 3 0 / 3 = MIN 50 / 63 = 0.7937 4
3 LT Michalkevičiūtė+Simonavičiūtė 19:21 21:17 - 12:21 4 1 / 2 = 0.5 52 / 59 = 0.8814 3
4 LT Sinkevičiūtė+Michalkevičiūtė 22:20 21:15 21:12 - 6 3 / 0 = MAX 64 / 47 = 1.3617 1

Susitkimų laikai
Laikas Aikšt. Komanda A Komanda B
B-1:4 1d. 10:00 2 LT E.Elena Oršvilaitė + G.Gabija Okuškaitė LT R.Rugilė Masiulytė + A.Andželina Paliulytė
C-1:4 1d. 10:00 3 LT S.Saulė Mockevičiūtė + M.Meda Veriankaitė LT L.Liepa Sinkevičiūtė + B.Beatričė Michalkevičiūtė
B-2:3 1d. 10:20 2 LT E.Ema Baciliunaite + G.Gustė Rekutė LT U.Urtė Sivolovaitė + E.Eva Rainyte
C-2:3 1d. 10:20 3 LT A.Adrija Šiaučiūnaitė + A.Andrėja Kuraitytė LT A.Agata Michalkevičiūtė + M.Mantė Simonavičiūtė
B-1:3 1d. 10:40 2 LT E.Elena Oršvilaitė + G.Gabija Okuškaitė LT U.Urtė Sivolovaitė + E.Eva Rainyte
A-1:3 1d. 10:40 3 LT M.Meida Palaikė + M.Meja Matiukaite LT R.Radvilė Daknytė + M.Melita Balčiūtė
C-1:3 1d. 11:00 2 LT S.Saulė Mockevičiūtė + M.Meda Veriankaitė LT A.Agata Michalkevičiūtė + M.Mantė Simonavičiūtė
A-2:3 1d. 11:00 3 LT A.Augustė Lebedaitė + M.Mingailė Mockutė LT R.Radvilė Daknytė + M.Melita Balčiūtė
B-2:4 1d. 11:20 2 LT E.Ema Baciliunaite + G.Gustė Rekutė LT R.Rugilė Masiulytė + A.Andželina Paliulytė
C-2:4 1d. 11:20 3 LT A.Adrija Šiaučiūnaitė + A.Andrėja Kuraitytė LT L.Liepa Sinkevičiūtė + B.Beatričė Michalkevičiūtė
A-1:2 1d. 11:40 3 LT M.Meida Palaikė + M.Meja Matiukaite LT A.Augustė Lebedaitė + M.Mingailė Mockutė
B-1:2 1d. 11:40 2 LT E.Elena Oršvilaitė + G.Gabija Okuškaitė LT E.Ema Baciliunaite + G.Gustė Rekutė
C-1:2 1d. 12:00 3 LT S.Saulė Mockevičiūtė + M.Meda Veriankaitė LT A.Adrija Šiaučiūnaitė + A.Andrėja Kuraitytė
B-3:4 1d. 12:00 2 LT U.Urtė Sivolovaitė + E.Eva Rainyte LT R.Rugilė Masiulytė + A.Andželina Paliulytė
C-3:4 1d. 12:20 3 LT A.Agata Michalkevičiūtė + M.Mantė Simonavičiūtė LT L.Liepa Sinkevičiūtė + B.Beatričė Michalkevičiūtė






Spausdinimo versija