MIRROR VERSION LAST SYNC TIME: 2024-07-19 03:55 took:36.1 s.

Lietuvos vaikinų U-18 uždarų patalpų paplūdimio tinklinio čempionatas (III etapas, Šiauliai) (Vyrai)

2023 Sausio 21 d.; UNIQA Arena (išradėjų 14) 10 / 24

Susitkimų laikai

Grupė A

Komanda 123 Taškai Setų santykis Taškų santykis Vieta
1 LT Sinkevičius+Grikšas - 15:4 | 15:5 15:12 | 11:15 | 11:9 4 4 / 1 = 4 67 / 45 = 1.4889 1
2 LT Malonas+Vasiliauskas 4:15 | 5:15 - 5:15 | 6:15 2 0 / 4 = MIN 20 / 60 = 0.3333 3
3 LT Lošys+Vaitiekus 12:15 | 15:11 | 9:11 15:5 | 15:6 - 3 3 / 2 = 1.5 66 / 48 = 1.375 2

Grupė B

Komanda 123 Taškai Setų santykis Taškų santykis Vieta
1 LT Užpelkis+Misys - 15:13 | 15:9 15:11 | 15:11 4 4 / 0 = MAX 60 / 44 = 1.3636 1
2 LT Bendikas+Laužikas 13:15 | 9:15 - 3:15 | 8:15 2 0 / 4 = MIN 33 / 60 = 0.55 3
3 LT Poplavskij+Šumeika 11:15 | 11:15 15:3 | 15:8 - 3 2 / 2 = 1 52 / 41 = 1.2683 2

Grupė C

Komanda 1234 Taškai Setų santykis Taškų santykis Vieta
1 LT Mačionis+Silkinas - 13:15 | 16:18 15:12 | 15:9 15:7 | 15:9 5 4 / 2 = 2 89 / 70 = 1.2714 2
2 LT Piešina+Strazdas 15:13 | 18:16 - 15:5 | 15:9 15:5 | 16:14 | 11:4 6 7 / 0 = MAX 105 / 66 = 1.5909 1
3 LT Šapoka+Dirma 12:15 | 9:15 5:15 | 9:15 - 15:9 | 15:3 4 2 / 4 = 0.5 65 / 72 = 0.9028 3
4 LT Dobilas+Stanaitis 7:15 | 9:15 5:15 | 14:16 | 4:11 9:15 | 3:15 - 3 0 / 7 = MIN 51 / 102 = 0.5 4

Susitkimų laikai
Laikas Aikšt. Komanda A Komanda B
B-1:3 1d. 09:30 1 LT A.Aidas Užpelkis + M.Mijus Misys LT T.Tomas Poplavskij + D.Danielius Šumeika
C-1:4 1d. 09:30 2 LT R.Raigardas Mačionis + A.Arnas Silkinas LT J.Jaunius Dobilas + A.Andrūnas Stanaitis
A-1:2 1d. 09:30 3 LT D.Dovydas Sinkevičius + J.Jonas Grikšas LT L.Lukas Malonas + M.Matas Vasiliauskas
A-1:3 1d. 10:00 1 LT D.Dovydas Sinkevičius + J.Jonas Grikšas LT J.Jokūbas Lošys + J.Jokūbas Vaitiekus
C-1:2 1d. 10:00 2 LT R.Raigardas Mačionis + A.Arnas Silkinas LT P.Povilas Piešina + A.Adomas Strazdas
C-3:4 1d. 10:00 3 LT M.Matas Šapoka + K.Kostas Dirma LT J.Jaunius Dobilas + A.Andrūnas Stanaitis
A-2:3 1d. 10:30 1 LT L.Lukas Malonas + M.Matas Vasiliauskas LT J.Jokūbas Lošys + J.Jokūbas Vaitiekus
B-2:3 1d. 10:30 2 LT E.Emilis Bendikas + A.Algimantas Laužikas LT T.Tomas Poplavskij + D.Danielius Šumeika
C-2:3 1d. 10:30 3 LT P.Povilas Piešina + A.Adomas Strazdas LT M.Matas Šapoka + K.Kostas Dirma
B-1:2 1d. 11:00 1 LT A.Aidas Užpelkis + M.Mijus Misys LT E.Emilis Bendikas + A.Algimantas Laužikas
C-1:3 1d. 11:00 2 LT R.Raigardas Mačionis + A.Arnas Silkinas LT M.Matas Šapoka + K.Kostas Dirma
C-2:4 1d. 11:00 3 LT P.Povilas Piešina + A.Adomas Strazdas LT J.Jaunius Dobilas + A.Andrūnas Stanaitis






Spausdinimo versija