Lietuvos uždarų patalpų U-18 paplūdimio tinklinio čempionatas (II ETAPAS - Flamingo Volley) (Moterys)

2021 Kovo 27 d.; Tarandės g. 34A, Vilnius 9 / 99

Grupė A

Komanda 123 Taškai Setų santykis Taškų santykis Vieta
1 LT Valionytė+Bučaitė - 21:08 21:16 4 2 / 0 = MAX 42 / 24 = 1.75 1
2 LT Vilkelyte+Silicyte 08:21 - 21:15 3 1 / 1 = 1 29 / 36 = 0.8056 2
3 LT Markovaitė+Gastevičiūtė 16:21 15:21 - 2 0 / 2 = MIN 31 / 42 = 0.7381 3

Grupė B

Komanda 123 Taškai Setų santykis Taškų santykis Vieta
1 LT Vasiliauskaite+Petrauskaite - 21:09 21:09 4 2 / 0 = MAX 42 / 18 = 2.3333 1
2 LT Bruzgaitė+Bakutė 09:21 - 21:18 3 1 / 1 = 1 30 / 39 = 0.7692 2
3 LT Pagojūtė+Astapovičiūtė 09:21 18:21 - 2 0 / 2 = MIN 27 / 42 = 0.6429 3

Grupė C

Komanda 123 Taškai Setų santykis Taškų santykis Vieta
1 LT Radvilavičiūtė+Rudkovskaja - 21:02 21:01 4 2 / 0 = MAX 42 / 3 = 14 1
2 LT Vasiliauskaitė+Frolova 02:21 - 21:16 3 1 / 1 = 1 23 / 37 = 0.6216 2
3 LT Karmazinskaja+Vasiliauskaitė 01:21 16:21 - 2 0 / 2 = MIN 17 / 42 = 0.4048 3

Artėjantys / vykstantys mačai

# Diena Laikas Aikšt. Komanda Id.
1 27 09:30 1 Vilkelyte+Silicyte LT vs LT Markovaitė+Gastevičiūtė A-2:3
1 27 09:30 2 Bruzgaitė+Bakutė LT vs LT Pagojūtė+Astapovičiūtė B-2:3
3 27 09:30 3 Vasiliauskaitė+Frolova LT vs LT Karmazinskaja+Vasiliauskaitė C-2:3
2 27 09:50 1 Valionytė+Bučaitė LT vs LT Markovaitė+Gastevičiūtė A-1:3
2 27 09:50 2 Vasiliauskaite+Petrauskaite LT vs LT Pagojūtė+Astapovičiūtė B-1:3
2 27 09:50 3 Radvilavičiūtė+Rudkovskaja LT vs LT Karmazinskaja+Vasiliauskaitė C-1:3
3 27 10:10 1 Valionytė+Bučaitė LT vs LT Vilkelyte+Silicyte A-1:2
3 27 10:10 2 Vasiliauskaite+Petrauskaite LT vs LT Bruzgaitė+Bakutė B-1:2
3 27 10:10 3 Radvilavičiūtė+Rudkovskaja LT vs LT Vasiliauskaitė+Frolova C-1:2


Žaidimo grupėse tvarka

Pogrupiuose 3-iąsias vietas užėmusios komandos sužaidžia papildomas rungtynes - 1 setas iki 15 taškų (2 taškų persvara) ir reitingavimo lentelėje užims dvi paskutiniąsias vietas.  Komandoms reitinguojamos: pogrupyje pirmumas: pergalės, jei 2 komandos turi lygiai taškų, aukščiau - laimėtojas. Papildomą atrankinį setą sužaidusios komandos užima paskutiniąsias vietas, trečioji komanda į tolimesnį etapą nebepatenka.








Spausdinimo versija