MIRROR VERSION LAST SYNC TIME: 2024-02-28 03:55 took:36.9 s.

Lietuvos vaikinų U-20 uždarų patalpų paplūdimio tinklinio čempionatas (II etapas, Vilnius) (Vyrai)

2022 Gruodžio 10 d.; Tarandės 34a, Vilnius 7 / 32

Susitkimų laikai

Grupė A

Komanda 123 Taškai Setų santykis Taškų santykis Vieta
1 LT Strazdas+Palubinskas - 21:10 | 21:9 21:11 | 21:15 4 4 / 0 = MAX 84 / 45 = 1.8667 1
2 LT Šapoka+Dzeventkauskas 10:21 | 9:21 - 19:21 | 16:21 2 0 / 4 = MIN 54 / 84 = 0.6429 3
3 LT Šiaučiūnas+Peciukonis 11:21 | 15:21 21:19 | 21:16 - 3 2 / 2 = 1 68 / 77 = 0.8831 2

Grupė B

Komanda 1234 Taškai Setų santykis Taškų santykis Vieta
1 LT Vaitiekus+Lošys - 21:13 | 21:10 21:13 | 21:14 21:9 | 21:9 6 6 / 0 = MAX 126 / 68 = 1.8529 1
2 LT Piešina+Poplavskij 13:21 | 10:21 - 12:21 | 19:21 23:21 | 21:19 4 2 / 4 = 0.5 98 / 124 = 0.7903 3
3 LT Savickis+Kaulius 13:21 | 14:21 21:12 | 21:19 - 21:14 | 21:11 5 4 / 2 = 2 111 / 98 = 1.1327 2
4 LT Špakauskas+Jencius 9:21 | 9:21 21:23 | 19:21 14:21 | 11:21 - 3 0 / 6 = MIN 83 / 128 = 0.6484 4

Susitkimų laikai
Laikas Aikšt. Komanda A Komanda B
A-1:3 1d. 10:00 1 LT A.Adomas Strazdas + K.Karolis Palubinskas LT J.Jokūbas Šiaučiūnas + M.Mantas Peciukonis
B-1:4 1d. 10:00 2 LT J.Jokūbas Vaitiekus + J.Jokūbas Lošys LT G.Ginas Špakauskas + A.Adrijus Jencius
B-2:3 1d. 10:00 3 LT P.Povilas Piešina + T.Tomas Poplavskij LT O.Oskaras Savickis + D.Dominykas Kaulius
A-2:3 1d. 10:35 1 LT M.Matas Šapoka + R.Rokas Dzeventkauskas LT J.Jokūbas Šiaučiūnas + M.Mantas Peciukonis
B-1:2 1d. 10:35 2 LT J.Jokūbas Vaitiekus + J.Jokūbas Lošys LT P.Povilas Piešina + T.Tomas Poplavskij
B-3:4 1d. 10:35 3 LT O.Oskaras Savickis + D.Dominykas Kaulius LT G.Ginas Špakauskas + A.Adrijus Jencius
A-1:2 1d. 11:10 1 LT A.Adomas Strazdas + K.Karolis Palubinskas LT M.Matas Šapoka + R.Rokas Dzeventkauskas
B-1:3 1d. 11:10 2 LT J.Jokūbas Vaitiekus + J.Jokūbas Lošys LT O.Oskaras Savickis + D.Dominykas Kaulius
B-2:4 1d. 11:10 3 LT P.Povilas Piešina + T.Tomas Poplavskij LT G.Ginas Špakauskas + A.Adrijus Jencius






Spausdinimo versija