MIRROR VERSION LAST SYNC TIME: 2024-02-28 03:55 took:36.9 s.

Lietuvos merginų U-20 paplūdimio tinklinio čempionatas (II etapas, Vilnius) (Moterys)

2023 Birželio 23 d.; FV Beach Club tinklinio aikštynas (Drusk 18 / 24

Susitkimų laikai

Grupė A

Komanda 123 Taškai Setų santykis Taškų santykis Vieta
1 LT Gastevičiūtė+Vilkelyte - 21:9 21:19 4 2 / 0 = MAX 42 / 28 = 1.5 1
2 LT Urbonaitė+Anciūtė 9:21 - 14:21 2 0 / 2 = MIN 23 / 42 = 0.5476 3
3 LV Peice+Puškundze 19:21 21:14 - 3 1 / 1 = 1 40 / 35 = 1.1429 2

Grupė B

Komanda 123 Taškai Setų santykis Taškų santykis Vieta
1 LT Čyvaitė+Pilžis - 21:5 21:5 4 2 / 0 = MAX 42 / 10 = 4.2 1
2 LT Maskaliūnaitė+Andriuškaitė 5:21 - 6:21 2 0 / 2 = MIN 11 / 42 = 0.2619 3
3 LT Straševičiūtė+Mikolaitytė 5:21 21:6 - 3 1 / 1 = 1 26 / 27 = 0.963 2

Grupė C

Komanda 1234 Taškai Setų santykis Taškų santykis Vieta
1 LT Kučinskaitė+Petrauskaitė - 24:22 14:21 15:21 4 1 / 2 = 0.5 53 / 64 = 0.8281 3
2 LT Kalis+Vincėlovič 22:24 - 19:21 21:13 4 1 / 2 = 0.5 62 / 58 = 1.069 2
3 LV Sauberga+Vildere 21:14 21:19 - 21:7 6 3 / 0 = MAX 63 / 40 = 1.575 1
4 LT Matiukaite+Galubickaitė 21:15 13:21 7:21 - 4 1 / 2 = 0.5 41 / 57 = 0.7193 4

Grupė D

Komanda 1234 Taškai Setų santykis Taškų santykis Vieta
1 LT Gurčiūtė+Lapė - 21:13 21:16 21:14 6 3 / 0 = MAX 63 / 43 = 1.4651 1
2 LT Nevedomskytė+Eigminaitė 13:21 - 12:21 12:21 3 0 / 3 = MIN 37 / 63 = 0.5873 4
3 LT Keraitė+Astapovičiūtė 16:21 21:12 - 21:18 5 2 / 1 = 2 58 / 51 = 1.1373 2
4 LT Bardauskaitė+Brazaitis 14:21 21:12 18:21 - 4 1 / 2 = 0.5 53 / 54 = 0.9815 3

Grupė E

Komanda 1234 Taškai Setų santykis Taškų santykis Vieta
1 LT Valaika+Bruzgaitė - 21:16 20:22 21:4 5 2 / 1 = 2 62 / 42 = 1.4762 2
2 LT Andruškevičiūtė+Lopetaityte 16:21 - 10:21 21:11 4 1 / 2 = 0.5 47 / 53 = 0.8868 3
3 LT Siličytė+Vasiliauskaitė 22:20 21:10 - 21:11 6 3 / 0 = MAX 64 / 41 = 1.561 1
4 LT Telesiute+Raulynaityte 4:21 11:21 11:21 - 3 0 / 3 = MIN 26 / 63 = 0.4127 4

Susitkimų laikai
Laikas Aikšt. Komanda A Komanda B
D-1:4 1d. 10:00 2 LT M.Mėja Gurčiūtė + D.Dominyka Lapė LT A.Aistė Bardauskaitė + D.Deivina Brazaitis
E-1:4 1d. 10:00 3 LT G.Greta Vasarė Valaika + G.Guoda Bruzgaitė LT K.Kamile Telesiute + A.Agne Raulynaityte
C-1:4 1d. 10:00 1 LT L.Liepa Kučinskaitė + G.Goda Petrauskaitė LT M.Meja Matiukaite + E.Evelina Galubickaitė
C-2:3 1d. 10:20 1 LT M.Marija Kalis + G.Gabrielė Vincėlovič LV D.Deneva Sauberga + M.Marta Vildere
D-2:3 1d. 10:20 2 LT L.Laura Nevedomskytė + V.Vilija Eigminaitė LT D.Dorotėja Keraitė + A.Agilė Astapovičiūtė
E-2:3 1d. 10:20 3 LT R.Rusnė Andruškevičiūtė + K.Karile Lopetaityte LT V.Vakarė Siličytė + S.Sandra Vasiliauskaitė
A-1:3 1d. 10:40 1 LT R.Roberta Gastevičiūtė + L.Livija Vilkelyte LV A.Alice Peice + R.Rēzija Puškundze
B-1:3 1d. 10:40 2 LT K.Kotryna Čyvaitė + K.Kornelija Pilžis LT K.Katrin Straševičiūtė + M.Mija Mikolaitytė
C-1:3 1d. 10:40 3 LT L.Liepa Kučinskaitė + G.Goda Petrauskaitė LV D.Deneva Sauberga + M.Marta Vildere
D-1:3 1d. 11:00 1 LT M.Mėja Gurčiūtė + D.Dominyka Lapė LT D.Dorotėja Keraitė + A.Agilė Astapovičiūtė
E-1:3 1d. 11:00 2 LT G.Greta Vasarė Valaika + G.Guoda Bruzgaitė LT V.Vakarė Siličytė + S.Sandra Vasiliauskaitė
A-2:3 1d. 11:00 3 LT A.Aleksandra Urbonaitė + L.Laisvė Anciūtė LV A.Alice Peice + R.Rēzija Puškundze
B-2:3 1d. 11:20 1 LT A.Alina Maskaliūnaitė + A.Austėja Andriuškaitė LT K.Katrin Straševičiūtė + M.Mija Mikolaitytė
D-2:4 1d. 11:20 3 LT L.Laura Nevedomskytė + V.Vilija Eigminaitė LT A.Aistė Bardauskaitė + D.Deivina Brazaitis
C-2:4 1d. 11:20 2 LT M.Marija Kalis + G.Gabrielė Vincėlovič LT M.Meja Matiukaite + E.Evelina Galubickaitė
E-2:4 1d. 11:40 1 LT R.Rusnė Andruškevičiūtė + K.Karile Lopetaityte LT K.Kamile Telesiute + A.Agne Raulynaityte
A-1:2 1d. 11:40 2 LT R.Roberta Gastevičiūtė + L.Livija Vilkelyte LT A.Aleksandra Urbonaitė + L.Laisvė Anciūtė
B-1:2 1d. 11:40 3 LT K.Kotryna Čyvaitė + K.Kornelija Pilžis LT A.Alina Maskaliūnaitė + A.Austėja Andriuškaitė
C-3:4 1d. 12:00 1 LV D.Deneva Sauberga + M.Marta Vildere LT M.Meja Matiukaite + E.Evelina Galubickaitė
D-3:4 1d. 12:00 2 LT D.Dorotėja Keraitė + A.Agilė Astapovičiūtė LT A.Aistė Bardauskaitė + D.Deivina Brazaitis
E-3:4 1d. 12:00 3 LT V.Vakarė Siličytė + S.Sandra Vasiliauskaitė LT K.Kamile Telesiute + A.Agne Raulynaityte
C-1:2 1d. 12:20 1 LT L.Liepa Kučinskaitė + G.Goda Petrauskaitė LT M.Marija Kalis + G.Gabrielė Vincėlovič
D-1:2 1d. 12:20 2 LT M.Mėja Gurčiūtė + D.Dominyka Lapė LT L.Laura Nevedomskytė + V.Vilija Eigminaitė
E-1:2 1d. 12:20 3 LT G.Greta Vasarė Valaika + G.Guoda Bruzgaitė LT R.Rusnė Andruškevičiūtė + K.Karile Lopetaityte






Spausdinimo versija