MIRROR VERSION LAST SYNC TIME: 2024-07-23 03:55 took:36.1 s.

Lietuvos vaikinų U-18 uždarų patalpų paplūdimio tinklinio čempionatas (IV etapas, Kaunas) (Vyrai)

2023 Kovo 17 d.; Raudondvario pl. 94a, Kaunas 13 / 32

Susitkimų laikai

Grupė A

Komanda 123 Taškai Setų santykis Taškų santykis Vieta
1 LT Sinkevičius+Grikšas - 21:18 21:8 4 2 / 0 = MAX 42 / 26 = 1.6154 1
2 LT Bagdevicius+Skrebys 18:21 - 21:3 3 1 / 1 = 1 39 / 24 = 1.625 2
3 LT Vasiliauskas+Dobilas 8:21 3:21 - 2 0 / 2 = MIN 11 / 42 = 0.2619 3

Grupė B

Komanda 123 Taškai Setų santykis Taškų santykis Vieta
1 LT Užpelkis+Misys - 16:21 21:19 3 1 / 1 = 1 37 / 40 = 0.925 2
2 LT Šumeika+Poplavskij 21:16 - 22:20 4 2 / 0 = MAX 43 / 36 = 1.1944 1
3 LT Goss+Danėnas 19:21 20:22 - 2 0 / 2 = MIN 39 / 43 = 0.907 3

Grupė C

Komanda 123 Taškai Setų santykis Taškų santykis Vieta
1 LT Mačionis+Silkinas - 21:12 22:20 4 2 / 0 = MAX 43 / 32 = 1.3438 1
2 LT Šapoka+Dirma 12:21 - 21:11 3 1 / 1 = 1 33 / 32 = 1.0313 2
3 LT Bagdonas+Malonas 20:22 11:21 - 2 0 / 2 = MIN 31 / 43 = 0.7209 3

Grupė D

Komanda 1234 Taškai Setų santykis Taškų santykis Vieta
1 LT Strazdas+Vaitiekus - 1 vs 2 21:14 21:10 4 2 / 0 = MAX 42 / 24 = 1.75 1
2 LT Bendikas+Laužikas 2 vs 1 - 17:21 12:21 2 0 / 2 = MIN 29 / 42 = 0.6905 4
3 LT Žukauskas+Sadauskas 14:21 21:17 - 3 vs 4 3 1 / 1 = 1 35 / 38 = 0.9211 3
4 LT Dunčia+Zoruba 10:21 21:12 4 vs 3 - 3 1 / 1 = 1 31 / 33 = 0.9394 2

Susitkimų laikai
Laikas Aikšt. Komanda A Komanda B
A-1:3 1d. 14:30 1 LT D.Dovydas Sinkevičius + J.Jonas Grikšas LT M.Matas Vasiliauskas + J.Jaunius Dobilas
B-1:3 1d. 14:30 2 LT A.Aidas Užpelkis + M.Mijus Misys LT L.Lukas Goss + D.Dovydas Danėnas
C-1:3 1d. 14:30 3 LT R.Raigardas Mačionis + A.Arnas Silkinas LT J.Julius Bagdonas + L.Lukas Malonas
A-2:3 1d. 14:50 1 LT A.Aronas Bagdevicius + D.Dovydas Skrebys LT M.Matas Vasiliauskas + J.Jaunius Dobilas
D-1:4 1d. 14:50 2 LT A.Adomas Strazdas + J.Jokūbas Vaitiekus LT I.Ignas Dunčia + A.Airidas Zoruba
D-2:3 1d. 14:50 3 LT E.Emilis Bendikas + A.Algimantas Laužikas LT J.Julius Žukauskas + L.Lukas Sadauskas
A-1:2 1d. 15:10 1 LT D.Dovydas Sinkevičius + J.Jonas Grikšas LT A.Aronas Bagdevicius + D.Dovydas Skrebys
B-1:2 1d. 15:10 2 LT A.Aidas Užpelkis + M.Mijus Misys LT D.Danielius Šumeika + T.Tomas Poplavskij
C-2:3 1d. 15:30 3 LT M.Matas Šapoka + K.Kostas Dirma LT J.Julius Bagdonas + L.Lukas Malonas
C-1:2 1d. 16:10 3 LT R.Raigardas Mačionis + A.Arnas Silkinas LT M.Matas Šapoka + K.Kostas Dirma
B-2:3 1d. 16:30 2 LT D.Danielius Šumeika + T.Tomas Poplavskij LT L.Lukas Goss + D.Dovydas Danėnas
D-1:3 1d. 16:30 1 LT A.Adomas Strazdas + J.Jokūbas Vaitiekus LT J.Julius Žukauskas + L.Lukas Sadauskas
D-2:4 1d. 16:30 1 LT E.Emilis Bendikas + A.Algimantas Laužikas LT I.Ignas Dunčia + A.Airidas Zoruba






Spausdinimo versija