MIRROR VERSION LAST SYNC TIME: 2024-07-23 03:55 took:36.1 s.

EEVZA U-16 Beach Volleyball Championship (Vyrai)

2022 Rugpjūčio 22 d. — 23 d.; Ryga, Latvia 8 / 0

Susitkimų laikai

Grupė A

Komanda 1234 Taškai Setų santykis Taškų santykis Vieta
1 LV Andrejevs+Kirsons - 21:17 | 19:21 | 11:15 21:9 | 21:16 21:16 | 21:8 5 5 / 2 = 2.5 135 / 102 = 1.3235 2
2 EE Tšhuhhnekov+Verhogljad 17:21 | 21:19 | 15:11 - 21:19 | 22:20 21:12 | 21:13 6 6 / 1 = 6 138 / 115 = 1.2 1
3 EE Saimre+Kreek 9:21 | 16:21 19:21 | 20:22 - 21:18 | 21:19 4 2 / 4 = 0.5 106 / 122 = 0.8689 3
4 LV Mirkis+Pahmurkins 16:21 | 8:21 12:21 | 13:21 18:21 | 19:21 - 3 0 / 6 = MIN 86 / 126 = 0.6825 4

Grupė B

Komanda 1234 Taškai Setų santykis Taškų santykis Vieta
1 UA Charnosh+Boiko - 18:21 | 12:21 15:21 | 19:21 21:17 | 14:21 | 13:15 3 1 / 6 = 0.1667 112 / 137 = 0.8175 4
2 LV Druska+Blekte 21:18 | 21:12 - 15:21 | 11:21 21:12 | 22:20 5 4 / 2 = 2 111 / 104 = 1.0673 2
3 LV Orups+Pope 21:15 | 21:19 21:15 | 21:11 - 21:11 | 21:18 6 6 / 0 = MAX 126 / 89 = 1.4157 1
4 EE Parijogi+Uuprus 17:21 | 21:14 | 15:13 12:21 | 20:22 11:21 | 18:21 - 4 2 / 5 = 0.4 114 / 133 = 0.8571 3

Susitkimų laikai
Laikas Aikšt. Komanda A Komanda B
A-1:4 22d. 10:40 3 LV R.Ralfs Andrejevs + V.Valters Kirsons LV T.Toms Mirkis + R.Roberts Pahmurkins
A-2:3 22d. 10:40 4 EE A.Artur Tšhuhhnekov + D.Daniil Verhogljad EE P.Patrick Saimre + C.Carl Kreek
B-1:4 22d. 11:30 3 UA Y.Yevhen Charnosh + M.Mykhailo Boiko EE T.Toomas Patrik Parijogi + J.Joonah Marten Uuprus
B-2:3 22d. 11:30 4 LV G.Gustavs Druska + T.Tomass Blekte LV P.Patriks Orups + M.Martins Pope
A-1:3 22d. 14:00 3 LV R.Ralfs Andrejevs + V.Valters Kirsons EE P.Patrick Saimre + C.Carl Kreek
A-2:4 22d. 14:00 4 EE A.Artur Tšhuhhnekov + D.Daniil Verhogljad LV T.Toms Mirkis + R.Roberts Pahmurkins
B-1:3 22d. 14:50 3 UA Y.Yevhen Charnosh + M.Mykhailo Boiko LV P.Patriks Orups + M.Martins Pope
B-2:4 22d. 14:50 4 LV G.Gustavs Druska + T.Tomass Blekte EE T.Toomas Patrik Parijogi + J.Joonah Marten Uuprus
A-1:2 22d. 17:20 3 LV R.Ralfs Andrejevs + V.Valters Kirsons EE A.Artur Tšhuhhnekov + D.Daniil Verhogljad
A-3:4 22d. 17:20 4 EE P.Patrick Saimre + C.Carl Kreek LV T.Toms Mirkis + R.Roberts Pahmurkins
B-1:2 22d. 18:10 3 UA Y.Yevhen Charnosh + M.Mykhailo Boiko LV G.Gustavs Druska + T.Tomass Blekte
B-3:4 22d. 18:10 4 LV P.Patriks Orups + M.Martins Pope EE T.Toomas Patrik Parijogi + J.Joonah Marten Uuprus






Spausdinimo versija