MIRROR VERSION LAST SYNC TIME: 2024-04-12 03:55 took:34.4 s.

Lietuvos berniukų U-16 uždarų patalpų paplūdimio tinklinio čempionatas (II etapas, Vilnius) (Vyrai)

2022 Gruodžio 09 d.; Tarandės 34a, Vilnius

Susitkimų laikai

Grupė A

Komanda 123 Taškai Setų santykis Taškų santykis Vieta
1 LT Sinkevičius+Mačionis - 21:11 21:13 4 2 / 0 = MAX 42 / 24 = 1.75 1
2 LT Bruzga+Mazuronis 11:21 - 21:14 3 1 / 1 = 1 32 / 35 = 0.9143 2
3 LT Šumeika+Poplavskij 13:21 14:21 - 2 0 / 2 = MIN 27 / 42 = 0.6429 3

Grupė B

Komanda 1234 Taškai Setų santykis Taškų santykis Vieta
1 LT Titarenka+Matiukas - 21:7 21:18 21:9 6 3 / 0 = MAX 63 / 34 = 1.8529 1
2 LT Bačiliūnas+Andraitis 7:21 - 21:18 21:19 5 2 / 1 = 2 49 / 58 = 0.8448 2
3 LT Andraitis+Steponaitis 18:21 18:21 - 9:21 3 0 / 3 = MIN 45 / 63 = 0.7143 4
4 LT Galubickas+Grigaliūnas 9:21 19:21 21:9 - 4 1 / 2 = 0.5 49 / 51 = 0.9608 3

Grupė C

Komanda 1234 Taškai Setų santykis Taškų santykis Vieta
1 LT Bendikas+Laužikas - 18:21 17:21 21:12 4 1 / 2 = 0.5 56 / 54 = 1.037 3
2 LT Pažemeckas+Kaminskis 21:18 - 19:21 21:12 5 2 / 1 = 2 61 / 51 = 1.1961 2
3 LT Žukas+Kregzde 21:17 21:19 - 21:7 6 3 / 0 = MAX 63 / 43 = 1.4651 1
4 LT Kairys+Mikoliūnas 12:21 12:21 7:21 - 3 0 / 3 = MIN 31 / 63 = 0.4921 4

Susitkimų laikai
Laikas Aikšt. Komanda A Komanda B
B-1:4 1d. 10:00 1 LT V.Vykintas Titarenka + K.Karolis Matiukas LT T.Tautvydas Galubickas + L.Lukas Grigaliūnas
C-1:4 1d. 10:00 2 LT E.Emilis Bendikas + A.Algimantas Laužikas LT M.Martynas Kairys + M.Mikas Mikoliūnas
B-2:3 1d. 10:00 3 LT S.Simas Bačiliūnas + D.Domantas Andraitis LT M.Marijus Andraitis + M.Matas Steponaitis
A-1:3 1d. 10:20 1 LT D.Dovydas Sinkevičius + R.Raigardas Mačionis LT D.Danielius Šumeika + T.Tomas Poplavskij
C-2:3 1d. 10:20 2 LT G.Gvidas Pažemeckas + D.Dominykas Kaminskis LT K.Kristijonas Žukas + V.Vilius Kregzde
B-1:2 1d. 10:20 3 LT V.Vykintas Titarenka + K.Karolis Matiukas LT S.Simas Bačiliūnas + D.Domantas Andraitis
C-1:2 1d. 10:40 1 LT E.Emilis Bendikas + A.Algimantas Laužikas LT G.Gvidas Pažemeckas + D.Dominykas Kaminskis
B-3:4 1d. 10:40 2 LT M.Marijus Andraitis + M.Matas Steponaitis LT T.Tautvydas Galubickas + L.Lukas Grigaliūnas
C-3:4 1d. 10:40 3 LT K.Kristijonas Žukas + V.Vilius Kregzde LT M.Martynas Kairys + M.Mikas Mikoliūnas
A-2:3 1d. 11:00 1 LT B.Benas Bruzga + A.Artas Mazuronis LT D.Danielius Šumeika + T.Tomas Poplavskij
B-2:4 1d. 11:00 2 LT S.Simas Bačiliūnas + D.Domantas Andraitis LT T.Tautvydas Galubickas + L.Lukas Grigaliūnas
C-2:4 1d. 11:00 3 LT G.Gvidas Pažemeckas + D.Dominykas Kaminskis LT M.Martynas Kairys + M.Mikas Mikoliūnas
A-1:2 1d. 11:20 1 LT D.Dovydas Sinkevičius + R.Raigardas Mačionis LT B.Benas Bruzga + A.Artas Mazuronis
B-1:3 1d. 11:20 2 LT V.Vykintas Titarenka + K.Karolis Matiukas LT M.Marijus Andraitis + M.Matas Steponaitis
C-1:3 1d. 11:20 3 LT E.Emilis Bendikas + A.Algimantas Laužikas LT K.Kristijonas Žukas + V.Vilius Kregzde