MIRROR VERSION LAST SYNC TIME: 2024-05-27 03:55 took:36.8 s.

Lietuvos mergaičių U-16 paplūdimio tinklinio čempionatas (FINALINIS etapas, Klaipėda) (Moterys)

2023 Liepos 19 d.; Melnragės II paplūdimys (Klaipėda) 20 / 32

Susitkimų laikai

Grupė A

Komanda 1234 Taškai Setų santykis Taškų santykis Vieta
1 LT Matiukaite+Palaikė - 15:10 | 12:15 | 11:8 15:3 | 15:7 15:4 | 15:6 6 6 / 1 = 6 98 / 53 = 1.8491 1
2 LT Balčiūtė+Veriankaitė 10:15 | 15:12 | 8:11 - 10:15 | 15:9 | 11:5 15:11 | 15:9 5 5 / 3 = 1.6667 99 / 87 = 1.1379 2
3 LT Matusevičiūtė+Jasčamskytė 3:15 | 7:15 15:10 | 9:15 | 5:11 - 9:15 | 16:18 3 1 / 6 = 0.1667 64 / 99 = 0.6465 4
4 LT Dainiūtė+Lipskytė 4:15 | 6:15 11:15 | 9:15 15:9 | 18:16 - 4 2 / 4 = 0.5 63 / 85 = 0.7412 3

Grupė B

Komanda 1234 Taškai Setų santykis Taškų santykis Vieta
1 LT Kulikauskaitė+Dedūraitė - 15:10 | 15:7 15:17 | 4:15 15:7 | 15:11 5 4 / 2 = 2 79 / 67 = 1.1791 3
2 LT Tiškutė+Šilvaitė 10:15 | 7:15 - 15:13 | 15:12 15:6 | 15:10 5 4 / 2 = 2 77 / 71 = 1.0845 2
3 LT Sriubaitė+Miliauskaitė 17:15 | 15:4 13:15 | 12:15 - 15:8 | 15:1 5 4 / 2 = 2 87 / 58 = 1.5 1
4 LT Gaidukevičiūtė+Valiukaitė 7:15 | 11:15 6:15 | 10:15 8:15 | 1:15 - 3 0 / 6 = MIN 43 / 90 = 0.4778 4

Grupė C

Komanda 1234 Taškai Setų santykis Taškų santykis Vieta
1 LT Vyšniauskaitė+Lukauskaitė - 15:9 | 15:4 15:12 | 15:3 15:7 | 15:7 6 6 / 0 = MAX 90 / 42 = 2.1429 1
2 LT Mockevičiūtė+Mockutė 9:15 | 4:15 - 15:11 | 10:15 | 8:11 7:15 | 11:15 3 1 / 6 = 0.1667 64 / 97 = 0.6598 4
3 LT Sokolovaitė+Marcišauskaitė 12:15 | 3:15 11:15 | 15:10 | 11:8 - 15:12 | 5:15 | 11:9 5 4 / 4 = 1 83 / 99 = 0.8384 2
4 LT Šiaučiūnaitė+Kuraitytė 7:15 | 7:15 15:7 | 15:11 12:15 | 15:5 | 9:11 - 4 3 / 4 = 0.75 80 / 79 = 1.0127 3

Grupė D

Komanda 1234 Taškai Setų santykis Taškų santykis Vieta
1 LT Daknytė+Andruškevičiūtė - 15:13 | 15:13 15:8 | 15:8 15:8 | 15:7 6 6 / 0 = MAX 90 / 57 = 1.5789 1
2 LT Bitkovaitė+Štrapėlaitė 13:15 | 13:15 - 13:15 | 15:12 | 12:10 16:14 | 13:15 | 12:10 5 4 / 4 = 1 107 / 106 = 1.0094 2
3 LT Meižytė+Budvytytė 8:15 | 8:15 15:13 | 12:15 | 10:12 - 8:15 | 9:15 3 1 / 6 = 0.1667 70 / 100 = 0.7 4
4 LT Savickaitė+Diržauskaitė 8:15 | 7:15 14:16 | 15:13 | 10:12 15:8 | 15:9 - 4 3 / 4 = 0.75 84 / 88 = 0.9545 3

Grupė E

Komanda 1234 Taškai Setų santykis Taškų santykis Vieta
1 LT Oršvilaitė+Sivolovaitė - 15:10 | 12:15 | 11:2 15:3 | 15:6 16:14 | 15:13 6 6 / 1 = 6 99 / 63 = 1.5714 1
2 LT Okuškaitė+Sušinskaitė 10:15 | 15:12 | 2:11 - 15:4 | 15:10 15:10 | 15:4 5 5 / 2 = 2.5 87 / 66 = 1.3182 2
3 LT Šeškaitė+Kojelytė 3:15 | 6:15 4:15 | 10:15 - 9:15 | 15:12 | 4:11 3 1 / 6 = 0.1667 51 / 98 = 0.5204 4
4 LT Šimkutė+Lakauskaitė 14:16 | 13:15 10:15 | 4:15 15:9 | 12:15 | 11:4 - 4 2 / 5 = 0.4 79 / 89 = 0.8876 3

Susitkimų laikai
Laikas Aikšt. Komanda A Komanda B
B-1:4 1d. 10:00 2 LT U.Ugnė Kulikauskaitė + M.Meda Dedūraitė LT J.Justė Gaidukevičiūtė + R.Roneta Valiukaitė
C-1:4 1d. 10:00 3 LT A.Austėja Vyšniauskaitė + R.Rusnė Lukauskaitė LT A.Adrija Šiaučiūnaitė + A.Andrėja Kuraitytė
D-1:4 1d. 10:00 4 LT R.Radvilė Daknytė + R.Rusnė Andruškevičiūtė LT N.Neila Savickaitė + U.Urtė Diržauskaitė
E-1:4 1d. 10:00 5 LT E.Elena Oršvilaitė + U.Urtė Sivolovaitė LT V.Viktorija Šimkutė + G.Gustė Lakauskaitė
A-1:4 1d. 10:00 1 LT M.Meja Matiukaite + M.Meida Palaikė LT E.Evita Dainiūtė + A.Auksė Lipskytė
E-2:3 1d. 10:30 5 LT G.Gabija Okuškaitė + E.Emilija Sušinskaitė LT D.Deimena Šeškaitė + U.Ugnė Kojelytė
D-2:3 1d. 10:30 4 LT R.Rugilė Bitkovaitė + G.Gabija Štrapėlaitė LT J.Jurtė Meižytė + G.Gustė Budvytytė
C-2:3 1d. 10:30 3 LT S.Saulė Mockevičiūtė + M.Mingailė Mockutė LT P.Paula Sokolovaitė + M.Maja Marcišauskaitė
B-2:3 1d. 10:30 2 LT K.Karolina Tiškutė + A.Adrija Šilvaitė LT V.Viltė Sriubaitė + U.Urtė Miliauskaitė
A-2:3 1d. 10:30 1 LT M.Melita Balčiūtė + M.Meda Veriankaitė LT J.Jonė Matusevičiūtė + V.Viltė Jasčamskytė
A-1:3 1d. 11:00 1 LT M.Meja Matiukaite + M.Meida Palaikė LT J.Jonė Matusevičiūtė + V.Viltė Jasčamskytė
B-1:3 1d. 11:00 2 LT U.Ugnė Kulikauskaitė + M.Meda Dedūraitė LT V.Viltė Sriubaitė + U.Urtė Miliauskaitė
C-1:3 1d. 11:00 3 LT A.Austėja Vyšniauskaitė + R.Rusnė Lukauskaitė LT P.Paula Sokolovaitė + M.Maja Marcišauskaitė
D-1:3 1d. 11:00 4 LT R.Radvilė Daknytė + R.Rusnė Andruškevičiūtė LT J.Jurtė Meižytė + G.Gustė Budvytytė
E-1:3 1d. 11:00 5 LT E.Elena Oršvilaitė + U.Urtė Sivolovaitė LT D.Deimena Šeškaitė + U.Ugnė Kojelytė
A-2:4 1d. 11:30 1 LT M.Melita Balčiūtė + M.Meda Veriankaitė LT E.Evita Dainiūtė + A.Auksė Lipskytė
E-2:4 1d. 11:30 5 LT G.Gabija Okuškaitė + E.Emilija Sušinskaitė LT V.Viktorija Šimkutė + G.Gustė Lakauskaitė
D-2:4 1d. 11:30 4 LT R.Rugilė Bitkovaitė + G.Gabija Štrapėlaitė LT N.Neila Savickaitė + U.Urtė Diržauskaitė
C-2:4 1d. 11:30 3 LT S.Saulė Mockevičiūtė + M.Mingailė Mockutė LT A.Adrija Šiaučiūnaitė + A.Andrėja Kuraitytė
B-2:4 1d. 11:30 2 LT K.Karolina Tiškutė + A.Adrija Šilvaitė LT J.Justė Gaidukevičiūtė + R.Roneta Valiukaitė
A-3:4 1d. 12:00 1 LT J.Jonė Matusevičiūtė + V.Viltė Jasčamskytė LT E.Evita Dainiūtė + A.Auksė Lipskytė
B-3:4 1d. 12:00 2 LT V.Viltė Sriubaitė + U.Urtė Miliauskaitė LT J.Justė Gaidukevičiūtė + R.Roneta Valiukaitė
C-3:4 1d. 12:00 3 LT P.Paula Sokolovaitė + M.Maja Marcišauskaitė LT A.Adrija Šiaučiūnaitė + A.Andrėja Kuraitytė
D-3:4 1d. 12:00 4 LT J.Jurtė Meižytė + G.Gustė Budvytytė LT N.Neila Savickaitė + U.Urtė Diržauskaitė
E-3:4 1d. 12:00 5 LT D.Deimena Šeškaitė + U.Ugnė Kojelytė LT V.Viktorija Šimkutė + G.Gustė Lakauskaitė
A-1:2 1d. 12:30 1 LT M.Meja Matiukaite + M.Meida Palaikė LT M.Melita Balčiūtė + M.Meda Veriankaitė
B-1:2 1d. 12:30 2 LT U.Ugnė Kulikauskaitė + M.Meda Dedūraitė LT K.Karolina Tiškutė + A.Adrija Šilvaitė
C-1:2 1d. 12:30 3 LT A.Austėja Vyšniauskaitė + R.Rusnė Lukauskaitė LT S.Saulė Mockevičiūtė + M.Mingailė Mockutė
D-1:2 1d. 12:30 4 LT R.Radvilė Daknytė + R.Rusnė Andruškevičiūtė LT R.Rugilė Bitkovaitė + G.Gabija Štrapėlaitė
E-1:2 1d. 12:30 5 LT E.Elena Oršvilaitė + U.Urtė Sivolovaitė LT G.Gabija Okuškaitė + E.Emilija Sušinskaitė






Spausdinimo versija