MIRROR VERSION LAST SYNC TIME: 2024-07-19 03:55 took:36.1 s.

Lietuvos merginų U-18 paplūdimio tinklinio čempionatas (II ETAPAS, Klaipėda) (Moterys)

2022 Liepos 14 d.; II Melnragė, Klaipėda 26 / 99

Susitkimų laikai

Grupė A

Komanda 123 Taškai Setų santykis Taškų santykis Vieta
1 LT Gastevičiūtė+Vilkelyte - 21:15 14:21 3 1 / 1 = 1 35 / 36 = 0.9722 2
2 LT Miliukaitė+Machtejevaitė 15:21 - 16:21 2 0 / 2 = MIN 31 / 42 = 0.7381 3
3 LT Pilžis+Lapė 21:14 21:16 - 4 2 / 0 = MAX 42 / 30 = 1.4 1

Grupė B

Komanda 123 Taškai Setų santykis Taškų santykis Vieta
1 LT Vilimaitė+Žąsytytė - 21:17 21:15 4 2 / 0 = MAX 42 / 32 = 1.3125 1
2 LT Vincėlovič+Valaika 17:21 - 9:21 2 0 / 2 = MIN 26 / 42 = 0.619 3
3 LT Januševič+Tomasaitė 15:21 21:9 - 3 1 / 1 = 1 36 / 30 = 1.2 2

Grupė C

Komanda 1234 Taškai Setų santykis Taškų santykis Vieta
1 LT Bražaitė+Brazaitis - 15:21 1 vs 3 21:16 3 1 / 1 = 1 36 / 37 = 0.973 3
2 LT Andruškevičiūtė+Gurčiūtė 21:15 - 21:11 2 vs 4 4 2 / 0 = MAX 42 / 26 = 1.6154 1
3 LT Petrauskaitė+Lopetaityte 3 vs 1 11:21 - 21:7 3 1 / 1 = 1 32 / 28 = 1.1429 2
4 LT Kiesaitė+Švenčionytė 16:21 4 vs 2 7:21 - 2 0 / 2 = MIN 23 / 42 = 0.5476 4

Grupė D

Komanda 1234 Taškai Setų santykis Taškų santykis Vieta
1 LT Gailiūtė+Bardauskaitė - 1 vs 2 21:16 21:2 4 2 / 0 = MAX 42 / 18 = 2.3333 1
2 LT Primagovaitė+Gervytė 2 vs 1 - 16:21 21:10 3 1 / 1 = 1 37 / 31 = 1.1935 2
3 LT Bartkutė+Petrokaitytė 16:21 21:16 - 3 vs 4 3 1 / 1 = 1 37 / 37 = 1 3
4 LT Baublytė+Čečkauskaitė 2:21 10:21 4 vs 3 - 2 0 / 2 = MIN 12 / 42 = 0.2857 4

Grupė E

Komanda 1234 Taškai Setų santykis Taškų santykis Vieta
1 LT Vasiliauskaitė+Kučinskaitė - 10:21 1 vs 3 21:8 3 1 / 1 = 1 31 / 29 = 1.069 3
2 LT Bagurskaitė+Mikuckaitė 21:10 - 21:14 2 vs 4 4 2 / 0 = MAX 42 / 24 = 1.75 1
3 LT Galubickaitė+Maskaliūnaitė 3 vs 1 14:21 - 19:21 2 0 / 2 = MIN 33 / 42 = 0.7857 4
4 LT Zarumskyte+Valužytė 8:21 4 vs 2 21:19 - 3 1 / 1 = 1 29 / 40 = 0.725 2

Grupė F

Komanda 1234 Taškai Setų santykis Taškų santykis Vieta
1 LT Širma+Astapovičiūtė - 1 vs 2 19:21 21:9 3 1 / 1 = 1 40 / 30 = 1.3333 3
2 LT Ruzgaitė+Kriščiūnaitė 2 vs 1 - 20:22 19:21 2 0 / 2 = MIN 39 / 43 = 0.907 4
3 LT Eigminaitė+Keraitė 21:19 22:20 - 3 vs 4 4 2 / 0 = MAX 43 / 39 = 1.1026 1
4 LT Savickaitė+Armalytė 9:21 21:19 4 vs 3 - 3 1 / 1 = 1 30 / 40 = 0.75 2

Grupė G

Komanda 1234 Taškai Setų santykis Taškų santykis Vieta
1 LT Urbonaitė+Kuodaitytė - 1 vs 2 21:15 21:15 4 2 / 0 = MAX 42 / 30 = 1.4 1
2 LT Mikėnė+Gabulaitė 2 vs 1 - 9:21 20:22 2 0 / 2 = MIN 29 / 43 = 0.6744 4
3 LT Šideikytė+Kvekšaitė 15:21 21:9 - 3 vs 4 3 1 / 1 = 1 36 / 30 = 1.2 3
4 LT Mikolaitytė+Rimšaitė 15:21 22:20 4 vs 3 - 3 1 / 1 = 1 37 / 41 = 0.9024 2

Susitkimų laikai
Laikas Aikšt. Komanda A Komanda B
C-1:2 11:30 2 LT G.Gunda Bražaitė + D.Deivina Brazaitis LT R.Rusnė Andruškevičiūtė + M.Mėja Gurčiūtė
B-1:3 1d. 09:30 2 LT J.Justė Vilimaitė + S.Saulė Žąsytytė LT G.Gloria Januševič + S.Samanta Tomasaitė
C-1:4 1d. 09:30 3 LT G.Gunda Bražaitė + D.Deivina Brazaitis LT E.Elzė Kiesaitė + P.Patricija Švenčionytė
D-1:4 1d. 09:30 4 LT M.Morta Gailiūtė + A.Aistė Bardauskaitė LT D.Darija Baublytė + A.Adrija Čečkauskaitė
E-1:4 1d. 09:30 5 LT S.Sandra Vasiliauskaitė + L.Liepa Kučinskaitė LT O.Odilija Zarumskyte + G.Gerda Valužytė
A-1:3 1d. 09:30 1 LT R.Roberta Gastevičiūtė + L.Livija Vilkelyte LT K.Kornelija Pilžis + D.Dominyka Lapė
F-1:4 1d. 10:00 1 LT D.Dorota Širma + A.Agilė Astapovičiūtė LT N.Neila Savickaitė + K.Kotryna Armalytė
G-1:4 1d. 10:00 2 LT L.Liepa Urbonaitė + E.Elena Kuodaitytė LT M.Mija Mikolaitytė + L.Laura Rimšaitė
A-1:2 1d. 10:00 3 LT R.Roberta Gastevičiūtė + L.Livija Vilkelyte LT E.Edita Miliukaitė + I.Ieva Machtejevaitė
B-1:2 1d. 10:00 4 LT J.Justė Vilimaitė + S.Saulė Žąsytytė LT G.Gabrielė Vincėlovič + G.Greta Vasarė Valaika
C-2:3 1d. 10:00 5 LT R.Rusnė Andruškevičiūtė + M.Mėja Gurčiūtė LT G.Goda Petrauskaitė + K.Karile Lopetaityte
F-2:3 1d. 10:30 3 LT R.Rusnė Ruzgaitė + V.Vilnė Kriščiūnaitė LT V.Vilija Eigminaitė + D.Dorotėja Keraitė
C-3:4 1d. 10:30 5 LT G.Goda Petrauskaitė + K.Karile Lopetaityte LT E.Elzė Kiesaitė + P.Patricija Švenčionytė
G-2:3 1d. 10:30 4 LT R.Rugilė Mikėnė + R.Roberta Gabulaitė LT L.Liepa Šideikytė + M.Milda Kvekšaitė
E-2:3 1d. 10:30 2 LT L.Laura Bagurskaitė + U.Urtė Mikuckaitė LT E.Evelina Galubickaitė + A.Alina Maskaliūnaitė
D-2:3 1d. 10:30 1 LT J.Justė Primagovaitė + E.Emilija Gervytė LT V.Vakarė Bartkutė + D.Dominyka Petrokaitytė
A-2:3 1d. 11:00 1 LT E.Edita Miliukaitė + I.Ieva Machtejevaitė LT K.Kornelija Pilžis + D.Dominyka Lapė
B-2:3 1d. 11:00 2 LT G.Gabrielė Vincėlovič + G.Greta Vasarė Valaika LT G.Gloria Januševič + S.Samanta Tomasaitė
D-2:4 1d. 11:00 3 LT J.Justė Primagovaitė + E.Emilija Gervytė LT D.Darija Baublytė + A.Adrija Čečkauskaitė
E-3:4 1d. 11:00 4 LT E.Evelina Galubickaitė + A.Alina Maskaliūnaitė LT O.Odilija Zarumskyte + G.Gerda Valužytė
F-2:4 1d. 11:00 5 LT R.Rusnė Ruzgaitė + V.Vilnė Kriščiūnaitė LT N.Neila Savickaitė + K.Kotryna Armalytė
G-2:4 1d. 11:30 1 LT R.Rugilė Mikėnė + R.Roberta Gabulaitė LT M.Mija Mikolaitytė + L.Laura Rimšaitė
D-1:3 1d. 11:30 3 LT M.Morta Gailiūtė + A.Aistė Bardauskaitė LT V.Vakarė Bartkutė + D.Dominyka Petrokaitytė
E-1:2 1d. 11:30 4 LT S.Sandra Vasiliauskaitė + L.Liepa Kučinskaitė LT L.Laura Bagurskaitė + U.Urtė Mikuckaitė
F-1:3 1d. 11:30 5 LT D.Dorota Širma + A.Agilė Astapovičiūtė LT V.Vilija Eigminaitė + D.Dorotėja Keraitė
G-1:3 1d. 12:00 1 LT L.Liepa Urbonaitė + E.Elena Kuodaitytė LT L.Liepa Šideikytė + M.Milda Kvekšaitė






Spausdinimo versija