IF YOU SEE THIS MESSAGE YOUR BROWSER WAS IDENTIFIED AS BOT
AND REDIRECTED TO MIRROR SERVER.
IF YOU ARE NOT BOT PLEASE VERIFY YOUR BROWSER IDENTIFICATION:
claudebot
AND REDIRECTED TO MIRROR SERVER.
IF YOU ARE NOT BOT PLEASE VERIFY YOUR BROWSER IDENTIFICATION:
claudebot
Lietuvos uždarų patalpų U-18 paplūdimio tinklinio čempionatas (II ETAPAS - Flamingo Volley) (Moterys)
2021 Kovo 27 d.;
Tarandės g. 34A, Vilnius
9 / 99
Grupė A
Komanda | 1 | 2 | 3 | Taškai | Setų santykis | Taškų santykis | Vieta | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Valionytė+Bučaitė | - | 21:08 | 21:16 | 4 | 2 / 0 = MAX | 42 / 24 = 1.75 | 1 |
2 | Vilkelyte+Siličytė | 08:21 | - | 21:15 | 3 | 1 / 1 = 1 | 29 / 36 = 0.8056 | 2 |
3 | Markovaitė+Gastevičiūtė | 16:21 | 15:21 | - | 2 | 0 / 2 = MIN | 31 / 42 = 0.7381 | 3 |
Grupė B
Komanda | 1 | 2 | 3 | Taškai | Setų santykis | Taškų santykis | Vieta | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Vasiliauskaite+Petrauskaite | - | 21:09 | 21:09 | 4 | 2 / 0 = MAX | 42 / 18 = 2.3333 | 1 |
2 | Bruzgaitė+Bakutė | 09:21 | - | 21:18 | 3 | 1 / 1 = 1 | 30 / 39 = 0.7692 | 2 |
3 | Pagojūtė+Astapovičiūtė | 09:21 | 18:21 | - | 2 | 0 / 2 = MIN | 27 / 42 = 0.6429 | 3 |
Grupė C
Komanda | 1 | 2 | 3 | Taškai | Setų santykis | Taškų santykis | Vieta | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Radvilavičiūtė+Rudkovskaja | - | 21:02 | 21:01 | 4 | 2 / 0 = MAX | 42 / 3 = 14 | 1 |
2 | Vasiliauskaitė+Frolova | 02:21 | - | 21:16 | 3 | 1 / 1 = 1 | 23 / 37 = 0.6216 | 2 |
3 | Karmazinskaja+Vasiliauskaitė | 01:21 | 16:21 | - | 2 | 0 / 2 = MIN | 17 / 42 = 0.4048 | 3 |
Artėjantys / vykstantys mačai
# | Diena | Laikas | Aikšt. | Komanda | Id. |
---|---|---|---|---|---|
1 | 27 | 09:30 | 1 | Vilkelyte+Siličytė vs Markovaitė+Gastevičiūtė | A-2:3 |
1 | 27 | 09:30 | 2 | Bruzgaitė+Bakutė vs Pagojūtė+Astapovičiūtė | B-2:3 |
3 | 27 | 09:30 | 3 | Vasiliauskaitė+Frolova vs Karmazinskaja+Vasiliauskaitė | C-2:3 |
2 | 27 | 09:50 | 1 | Valionytė+Bučaitė vs Markovaitė+Gastevičiūtė | A-1:3 |
2 | 27 | 09:50 | 2 | Vasiliauskaite+Petrauskaite vs Pagojūtė+Astapovičiūtė | B-1:3 |
2 | 27 | 09:50 | 3 | Radvilavičiūtė+Rudkovskaja vs Karmazinskaja+Vasiliauskaitė | C-1:3 |
3 | 27 | 10:10 | 1 | Valionytė+Bučaitė vs Vilkelyte+Siličytė | A-1:2 |
3 | 27 | 10:10 | 2 | Vasiliauskaite+Petrauskaite vs Bruzgaitė+Bakutė | B-1:2 |
3 | 27 | 10:10 | 3 | Radvilavičiūtė+Rudkovskaja vs Vasiliauskaitė+Frolova | C-1:2 |
Žaidimo grupėse tvarka
Pogrupiuose 3-iąsias vietas užėmusios komandos sužaidžia papildomas rungtynes - 1 setas iki 15 taškų (2 taškų persvara) ir reitingavimo lentelėje užims dvi paskutiniąsias vietas. Komandoms reitinguojamos: pogrupyje pirmumas: pergalės, jei 2 komandos turi lygiai taškų, aukščiau - laimėtojas. Papildomą atrankinį setą sužaidusios komandos užima paskutiniąsias vietas, trečioji komanda į tolimesnį etapą nebepatenka.
Spausdinimo versija