MIRROR VERSION LAST SYNC TIME: 2024-06-22 03:55 took:37.7 s.

2022 m. TOP SPORT Lietuvos moterų paplūdimio tinklinio čempionatas (I ETAPAS, Rokiškis) (Moterys)

2022 Liepos 09 d. — 10 d.; Sporto g. 13, Rokiškis (Vėlykalnis) 18 / 99

Finalas (1-2 Vieta)
Laikas Aikšt. Komanda A Komanda B Rezultatas 1 Setas 2 Setas 3 Setas
4.1 14:30 1 LT A.Aine Raupelyte + M.Monika Paulikienė LT S.Skalvė Križanauskaitė + A.Ariana Rudkovskaja 2:0 21:13 21:13
Finalas (3-4 Vieta)
4.2 13:35 1 LT R.Rugilė Grudzinskaitė + G.Gerda Grudzinskaitė LT K.Karolina Šantarytė + E.Evelina Matiukaite 2:1 21:18 19:21 21:19
Pusfinalis
Laikas Aikšt. Komanda A Komanda B Rezultatas 1 Setas 2 Setas 3 Setas
3.1 11:30 2 LT A.Aine Raupelyte + M.Monika Paulikienė LT K.Karolina Šantarytė + E.Evelina Matiukaite 2:0 21:11 21:11
3.2 11:30 3 LT R.Rugilė Grudzinskaitė + G.Gerda Grudzinskaitė LT S.Skalvė Križanauskaitė + A.Ariana Rudkovskaja 1:2 21:17 15:21 12:15
II Ratas
Laikas Aikšt. Komanda A Komanda B Rezultatas 1 Setas 2 Setas 3 Setas
2.1 10d. 10:00 2 LT A.Aine Raupelyte + M.Monika Paulikienė LT A.Aušrinė Kulvičiūtė + S.Svetlana Bekiš-Šturo 2:0 21:19 21:12
2.2 10d. 10:00 3 LT L.Liubov Zobnina + K.Kristina Majauskaite-Adomaviciene LT K.Karolina Šantarytė + E.Evelina Matiukaite 0:2 14:21 19:21
2.3 10d. 10:45 2 LT R.Rugilė Grudzinskaitė + G.Gerda Grudzinskaitė LT I.Irina Zobnina + D.Danielė Kvedaraitė 2:0 21:17 21:18
2.4 10d. 10:45 3 LT J.Jekaterina Kovalskaja + D.Dominyka Naudužaitė LT S.Skalvė Križanauskaitė + A.Ariana Rudkovskaja 0:2 15:21 11:21
I Ratas
Laikas Aikšt. Komanda A Komanda B Rezultatas 1 Setas 2 Setas 3 Setas
1.1 16:30 2 LT A.Aine Raupelyte + M.Monika Paulikienė LT D.Dorota Širma + A.Agilė Astapovičiūtė 2:0 21:5 21:3
1.2 16:30 3 LT A.Aušrinė Kulvičiūtė + S.Svetlana Bekiš-Šturo LT R.Roberta Gastevičiūtė + L.Livija Vilkelyte 2:0 21:14 21:12
1.3 17:15 2 LT L.Liubov Zobnina + K.Kristina Majauskaite-Adomaviciene LT G.Gabrielė Grigaitytė + K.Kornelija Sabeckaitė 2:0 21:13 21:13
1.4 17:15 3 LT I.Indrė Pretkelytė + J.Jovita Bukantytė LT K.Karolina Šantarytė + E.Evelina Matiukaite 1:2 15:21 21:17 8:15
1.5 18:00 2 LT R.Rugilė Grudzinskaitė + G.Gerda Grudzinskaitė LT S.Sandra Vasiliauskaitė + L.Liepa Kučinskaitė 2:0 21:7 21:2
1.6 18:00 3 LT I.Irina Zobnina + D.Danielė Kvedaraitė LT A.Aksana Miatselskaya + J.Julija Dargužė 2:0 21:15 21:9
1.7 18:45 2 LT V.Violeta Lukšienė + G.Gintare Nenortaite LT J.Jekaterina Kovalskaja + D.Dominyka Naudužaitė 0:2 9:21 10:21
1.8 18:45 3 LT V.Vilūnė Rauluševičiūtė + R.Rusnė Rutkauskaitė LT S.Skalvė Križanauskaitė + A.Ariana Rudkovskaja 0:2 12:21 7:21


Grafinė schema

I Ratas

II Ratas

Pusfinalis

Finalas

  • 16:30
    LT Aine Raupelyte
    LT Monika Paulikienė

    21:5 | 21:3
    LT Dorota Širma
    LT Agilė Astapovičiūtė
    2 0
  • 16:30
    LT Aušrinė Kulvičiūtė
    LT Svetlana Bekiš-Šturo

    21:14 | 21:12
    LT Roberta Gastevičiūtė
    LT Livija Vilkelyte
    3 0
  • 17:15
    LT Liubov Zobnina
    LT Kristina Majauskaite-Adomaviciene

    21:13 | 21:13
    LT Gabrielė Grigaitytė
    LT Kornelija Sabeckaitė
    2 0
  • 17:15
    LT Indrė Pretkelytė
    LT Jovita Bukantytė

    15:21 | 21:17 | 8:15
    LT Karolina Šantarytė
    LT Evelina Matiukaite
    3 0
  • 18:00
    LT Rugilė Grudzinskaitė
    LT Gerda Grudzinskaitė

    21:7 | 21:2
    LT Sandra Vasiliauskaitė
    LT Liepa Kučinskaitė
    2 0
  • 18:00
    LT Irina Zobnina
    LT Danielė Kvedaraitė

    21:15 | 21:9
    LT Aksana Miatselskaya
    LT Julija Dargužė
    3 0
  • 18:45
    LT Violeta Lukšienė
    LT Gintare Nenortaite

    9:21 | 10:21
    LT Jekaterina Kovalskaja
    LT Dominyka Naudužaitė
    2 0
  • 18:45
    LT Vilūnė Rauluševičiūtė
    LT Rusnė Rutkauskaitė

    12:21 | 7:21
    LT Skalvė Križanauskaitė
    LT Ariana Rudkovskaja
    3 0
  • 10:00
    LT Aine Raupelyte
    LT Monika Paulikienė

    21:19 | 21:12
    LT Aušrinė Kulvičiūtė
    LT Svetlana Bekiš-Šturo
    2 1
  • 10:00
    LT Liubov Zobnina
    LT Kristina Majauskaite-Adomaviciene

    14:21 | 19:21
    LT Karolina Šantarytė
    LT Evelina Matiukaite
    3 0
  • 10:45
    LT Rugilė Grudzinskaitė
    LT Gerda Grudzinskaitė

    21:17 | 21:18
    LT Irina Zobnina
    LT Danielė Kvedaraitė
    2 0
  • 10:45
    LT Jekaterina Kovalskaja
    LT Dominyka Naudužaitė

    15:21 | 11:21
    LT Skalvė Križanauskaitė
    LT Ariana Rudkovskaja
    3 0
  • 11:30
    LT Aine Raupelyte
    LT Monika Paulikienė

    21:11 | 21:11
    LT Karolina Šantarytė
    LT Evelina Matiukaite
    2 0
  • 11:30
    LT Rugilė Grudzinskaitė
    LT Gerda Grudzinskaitė

    21:17 | 15:21 | 12:15
    LT Skalvė Križanauskaitė
    LT Ariana Rudkovskaja
    3 0
  • 14:30
    LT Aine Raupelyte
    LT Monika Paulikienė

    21:13 | 21:13
    LT Skalvė Križanauskaitė
    LT Ariana Rudkovskaja
    1 0
Finalas dėl 3-4 vietos
  • 13:35
    LT Rugilė Grudzinskaitė
    LT Gerda Grudzinskaitė

    21:18 | 19:21 | 21:19
    LT Karolina Šantarytė
    LT Evelina Matiukaite
    1 0







  • Spausdinimo versija