IF YOU SEE THIS MESSAGE YOUR BROWSER WAS IDENTIFIED AS BOT
AND REDIRECTED TO MIRROR SERVER.
IF YOU ARE NOT BOT PLEASE VERIFY YOUR BROWSER IDENTIFICATION:
Mozilla/5.0 AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko; compatible; ClaudeBot/1.0; +claudebot@anthropic.com)
AND REDIRECTED TO MIRROR SERVER.
IF YOU ARE NOT BOT PLEASE VERIFY YOUR BROWSER IDENTIFICATION:
Mozilla/5.0 AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko; compatible; ClaudeBot/1.0; +claudebot@anthropic.com)
Lietuvos U-18 uždarų patalpų paplūdimio tinklinio čempionatas (I ETAPAS, Šiauliai) (Moterys)
2022 Kovo 12 d.;
"UNIQA" arena, Šiauliai
Varžybų pradžia: 2022-03-12 00:00
UNIQA ARENA (Išradėjų g. 14) Šiauliai
Komandų: 13
Registracijos pradžia: 14:00 val.
Komandos suskirstytos į 3 grupes (4,4,5)
Žaidžiama grupėse 1 setas iki 21 tšk., 2 tšk. skirtumu.
Atkrintamųjų varžybų pradžia: nuo 18:00 val.
Pusfinaliuose ir finale bus žaidžiama 2 setai iki 15 taškų,
Finalinės varžybos: nuo 19:30 val.
# | Komanda | Šalis | Klubas / universitetas | Treneris | Pozicija | |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Goda Petrauskaitė, Karile Lopetaityte | SC Dubysa | Dainius Kučinskas | 1 | ||
2 | Livija Vilkelyte, Mėja Gurčiūtė | - / FV beach Team | apprwait / Vasilij Burakinskij | 2 | ||
3 | Evelina Galubickaitė, Austėja Andriuškaitė | SC Dubysa | Dainius Kučinskas | 3 | ||
4 | Roberta Gastevičiūtė, Agilė Astapovičiūtė | - / FV beach Team | apprwait / Vasilij Burakinskij | 4 | ||
5 | Sandra Vasiliauskaitė, Vakarė Siličytė | Šiauliu sporto gimnazija | Aigars Birzulis, Dainius Kučinskas | 5 | ||
6 | Mija Mikolaitytė, Katrin Straševičiūtė | Tinklinio mokymo centras (TMC) | Artur Vasiljev / Paulius Matulis | 6 | ||
7 | Kotryna Čyvaitė, Greta Vasarė Valaika | - / FV beach Team | Henrikas Čyvas / Vasilij Burakinskij | 7 | ||
8 | Marija Svetakaitė, Agnė Rūtelionytė | Paplūdimio tinklinio centras | Vusal Guseinov | 8 | ||
9 | Alina Maskaliūnaitė, Martyna Dembinskytė | SC Dubysa | Dainius Kučinskas | 9 | ||
10 | Miglė Razmaitė, Gabrielė Cibauskaitė | Paplūdimio tinklinio centras / SM Startas | Vusal Guseinov | 10 | ||
11 | Tėja Mikulytė, Kotryna Kokorevaitė | Tinklinio mokymo centras (TMC) | Paulius Matulis | 11 | ||
12 | Darija Baublytė, Gerda Valužytė | Tinklinio mokymo centras (TMC) / Klaipėdos pliažo tinklinio klubas (KBC) | Tomas Šniauka | 12 | ||
13 | Vakarė Bartkutė, Dominyka Petrokaitytė | Raseinių KKSC | Aurimas Dyglys | 13 |
# | Komanda | Šalis | Klubas / universitetas | Treneris | Užimta vieta | Taškai |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Sandra Vasiliauskaitė, Vakarė Siličytė | Šiauliu sporto gimnazija | Aigars Birzulis, Dainius Kučinskas | 1 | 50 | |
2 | Livija Vilkelyte, Mėja Gurčiūtė | - / FV beach Team | apprwait / Vasilij Burakinskij | 2 | 46 | |
3 | Roberta Gastevičiūtė, Agilė Astapovičiūtė | - / FV beach Team | apprwait / Vasilij Burakinskij | 3 | 42 | |
4 | Vakarė Bartkutė, Dominyka Petrokaitytė | Raseinių KKSC | Aurimas Dyglys | 4 | 38 | |
5 | Goda Petrauskaitė, Karile Lopetaityte | SC Dubysa | Dainius Kučinskas | 5 | 32 | |
6 | Kotryna Čyvaitė, Greta Vasarė Valaika | - / FV beach Team | Henrikas Čyvas / Vasilij Burakinskij | 5 | 32 | |
7 | Miglė Razmaitė, Gabrielė Cibauskaitė | Paplūdimio tinklinio centras / SM Startas | Vusal Guseinov | 5 | 32 | |
8 | Tėja Mikulytė, Kotryna Kokorevaitė | Tinklinio mokymo centras (TMC) | Paulius Matulis | 5 | 32 | |
9 | Evelina Galubickaitė, Austėja Andriuškaitė | SC Dubysa | Dainius Kučinskas | 9 | 18 | |
10 | Mija Mikolaitytė, Katrin Straševičiūtė | Tinklinio mokymo centras (TMC) | Artur Vasiljev / Paulius Matulis | 9 | 18 | |
11 | Marija Svetakaitė, Agnė Rūtelionytė | Paplūdimio tinklinio centras | Vusal Guseinov | 9 | 18 | |
12 | Alina Maskaliūnaitė, Martyna Dembinskytė | SC Dubysa | Dainius Kučinskas | 9 | 18 | |
13 | Darija Baublytė, Gerda Valužytė | Tinklinio mokymo centras (TMC) / Klaipėdos pliažo tinklinio klubas (KBC) | Tomas Šniauka | 9 | 18 |
Registracijos laikas baigėsi