MIRROR VERSION LAST SYNC TIME: 2024-07-22 03:55 took:35.6 s.

Lietuvos merginų U-20 paplūdimio tinklinio čempionatas (FINALINIS etapas, Klaipėda) (Moterys)

2023 Liepos 25 d.; Girulių paplūdimys, Klaipėda 18 / 32

Susitkimų laikai

Grupė A

Komanda 123 Taškai Setų santykis Taškų santykis Vieta
1 LT Gastevičiūtė+Vilkelyte - 15:5 | 15:10 15:2 | 15:2 4 4 / 0 = MAX 60 / 19 = 3.1579 1
2 LT Bražaitė+Žukaitė 5:15 | 10:15 - 15:6 | 15:1 3 2 / 2 = 1 45 / 37 = 1.2162 2
3 LT Maskaliūnaitė+Andriuškaitė 2:15 | 2:15 6:15 | 1:15 - 2 0 / 4 = MIN 11 / 60 = 0.1833 3

Grupė B

Komanda 123 Taškai Setų santykis Taškų santykis Vieta
1 LT Pilžis+Čyvaitė - 15:4 | 15:2 15:10 | 15:5 4 4 / 0 = MAX 60 / 21 = 2.8571 1
2 LT Lopetaityte+Galubickaitė 4:15 | 2:15 - 16:14 | 12:15 | 11:7 3 2 / 3 = 0.6667 45 / 66 = 0.6818 2
3 LT Rimšaitė+Mikolaitytė 10:15 | 5:15 14:16 | 15:12 | 7:11 - 2 1 / 4 = 0.25 51 / 69 = 0.7391 3

Grupė C

Komanda 1234 Taškai Setų santykis Taškų santykis Vieta
1 LT Valaika+Bruzgaitė - 15:8 | 15:12 15:9 | 15:9 15:7 | 15:6 6 6 / 0 = MAX 90 / 51 = 1.7647 1
2 LT Vasiliauskaitė+Keraitė 8:15 | 12:15 - 15:12 | 15:10 15:10 | 12:15 | 11:5 5 4 / 3 = 1.3333 88 / 82 = 1.0732 2
3 LT Gervytė+Gabulaitė 9:15 | 9:15 12:15 | 10:15 - 15:11 | 15:13 4 2 / 4 = 0.5 70 / 84 = 0.8333 3
4 LT Miežytė+Frolova 7:15 | 6:15 10:15 | 15:12 | 5:11 11:15 | 13:15 - 3 1 / 6 = 0.1667 67 / 98 = 0.6837 4

Grupė D

Komanda 1234 Taškai Setų santykis Taškų santykis Vieta
1 LT Kučinskaitė+Siličytė - 15:8 | 10:15 | 11:9 16:14 | 15:8 10:15 | 12:15 5 4 / 3 = 1.3333 89 / 84 = 1.0595 3
2 LT Rutkauskaitė+Rauluševičiūtė 8:15 | 15:10 | 9:11 - 15:0 | 15:17 | 11:9 15:12 | 15:13 5 5 / 3 = 1.6667 103 / 87 = 1.1839 2
3 LT Raulynaityte+Telesiute 14:16 | 8:15 0:15 | 17:15 | 9:11 - 4:15 | 11:15 3 1 / 6 = 0.1667 63 / 102 = 0.6176 4
4 LT Gailiūtė+Vilimaitė 15:10 | 15:12 12:15 | 13:15 15:4 | 15:11 - 5 4 / 2 = 2 85 / 67 = 1.2687 1

Grupė E

Komanda 1234 Taškai Setų santykis Taškų santykis Vieta
1 LT Petrauskaitė+Andruškevičiūtė - 9:15 | 15:12 | 4:11 6:15 | 15:10 | 11:7 9:15 | 12:15 4 3 / 5 = 0.6 81 / 100 = 0.81 3
2 LT Gurčiūtė+Lapė 15:9 | 12:15 | 11:4 - 15:8 | 15:8 15:7 | 15:8 6 6 / 1 = 6 98 / 59 = 1.661 1
3 LT Matiukaite+Palaikė 15:6 | 10:15 | 7:11 8:15 | 8:15 - 18:16 | 5:15 | 7:11 3 2 / 6 = 0.3333 78 / 104 = 0.75 4
4 LT Kvekšaitė+Šideikytė 15:9 | 15:12 7:15 | 8:15 16:18 | 15:5 | 11:7 - 5 4 / 3 = 1.3333 87 / 81 = 1.0741 2

Susitkimų laikai
Laikas Aikšt. Komanda A Komanda B
C-1:4 1d. 10:00 2 LT G.Greta Vasarė Valaika + G.Guoda Bruzgaitė LT G.Gintarė Miežytė + I.Ilina Frolova
D-1:4 1d. 10:00 3 LT L.Liepa Kučinskaitė + V.Vakarė Siličytė LT M.Morta Gailiūtė + J.Justė Vilimaitė
E-1:4 1d. 10:00 4 LT G.Goda Petrauskaitė + R.Rusnė Andruškevičiūtė LT M.Milda Kvekšaitė + L.Liepa Šideikytė
A-1:3 1d. 10:00 1 LT R.Roberta Gastevičiūtė + L.Livija Vilkelyte LT A.Alina Maskaliūnaitė + A.Austėja Andriuškaitė
B-1:3 1d. 10:30 1 LT K.Kornelija Pilžis + K.Kotryna Čyvaitė LT L.Laura Rimšaitė + M.Mija Mikolaitytė
C-2:3 1d. 10:30 2 LT S.Sandra Vasiliauskaitė + D.Dorotėja Keraitė LT E.Emilija Gervytė + R.Roberta Gabulaitė
D-2:3 1d. 10:30 3 LT R.Rusnė Rutkauskaitė + V.Vilūnė Rauluševičiūtė LT A.Agne Raulynaityte + K.Kamile Telesiute
E-2:3 1d. 10:30 4 LT M.Mėja Gurčiūtė + D.Dominyka Lapė LT M.Meja Matiukaite + M.Meida Palaikė
C-1:3 1d. 11:00 2 LT G.Greta Vasarė Valaika + G.Guoda Bruzgaitė LT E.Emilija Gervytė + R.Roberta Gabulaitė
E-1:3 1d. 11:00 4 LT G.Goda Petrauskaitė + R.Rusnė Andruškevičiūtė LT M.Meja Matiukaite + M.Meida Palaikė
D-1:3 1d. 11:00 3 LT L.Liepa Kučinskaitė + V.Vakarė Siličytė LT A.Agne Raulynaityte + K.Kamile Telesiute
A-2:3 1d. 11:00 1 LT G.Gunda Bražaitė + A.Austėja Žukaitė LT A.Alina Maskaliūnaitė + A.Austėja Andriuškaitė
C-2:4 1d. 11:30 2 LT S.Sandra Vasiliauskaitė + D.Dorotėja Keraitė LT G.Gintarė Miežytė + I.Ilina Frolova
D-2:4 1d. 11:30 3 LT R.Rusnė Rutkauskaitė + V.Vilūnė Rauluševičiūtė LT M.Morta Gailiūtė + J.Justė Vilimaitė
E-2:4 1d. 11:30 4 LT M.Mėja Gurčiūtė + D.Dominyka Lapė LT M.Milda Kvekšaitė + L.Liepa Šideikytė
B-2:3 1d. 11:30 1 LT K.Karile Lopetaityte + E.Evelina Galubickaitė LT L.Laura Rimšaitė + M.Mija Mikolaitytė
A-1:2 1d. 12:00 1 LT R.Roberta Gastevičiūtė + L.Livija Vilkelyte LT G.Gunda Bražaitė + A.Austėja Žukaitė
E-3:4 1d. 12:00 4 LT M.Meja Matiukaite + M.Meida Palaikė LT M.Milda Kvekšaitė + L.Liepa Šideikytė
D-3:4 1d. 12:00 3 LT A.Agne Raulynaityte + K.Kamile Telesiute LT M.Morta Gailiūtė + J.Justė Vilimaitė
C-3:4 1d. 12:00 2 LT E.Emilija Gervytė + R.Roberta Gabulaitė LT G.Gintarė Miežytė + I.Ilina Frolova
B-1:2 1d. 12:30 1 LT K.Kornelija Pilžis + K.Kotryna Čyvaitė LT K.Karile Lopetaityte + E.Evelina Galubickaitė
C-1:2 1d. 12:30 2 LT G.Greta Vasarė Valaika + G.Guoda Bruzgaitė LT S.Sandra Vasiliauskaitė + D.Dorotėja Keraitė
D-1:2 1d. 12:30 3 LT L.Liepa Kučinskaitė + V.Vakarė Siličytė LT R.Rusnė Rutkauskaitė + V.Vilūnė Rauluševičiūtė
E-1:2 1d. 12:30 4 LT G.Goda Petrauskaitė + R.Rusnė Andruškevičiūtė LT M.Mėja Gurčiūtė + D.Dominyka Lapė






Spausdinimo versija