MIRROR VERSION LAST SYNC TIME: 2024-04-12 03:55 took:34.4 s.

Lietuvos berniukų U-16 uždarų patalpų paplūdimio tinklinio čempionatas (II etapas, Vilnius) (Vyrai)

2022 Gruodžio 09 d.; Tarandės 34a, Vilnius 11 / 32

Finalas (1-2 Vieta)
Laikas Aikšt. Komanda A Komanda B Rezultatas 1 Setas 2 Setas 3 Setas
4.1 1d. 13:45 1 LT B.Benas Bruzga + A.Artas Mazuronis LT D.Dovydas Sinkevičius + R.Raigardas Mačionis 0:2 9:15 7:15
Finalas (3-4 Vieta)
4.2 1d. 13:45 2 LT K.Kristijonas Žukas + V.Vilius Kregzde LT D.Danielius Šumeika + T.Tomas Poplavskij 2:1 3:15 15:11 11:6
Pusfinalis
Laikas Aikšt. Komanda A Komanda B Rezultatas 1 Setas 2 Setas 3 Setas
3.1 1d. 13:10 2 LT D.Danielius Šumeika + T.Tomas Poplavskij LT B.Benas Bruzga + A.Artas Mazuronis 0:2 12:15 15:17
3.2 1d. 13:10 1 LT D.Dovydas Sinkevičius + R.Raigardas Mačionis LT K.Kristijonas Žukas + V.Vilius Kregzde 2:0 15:11 15:7
II Ratas
Laikas Aikšt. Komanda A Komanda B Rezultatas 1 Setas 2 Setas 3 Setas
2.1 1d. 12:15 2 LT V.Vykintas Titarenka + K.Karolis Matiukas LT D.Danielius Šumeika + T.Tomas Poplavskij 0:1 18:21
2.2 1d. 12:35 1 LT G.Gvidas Pažemeckas + D.Dominykas Kaminskis LT B.Benas Bruzga + A.Artas Mazuronis 0:1 13:21
2.3 1d. 12:35 2 LT D.Dovydas Sinkevičius + R.Raigardas Mačionis LT M.Marijus Andraitis + M.Matas Steponaitis 1:0 21:4
2.4 1d. 12:55 1 LT K.Kristijonas Žukas + V.Vilius Kregzde LT E.Emilis Bendikas + A.Algimantas Laužikas 1:0 21:18
I Ratas
Laikas Aikšt. Komanda A Komanda B Rezultatas 1 Setas 2 Setas 3 Setas
1.1 ? LT V.Vykintas Titarenka + K.Karolis Matiukas Bey
1.2 1d. 11:55 1 LT T.Tautvydas Galubickas + L.Lukas Grigaliūnas LT D.Danielius Šumeika + T.Tomas Poplavskij 0:1 11:21
1.3 ? LT G.Gvidas Pažemeckas + D.Dominykas Kaminskis Bey
1.4 ? LT B.Benas Bruzga + A.Artas Mazuronis Bey
1.5 ? LT D.Dovydas Sinkevičius + R.Raigardas Mačionis Bey
1.6 1d. 11:55 2 LT S.Simas Bačiliūnas + D.Domantas Andraitis LT M.Marijus Andraitis + M.Matas Steponaitis 0:1 22:24
1.7 ? LT K.Kristijonas Žukas + V.Vilius Kregzde Bey
1.8 1d. 12:15 1 LT E.Emilis Bendikas + A.Algimantas Laužikas LT M.Martynas Kairys + M.Mikas Mikoliūnas 1:0 21:12


Grafinė schema

I Ratas

II Ratas

Pusfinalis

Finalas

  • ?
    LT Vykintas Titarenka
    LT Karolis Matiukas

    vs
    Bey
    0
  • 11:55
    LT Tautvydas Galubickas
    LT Lukas Grigaliūnas

    11:21 |
    LT Danielius Šumeika
    LT Tomas Poplavskij
    1 1
  • ?
    LT Gvidas Pažemeckas
    LT Dominykas Kaminskis

    vs
    Bey
    0
  • ?
    LT Benas Bruzga
    LT Artas Mazuronis

    vs
    Bey
    0
  • ?
    LT Dovydas Sinkevičius
    LT Raigardas Mačionis

    vs
    Bey
    0
  • 11:55
    LT Simas Bačiliūnas
    LT Domantas Andraitis

    22:24 |
    LT Marijus Andraitis
    LT Matas Steponaitis
    2 2
  • ?
    LT Kristijonas Žukas
    LT Vilius Kregzde

    vs
    Bey
    0
  • 12:15
    LT Emilis Bendikas
    LT Algimantas Laužikas

    21:12 |
    LT Martynas Kairys
    LT Mikas Mikoliūnas
    1 3
  • 12:15
    LT Vykintas Titarenka
    LT Karolis Matiukas

    18:21 |
    LT Danielius Šumeika
    LT Tomas Poplavskij
    2 4
  • 12:35
    LT Gvidas Pažemeckas
    LT Dominykas Kaminskis

    13:21 |
    LT Benas Bruzga
    LT Artas Mazuronis
    1 4
  • 12:35
    LT Dovydas Sinkevičius
    LT Raigardas Mačionis

    21:4 |
    LT Marijus Andraitis
    LT Matas Steponaitis
    2 5
  • 12:55
    LT Kristijonas Žukas
    LT Vilius Kregzde

    21:18 |
    LT Emilis Bendikas
    LT Algimantas Laužikas
    1 6
  • 13:10
    LT Danielius Šumeika
    LT Tomas Poplavskij

    12:15 | 15:17
    LT Benas Bruzga
    LT Artas Mazuronis
    2 7
  • 13:10
    LT Dovydas Sinkevičius
    LT Raigardas Mačionis

    15:11 | 15:7
    LT Kristijonas Žukas
    LT Vilius Kregzde
    1 8
  • 13:45
    LT Benas Bruzga
    LT Artas Mazuronis

    9:15 | 7:15
    LT Dovydas Sinkevičius
    LT Raigardas Mačionis
    1 10
Finalas dėl 3-4 vietos
  • 13:45
    LT Kristijonas Žukas
    LT Vilius Kregzde

    3:15 | 15:11 | 11:6
    LT Danielius Šumeika
    LT Tomas Poplavskij
    2 9







  • Spausdinimo versija