MIRROR VERSION LAST SYNC TIME: 2024-07-23 03:55 took:36.1 s.

Lietuvos merginų U-18 paplūdimio tinklinio čempionatas (FINALINIS ETAPAS, Šiauliai) (Moterys)

2022 Rugpjūčio 10 d.; UNIQA Arena 16 / 99

Susitkimų laikai

Grupė A

Komanda 1234 Taškai Setų santykis Taškų santykis Vieta
1 LT Astapovičiūtė+Vilkelyte - 21:16 10:21 21:16 5 2 / 1 = 2 52 / 53 = 0.9811 2
2 LT Kučinskaitė+Vincėlovič 16:21 - 10:21 21:18 4 1 / 2 = 0.5 47 / 60 = 0.7833 3
3 LT Vasiliauskaitė+Siličytė 21:10 21:10 - 21:12 6 3 / 0 = MAX 63 / 32 = 1.9688 1
4 LT Vyšniauskaitė+Lukauskaitė 16:21 18:21 12:21 - 3 0 / 3 = MIN 46 / 63 = 0.7302 4

Grupė B

Komanda 1234 Taškai Setų santykis Taškų santykis Vieta
1 LT Širma+Gastevičiūtė - 8:21 21:11 21:17 5 2 / 1 = 2 50 / 49 = 1.0204 2
2 LT Valaika+Pilžis 21:8 - 21:12 21:16 6 3 / 0 = MAX 63 / 36 = 1.75 1
3 LT Lopetaityte+Petrauskaitė 11:21 12:21 - 21:18 4 1 / 2 = 0.5 44 / 60 = 0.7333 3
4 LT Raulynaityte+Telesiute 17:21 16:21 18:21 - 3 0 / 3 = MIN 51 / 63 = 0.8095 4

Grupė C

Komanda 1234 Taškai Setų santykis Taškų santykis Vieta
1 LT Urbonaitė+Kuodaitytė - 23:21 18:21 21:12 5 2 / 1 = 2 62 / 54 = 1.1481 2
2 LT Bagurskaitė+Mikuckaitė 21:23 - 13:21 21:11 4 1 / 2 = 0.5 55 / 55 = 1 3
3 LT Lapė+Čyvaitė 21:18 21:13 - 21:5 6 3 / 0 = MAX 63 / 36 = 1.75 1
4 LT Andriuškaitė+Galubickaitė 12:21 11:21 5:21 - 3 0 / 3 = MIN 28 / 63 = 0.4444 4

Grupė D

Komanda 1234 Taškai Setų santykis Taškų santykis Vieta
1 LT Vilimaitė+Žąsytytė - 21:13 11:21 21:11 5 2 / 1 = 2 53 / 45 = 1.1778 2
2 LT Bražaitė+Brazaitis 13:21 - 12:21 21:15 4 1 / 2 = 0.5 46 / 57 = 0.807 3
3 LT Bruzgaitė+Miliukaitė 21:11 21:12 - 21:9 6 3 / 0 = MAX 63 / 32 = 1.9688 1
4 LT Kvekšaitė+Šideikytė 11:21 15:21 9:21 - 3 0 / 3 = MIN 35 / 63 = 0.5556 4

Susitkimų laikai
Laikas Aikšt. Komanda A Komanda B
B-1:4 1d. 10:00 2 LT D.Dorota Širma + R.Roberta Gastevičiūtė LT A.Agne Raulynaityte + K.Kamile Telesiute
C-1:4 1d. 10:00 3 LT L.Liepa Urbonaitė + E.Elena Kuodaitytė LT A.Austėja Andriuškaitė + E.Evelina Galubickaitė
A-1:4 1d. 10:00 1 LT A.Agilė Astapovičiūtė + L.Livija Vilkelyte LT A.Austėja Vyšniauskaitė + R.Rusnė Lukauskaitė
D-1:4 1d. 10:20 1 LT J.Justė Vilimaitė + S.Saulė Žąsytytė LT M.Milda Kvekšaitė + L.Liepa Šideikytė
A-2:3 1d. 10:20 2 LT L.Liepa Kučinskaitė + G.Gabrielė Vincėlovič LT S.Sandra Vasiliauskaitė + V.Vakarė Siličytė
B-2:3 1d. 10:20 3 LT G.Greta Vasarė Valaika + K.Kornelija Pilžis LT K.Karile Lopetaityte + G.Goda Petrauskaitė
C-2:3 1d. 10:40 1 LT L.Laura Bagurskaitė + U.Urtė Mikuckaitė LT D.Dominyka Lapė + K.Kotryna Čyvaitė
D-2:3 1d. 10:40 2 LT G.Gunda Bražaitė + D.Deivina Brazaitis LT G.Guoda Bruzgaitė + E.Edita Miliukaitė
A-1:2 1d. 10:40 3 LT A.Agilė Astapovičiūtė + L.Livija Vilkelyte LT L.Liepa Kučinskaitė + G.Gabrielė Vincėlovič
B-1:2 1d. 11:00 1 LT D.Dorota Širma + R.Roberta Gastevičiūtė LT G.Greta Vasarė Valaika + K.Kornelija Pilžis
C-1:2 1d. 11:00 2 LT L.Liepa Urbonaitė + E.Elena Kuodaitytė LT L.Laura Bagurskaitė + U.Urtė Mikuckaitė
D-1:2 1d. 11:00 3 LT J.Justė Vilimaitė + S.Saulė Žąsytytė LT G.Gunda Bražaitė + D.Deivina Brazaitis
A-3:4 1d. 11:20 1 LT S.Sandra Vasiliauskaitė + V.Vakarė Siličytė LT A.Austėja Vyšniauskaitė + R.Rusnė Lukauskaitė
C-3:4 1d. 11:20 3 LT D.Dominyka Lapė + K.Kotryna Čyvaitė LT A.Austėja Andriuškaitė + E.Evelina Galubickaitė
B-3:4 1d. 11:20 2 LT K.Karile Lopetaityte + G.Goda Petrauskaitė LT A.Agne Raulynaityte + K.Kamile Telesiute
D-3:4 1d. 11:40 1 LT G.Guoda Bruzgaitė + E.Edita Miliukaitė LT M.Milda Kvekšaitė + L.Liepa Šideikytė
A-2:4 1d. 11:40 3 LT L.Liepa Kučinskaitė + G.Gabrielė Vincėlovič LT A.Austėja Vyšniauskaitė + R.Rusnė Lukauskaitė
B-2:4 1d. 11:40 2 LT G.Greta Vasarė Valaika + K.Kornelija Pilžis LT A.Agne Raulynaityte + K.Kamile Telesiute
C-2:4 1d. 12:00 1 LT L.Laura Bagurskaitė + U.Urtė Mikuckaitė LT A.Austėja Andriuškaitė + E.Evelina Galubickaitė
D-2:4 1d. 12:00 2 LT G.Gunda Bražaitė + D.Deivina Brazaitis LT M.Milda Kvekšaitė + L.Liepa Šideikytė
A-1:3 1d. 12:00 3 LT A.Agilė Astapovičiūtė + L.Livija Vilkelyte LT S.Sandra Vasiliauskaitė + V.Vakarė Siličytė
B-1:3 1d. 12:20 1 LT D.Dorota Širma + R.Roberta Gastevičiūtė LT K.Karile Lopetaityte + G.Goda Petrauskaitė
C-1:3 1d. 12:20 2 LT L.Liepa Urbonaitė + E.Elena Kuodaitytė LT D.Dominyka Lapė + K.Kotryna Čyvaitė
D-1:3 1d. 12:20 3 LT J.Justė Vilimaitė + S.Saulė Žąsytytė LT G.Guoda Bruzgaitė + E.Edita Miliukaitė






Spausdinimo versija