MIRROR VERSION LAST SYNC TIME: 2024-02-28 03:55 took:36.9 s.

Lietuvos U-16 uždarų patalpų paplūdimio tinklinio čempionatas (IV ETAPAS, Šiauliai) (Moterys)

2022 Balandžio 30 d.; "UNIQA" arena, Šiauliai 15 / 99

Susitkimų laikai

Grupė A

Komanda 123 Taškai Setų santykis Taškų santykis Vieta
1 LT Petrauskaitė+Lopetaityte - 21:13 21:16 4 2 / 0 = MAX 42 / 29 = 1.4483 1
2 LT Matiukaite+Dembinskytė 13:21 - 13:21 2 0 / 2 = MIN 26 / 42 = 0.619 3
3 LT Savickaitė+Bitkovaite 16:21 21:13 - 3 1 / 1 = 1 37 / 34 = 1.0882 2

Grupė B

Komanda 1234 Taškai Setų santykis Taškų santykis Vieta
1 LT Januševič+Kalis - 21:12 13:21 21:11 5 2 / 1 = 2 55 / 44 = 1.25 2
2 LT Andriuškaitė+Andruškevičiūtė 12:21 - 11:21 24:22 4 1 / 2 = 0.5 47 / 64 = 0.7344 3
3 LT Pilžis+Kučinskaitė 21:13 21:11 - 21:11 6 3 / 0 = MAX 63 / 35 = 1.8 1
4 LT Lukauskaitė+Šliuožaitė 11:21 22:24 11:21 - 3 0 / 3 = MIN 44 / 66 = 0.6667 4

Grupė C

Komanda 1234 Taškai Setų santykis Taškų santykis Vieta
1 LT Šideikytė+Kvekšaitė - 21:17 21:17 21:17 6 3 / 0 = MAX 63 / 51 = 1.2353 1
2 LT Čečkauskaitė+Armalytė 17:21 - 21:7 21:9 5 2 / 1 = 2 59 / 37 = 1.5946 2
3 LT Tiškutė+Lakauskaitė 17:21 7:21 - 17:21 3 0 / 3 = MIN 41 / 63 = 0.6508 4
4 LT Vidžytė+Survilaitė 17:21 9:21 21:17 - 4 1 / 2 = 0.5 47 / 59 = 0.7966 3

Grupė D

Komanda 1234 Taškai Setų santykis Taškų santykis Vieta
1 LT Vasiliauskaitė+Urbonaitė - 16:21 21:16 7:21 4 1 / 2 = 0.5 44 / 58 = 0.7586 3
2 LT Vyšniauskaitė+Lukauskaitė 21:16 - 22:20 9:21 5 2 / 1 = 2 52 / 57 = 0.9123 2
3 LT Galubickaitė+Maskaliūnaitė 16:21 20:22 - 4:21 3 0 / 3 = MIN 40 / 64 = 0.625 4
4 LT Vasiliauskaitė+Siličytė 21:7 21:9 21:4 - 6 3 / 0 = MAX 63 / 20 = 3.15 1

Susitkimų laikai
Laikas Aikšt. Komanda A Komanda B
B-1:4 1d. 10:00 3 LT G.Gloria Januševič + M.Marija Kalis LT L.Liepa Lukauskaitė + D.Deima Šliuožaitė
A-2:3 1d. 10:00 2 LT M.Meja Matiukaite + M.Martyna Dembinskytė LT N.Neila Savickaitė + R.Rugile Bitkovaite
D-2:3 1d. 10:20 2 LT A.Austėja Vyšniauskaitė + R.Rusnė Lukauskaitė LT E.Evelina Galubickaitė + A.Alina Maskaliūnaitė
B-2:3 1d. 10:20 3 LT A.Austėja Andriuškaitė + R.Rusnė Andruškevičiūtė LT K.Kornelija Pilžis + L.Liepa Kučinskaitė
D-1:4 1d. 10:40 2 LT G.Giedrė Vasiliauskaitė + A.Aleksandra Urbonaitė LT S.Sandra Vasiliauskaitė + V.Vakarė Siličytė
C-1:4 1d. 10:40 3 LT L.Liepa Šideikytė + M.Milda Kvekšaitė LT A.Audrė Vidžytė + S.Simona Survilaitė
A-1:2 1d. 11:00 2 LT G.Goda Petrauskaitė + K.Karile Lopetaityte LT M.Meja Matiukaite + M.Martyna Dembinskytė
C-2:3 1d. 11:00 3 LT A.Adrija Čečkauskaitė + K.Kotryna Armalytė LT K.Karolina Tiškutė + G.Gustė Lakauskaitė
D-1:2 1d. 11:20 2 LT G.Giedrė Vasiliauskaitė + A.Aleksandra Urbonaitė LT A.Austėja Vyšniauskaitė + R.Rusnė Lukauskaitė
B-1:2 1d. 11:20 3 LT G.Gloria Januševič + M.Marija Kalis LT A.Austėja Andriuškaitė + R.Rusnė Andruškevičiūtė
D-3:4 1d. 11:40 2 LT E.Evelina Galubickaitė + A.Alina Maskaliūnaitė LT S.Sandra Vasiliauskaitė + V.Vakarė Siličytė
C-1:2 1d. 11:40 3 LT L.Liepa Šideikytė + M.Milda Kvekšaitė LT A.Adrija Čečkauskaitė + K.Kotryna Armalytė
A-1:3 1d. 12:00 2 LT G.Goda Petrauskaitė + K.Karile Lopetaityte LT N.Neila Savickaitė + R.Rugile Bitkovaite
B-3:4 1d. 12:00 3 LT K.Kornelija Pilžis + L.Liepa Kučinskaitė LT L.Liepa Lukauskaitė + D.Deima Šliuožaitė
D-1:3 1d. 12:20 2 LT G.Giedrė Vasiliauskaitė + A.Aleksandra Urbonaitė LT E.Evelina Galubickaitė + A.Alina Maskaliūnaitė
C-3:4 1d. 12:20 3 LT K.Karolina Tiškutė + G.Gustė Lakauskaitė LT A.Audrė Vidžytė + S.Simona Survilaitė
D-2:4 1d. 12:40 2 LT A.Austėja Vyšniauskaitė + R.Rusnė Lukauskaitė LT S.Sandra Vasiliauskaitė + V.Vakarė Siličytė
B-1:3 1d. 12:40 3 LT G.Gloria Januševič + M.Marija Kalis LT K.Kornelija Pilžis + L.Liepa Kučinskaitė
C-2:4 1d. 13:00 2 LT A.Adrija Čečkauskaitė + K.Kotryna Armalytė LT A.Audrė Vidžytė + S.Simona Survilaitė
C-1:3 1d. 13:00 3 LT L.Liepa Šideikytė + M.Milda Kvekšaitė LT K.Karolina Tiškutė + G.Gustė Lakauskaitė
B-2:4 1d. 13:20 3 LT A.Austėja Andriuškaitė + R.Rusnė Andruškevičiūtė LT L.Liepa Lukauskaitė + D.Deima Šliuožaitė






Spausdinimo versija