MIRROR VERSION LAST SYNC TIME: 2024-04-12 03:55 took:34.4 s.

Lietuvos mergaičių U-16 uždarų patalpų paplūdimio tinklinio čempionatas (III etapas, Klaipėda) (Moterys)

2023 Vasario 24 d.; Šilutės pl. 48, Klaipėda 15 / 16

Susitkimų laikai

Grupė A

Komanda 123 Taškai Setų santykis Taškų santykis Vieta
1 LT Gurčiūtė+Bruzgaitė - 21:3 21:3 4 2 / 0 = MAX 42 / 6 = 7 1
2 LT Paulionytė+Noreikaitė 3:21 - 9:21 2 0 / 2 = MIN 12 / 42 = 0.2857 3
3 LT Savickaitė+Jakaitė 3:21 21:9 - 3 1 / 1 = 1 24 / 30 = 0.8 2

Grupė B

Komanda 1234 Taškai Setų santykis Taškų santykis Vieta
1 LT Straševičiūtė+Butkevičiūtė - 21:14 1 vs 3 21:5 4 2 / 0 = MAX 42 / 19 = 2.2105 1
2 LT Lopetaityte+Andruškevičiūtė 14:21 - 21:15 2 vs 4 3 1 / 1 = 1 35 / 36 = 0.9722 3
3 LT Štrapėlaitė+Bitkovaitė 3 vs 1 15:21 - 21:3 3 1 / 1 = 1 36 / 24 = 1.5 2
4 LT Eitaviciute+Gindulytė 5:21 4 vs 2 3:21 - 2 0 / 2 = MIN 8 / 42 = 0.1905 4

Grupė C

Komanda 1234 Taškai Setų santykis Taškų santykis Vieta
1 LT Matiukaite+Palaikė - 1 vs 2 21:8 21:8 4 2 / 0 = MAX 42 / 16 = 2.625 1
2 LT Mišeniovaitė+Zabulytė 2 vs 1 - 13:21 21:17 3 1 / 1 = 1 34 / 38 = 0.8947 2
3 LT Šupinytė+Gaidukevičiūtė 8:21 21:13 - 3 vs 4 3 1 / 1 = 1 29 / 34 = 0.8529 3
4 LT Jaugelavičiūtė+Samytė 8:21 17:21 4 vs 3 - 2 0 / 2 = MIN 25 / 42 = 0.5952 4

Grupė D

Komanda 1234 Taškai Setų santykis Taškų santykis Vieta
1 LT Sivolovaitė+Oršvilaitė - 14:21 1 vs 3 21:18 3 1 / 1 = 1 35 / 39 = 0.8974 3
2 LT Sriubaitė+Miliauskaitė 21:14 - 21:11 2 vs 4 4 2 / 0 = MAX 42 / 25 = 1.68 1
3 LT Daknytė+Balčiūtė 3 vs 1 11:21 - 21:6 3 1 / 1 = 1 32 / 27 = 1.1852 2
4 LT Juodytė+Valiukaitė 18:21 4 vs 2 6:21 - 2 0 / 2 = MIN 24 / 42 = 0.5714 4

Susitkimų laikai
Laikas Aikšt. Komanda A Komanda B
B-1:4 1d. 14:30 1 LT K.Katrin Straševičiūtė + V.Viltė Butkevičiūtė LT K.Kamile Eitaviciute + E.Elzė Gindulytė
C-1:4 1d. 14:30 2 LT M.Meja Matiukaite + M.Meida Palaikė LT M.Mia Beata Jaugelavičiūtė + G.Gabija Samytė
A-1:3 1d. 14:50 1 LT M.Mėja Gurčiūtė + G.Guoda Bruzgaitė LT N.Neila Savickaitė + N.Neila Jakaitė
D-1:4 1d. 14:50 2 LT U.Urtė Sivolovaitė + E.Elena Oršvilaitė LT G.Greta Juodytė + R.Roneta Valiukaitė
B-2:3 1d. 15:10 1 LT K.Karile Lopetaityte + R.Rusnė Andruškevičiūtė LT G.Gabija Štrapėlaitė + R.Rugilė Bitkovaitė
C-2:3 1d. 15:10 2 LT U.Ugnė Mišeniovaitė + D.Deimantė Zabulytė LT s.simona Šupinytė + J.Justė Gaidukevičiūtė
A-2:3 1d. 15:30 1 LT E.Ema Paulionytė + S.Saulė Noreikaitė LT N.Neila Savickaitė + N.Neila Jakaitė
D-2:3 1d. 15:30 2 LT V.Viltė Sriubaitė + U.Urtė Miliauskaitė LT R.Radvilė Daknytė + M.Melita Balčiūtė
A-1:2 1d. 15:50 1 LT M.Mėja Gurčiūtė + G.Guoda Bruzgaitė LT E.Ema Paulionytė + S.Saulė Noreikaitė
B-1:2 1d. 15:50 2 LT K.Katrin Straševičiūtė + V.Viltė Butkevičiūtė LT K.Karile Lopetaityte + R.Rusnė Andruškevičiūtė
C-1:3 1d. 16:10 1 LT M.Meja Matiukaite + M.Meida Palaikė LT s.simona Šupinytė + J.Justė Gaidukevičiūtė
D-3:4 1d. 16:10 2 LT R.Radvilė Daknytė + M.Melita Balčiūtė LT G.Greta Juodytė + R.Roneta Valiukaitė
D-1:2 1d. 16:30 1 LT U.Urtė Sivolovaitė + E.Elena Oršvilaitė LT V.Viltė Sriubaitė + U.Urtė Miliauskaitė
B-3:4 1d. 16:30 1 LT G.Gabija Štrapėlaitė + R.Rugilė Bitkovaitė LT K.Kamile Eitaviciute + E.Elzė Gindulytė
C-2:4 1d. 16:30 2 LT U.Ugnė Mišeniovaitė + D.Deimantė Zabulytė LT M.Mia Beata Jaugelavičiūtė + G.Gabija Samytė






Spausdinimo versija