MIRROR VERSION LAST SYNC TIME: 2024-04-13 03:55 took:38.9 s.

Lietuvos berniukų U-16 uždarų patalpų paplūdimio tinklinio čempionatas (II etapas, Šiauliai) (Vyrai)

2023 Gruodžio 09 d.; UNIQA arena (Išradėjų 14, Šiauliai) 11 / 24 hotel_class UPTTČ

Susitkimų laikai

Grupė A

Komanda 123 Taškai Setų santykis Taškų santykis Vieta
1 LT Kubilius+Gudeliauskas - 21:10 18:21 3 1 / 1 = 1 39 / 31 = 1.2581 2
2 LT Kreišmonas+Eidukaitis 10:21 - 9:21 2 0 / 2 = MIN 19 / 42 = 0.4524 3
3 LT Shtokailo+Kaminskis 21:18 21:9 - 4 2 / 0 = MAX 42 / 27 = 1.5556 1

Grupė B

Komanda 1234 Taškai Setų santykis Taškų santykis Vieta
1 LV Jegi+Ameļkovičs - 21:3 21:11 21:0 6 3 / 0 = MAX 63 / 14 = 4.5 1
2 LT Slotkus+Dobrikas 3:21 - 11:21 21:12 4 1 / 2 = 0.5 35 / 54 = 0.6481 3
3 LT Liutkus+Ališauskas 11:21 21:11 - 21:13 5 2 / 1 = 2 53 / 45 = 1.1778 2
4 LT Kulbis+Sanda 0:21 12:21 13:21 - 3 0 / 3 = MIN 25 / 63 = 0.3968 4

Grupė C

Komanda 1234 Taškai Setų santykis Taškų santykis Vieta
1 LT Bendikas+Grigaliūnas - 21:7 21:13 21:14 6 3 / 0 = MAX 63 / 34 = 1.8529 1
2 LT Galubickas+Grigas 7:21 - 18:21 21:18 4 1 / 2 = 0.5 46 / 60 = 0.7667 3
3 LT Gurkšnys+Motejūnas 13:21 21:18 - 21:19 5 2 / 1 = 2 55 / 58 = 0.9483 2
4 LT Ragelis+Ekici 14:21 18:21 19:21 - 3 0 / 3 = MIN 51 / 63 = 0.8095 4

Susitkimų laikai
Laikas Aikšt. Komanda A Komanda B
B-1:4 1d. 09:00 1 LV M.Morcis Jegi + N.Niks Ameļkovičs LT D.Dominykas Kulbis + E.Emilis Sanda
A-1:3 1d. 09:00 2 LT O.Orestas Kubilius + D.Dziugas Gudeliauskas LT M.Maksym Shtokailo + D.Dominykas Kaminskis
B-2:3 1d. 09:00 3 LT V.Vytautas Slotkus + I.Ignas Dobrikas LT E.Eigintas Liutkus + L.Laimonas Ališauskas
C-1:4 1d. 09:20 1 LT E.Emilis Bendikas + L.Lukas Grigaliūnas LT M.Mantas Ragelis + M.Mikas Ekici
A-2:3 1d. 09:20 2 LT A.Adomas Kreišmonas + G.Gvidas Eidukaitis LT M.Maksym Shtokailo + D.Dominykas Kaminskis
C-2:3 1d. 09:20 3 LT T.Tautvydas Galubickas + K.Kajus Grigas LT G.Grantas Gurkšnys + D.Dovydas Motejūnas
B-1:3 1d. 09:40 1 LV M.Morcis Jegi + N.Niks Ameļkovičs LT E.Eigintas Liutkus + L.Laimonas Ališauskas
A-1:2 1d. 09:40 2 LT O.Orestas Kubilius + D.Dziugas Gudeliauskas LT A.Adomas Kreišmonas + G.Gvidas Eidukaitis
B-2:4 1d. 09:40 3 LT V.Vytautas Slotkus + I.Ignas Dobrikas LT D.Dominykas Kulbis + E.Emilis Sanda
C-1:3 1d. 10:00 1 LT E.Emilis Bendikas + L.Lukas Grigaliūnas LT G.Grantas Gurkšnys + D.Dovydas Motejūnas
C-2:4 1d. 10:00 2 LT T.Tautvydas Galubickas + K.Kajus Grigas LT M.Mantas Ragelis + M.Mikas Ekici
B-1:2 1d. 10:00 3 LV M.Morcis Jegi + N.Niks Ameļkovičs LT V.Vytautas Slotkus + I.Ignas Dobrikas
B-3:4 1d. 10:20 1 LT E.Eigintas Liutkus + L.Laimonas Ališauskas LT D.Dominykas Kulbis + E.Emilis Sanda
C-1:2 1d. 10:20 2 LT E.Emilis Bendikas + L.Lukas Grigaliūnas LT T.Tautvydas Galubickas + K.Kajus Grigas
C-3:4 1d. 10:20 3 LT G.Grantas Gurkšnys + D.Dovydas Motejūnas LT M.Mantas Ragelis + M.Mikas Ekici






Spausdinimo versija