IF YOU SEE THIS MESSAGE YOUR BROWSER WAS IDENTIFIED AS BOT
AND REDIRECTED TO MIRROR SERVER.
IF YOU ARE NOT BOT PLEASE VERIFY YOUR BROWSER IDENTIFICATION:
claudebot
AND REDIRECTED TO MIRROR SERVER.
IF YOU ARE NOT BOT PLEASE VERIFY YOUR BROWSER IDENTIFICATION:
claudebot
Lietuvos uždarų patalpų U-18 paplūdimio tinklinio čempionatas (II ETAPAS - Flamingo Volley) (Moterys)
2021 Kovo 27 d.;
Tarandės g. 34A, Vilnius
9 / 99
Galutinė 1 vieta | |||||||||
# | Laikas | Aikšt. | Komanda A | Rezultatas | Komanda B | 1 Setas | 2 Setas | 3 Setas | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
14 | 27d. 13:30 | 2 | V. Radvilavičiūtė + A. Rudkovskaja | 1:2 | M. Vasiliauskaite + G. Petrauskaite | 15:12 | 15:17 | 09:15 | |
Galutinė 3 vieta | |||||||||
# | Laikas | Aikšt. | Komanda A | Rezultatas | Komanda B | 1 Setas | 2 Setas | 3 Setas | |
13 | 27d. 13:30 | 1 | L. Valionytė + E. Bučaitė | 2:0 | G. Bruzgaitė + A. Bakutė | 16:14 | 15:06 | ||
Pusfinaliai | |||||||||
# | Laikas | Aikšt. | Komanda A | Rezultatas | Komanda B | 1 Setas | 2 Setas | 3 Setas | |
12 | 27d. 13:00 | 2 | M. Vasiliauskaite + G. Petrauskaite | 2:1 | G. Bruzgaitė + A. Bakutė | 12:15 | 15:08 | 11:05 | |
11 | 27d. 13:00 | 1 | V. Radvilavičiūtė + A. Rudkovskaja | 2:0 | L. Valionytė + E. Bučaitė | 15:05 | 15:07 | ||
Pralaimėjusieji užima 5 vietą | |||||||||
# | Laikas | Aikšt. | Komanda A | Rezultatas | Komanda B | 1 Setas | 2 Setas | 3 Setas | |
10 | 27d. 12:30 | 3 | G. Bruzgaitė + A. Bakutė | 2:1 | R. Vasiliauskaitė + I. Frolova | 15:5 | 06:15 | 11:08 | |
9 | 27d. 12:00 | 2 | L. Valionytė + E. Bučaitė | 2:0 | E. Karmazinskaja + S. Vasiliauskaitė | 17:15 | 15:04 | ||
Pralaimėjusieji užima 7 vietą | |||||||||
# | Laikas | Aikšt. | Komanda A | Rezultatas | Komanda B | 1 Setas | 2 Setas | 3 Setas | |
8 | 27d. 12:30 | 1 | R. Vasiliauskaitė + I. Frolova | 2:0 | L. Pagojūtė + A. Astapovičiūtė | 15:12 | 15:11 | ||
7 | 27d. 12:00 | 3 | E. Karmazinskaja + S. Vasiliauskaitė | 2:1 | L. Vilkelyte + V. Siličytė | 15:12 | 06:15 | 11:05 | |
2 turas | |||||||||
# | Laikas | Aikšt. | Komanda A | Rezultatas | Komanda B | 1 Setas | 2 Setas | 3 Setas | |
6 | 27d. 12:00 | 2 | L. Valionytė + E. Bučaitė | 0:2 | M. Vasiliauskaite + G. Petrauskaite | 09:15 | 07:15 | ||
5 | 27d. 12:00 | 1 | V. Radvilavičiūtė + A. Rudkovskaja | 2:0 | G. Bruzgaitė + A. Bakutė | 15:06 | 15:05 | ||
1 turas | |||||||||
# | Laikas | Aikšt. | Komanda A | Rezultatas | Komanda B | 1 Setas | 2 Setas | 3 Setas | |
4 | 27d. 11:20 | 2 | L. Pagojūtė + A. Astapovičiūtė | 0:2 | M. Vasiliauskaite + G. Petrauskaite | 05:15 | 07:15 | ||
3 | 27d. 10:30 | 1 | L. Valionytė + E. Bučaitė | 2:0 | R. Vasiliauskaitė + I. Frolova | 15:07 | 15:05 | ||
2 | 27d. 10:30 | 2 | G. Bruzgaitė + A. Bakutė | 2:1 | L. Vilkelyte + V. Siličytė | 15:12 | 16:18 | 11:06 | |
1 | 27d. 11:20 | 1 | V. Radvilavičiūtė + A. Rudkovskaja | 2:0 | E. Karmazinskaja + S. Vasiliauskaitė | 15:11 | 15:05 |
13:30
Galutinė 1 vieta
W11)
Radvilavi…+Rudkovska…
15:12 | 15:17 | 09:15
W12) Vasiliaus…+Petrauska…
15:12 | 15:17 | 09:15
W12) Vasiliaus…+Petrauska…
2 14
12:00
Pralaimėjusieji užima 5 vietą
L6)
Valionytė+Bučaitė
17:15 | 15:04
W7) Karmazins…+Vasiliaus…
17:15 | 15:04
W7) Karmazins…+Vasiliaus…
2 9
12:30
Pralaimėjusieji užima 5 vietą
L5)
Bruzgaitė+Bakutė
15:5 | 06:15 | 11:08
W8) Vasiliaus…+Frolova
15:5 | 06:15 | 11:08
W8) Vasiliaus…+Frolova
3 10
12:00
Pralaimėjusieji užima 7 vietą
L1)
Karmazins…+Vasiliaus…
15:12 | 06:15 | 11:05
L2) Vilkelyte+Siličytė
15:12 | 06:15 | 11:05
L2) Vilkelyte+Siličytė
3 7
12:30
Pralaimėjusieji užima 7 vietą
L3)
Vasiliaus…+Frolova
15:12 | 15:11
L4) Pagojūtė+Astapovič…
15:12 | 15:11
L4) Pagojūtė+Astapovič…
1 8
Spausdinimo versija