MIRROR VERSION LAST SYNC TIME: 2023-09-24 03:55 took:32.5 s.

EEVZA U-18 Beach Volleyball Championship (Vyrai)

2022 Rugpjūčio 22 d.; Ryga, Latvia 8 / 0

Susitkimų laikai

Grupė A

Komanda 1234 Taškai Setų santykis Taškų santykis Vieta
1 LV Kilks+Gūtmanis - 21:12 | 21:14 21:12 | 21:16 21:18 | 21:15 6 6 / 0 = MAX 126 / 87 = 1.4483 1
2 LT Strazdas+Vaitiekus 12:21 | 14:21 - 10:21 | 15:21 9:21 | 13:21 3 0 / 6 = MIN 73 / 126 = 0.5794 4
3 UA Kozii+Tverdokhlib 12:21 | 16:21 21:10 | 21:15 - 21:18 | 21:19 5 4 / 2 = 2 112 / 104 = 1.0769 2
4 LV Dobelis+Dobelis 18:21 | 15:21 21:9 | 21:13 18:21 | 19:21 - 4 2 / 4 = 0.5 112 / 106 = 1.0566 3

Grupė B

Komanda 1234 Taškai Setų santykis Taškų santykis Vieta
1 UA Boiko+Svyrydov - 18:21 | 18:21 21:13 | 21:13 21:10 | 21:16 5 4 / 2 = 2 120 / 94 = 1.2766 2
2 EE That+Juus 21:18 | 21:18 - 23:21 | 21:19 21:15 | 21:12 6 6 / 0 = MAX 128 / 103 = 1.2427 1
3 LV Bulgacs+Maculevics 13:21 | 13:21 21:23 | 19:21 - 21:13 | 21:12 4 2 / 4 = 0.5 108 / 111 = 0.973 3
4 EE Unt+Aros 10:21 | 16:21 15:21 | 12:21 13:21 | 12:21 - 3 0 / 6 = MIN 78 / 126 = 0.619 4

Susitkimų laikai
Laikas Aikšt. Komanda A Komanda B
A-1:4 22d. 10:40 1 LV O.Oskars Kilks + E.Ernests Gūtmanis LV J.Janis Dobelis + A.Ansis Dobelis
A-2:3 22d. 10:40 2 LT A.Adomas Strazdas + J.Jokūbas Vaitiekus UA D.Dmytro Kozii + T.Tymofii Tverdokhlib
B-1:4 22d. 11:30 1 UA Y.Yevhenii Boiko + M.Maksym Svyrydov EE K.Kristjan Unt + R.Ralf Aros
B-2:3 22d. 11:30 2 EE T.Tristan That + M.Mati Juus LV B.Bruno Bulgacs + M.Markuss Maculevics
A-1:3 22d. 14:00 1 LV O.Oskars Kilks + E.Ernests Gūtmanis UA D.Dmytro Kozii + T.Tymofii Tverdokhlib
A-2:4 22d. 14:00 2 LT A.Adomas Strazdas + J.Jokūbas Vaitiekus LV J.Janis Dobelis + A.Ansis Dobelis
B-1:3 22d. 14:50 1 UA Y.Yevhenii Boiko + M.Maksym Svyrydov LV B.Bruno Bulgacs + M.Markuss Maculevics
B-2:4 22d. 14:50 2 EE T.Tristan That + M.Mati Juus EE K.Kristjan Unt + R.Ralf Aros
A-1:2 22d. 17:20 1 LV O.Oskars Kilks + E.Ernests Gūtmanis LT A.Adomas Strazdas + J.Jokūbas Vaitiekus
A-3:4 22d. 17:20 2 UA D.Dmytro Kozii + T.Tymofii Tverdokhlib LV J.Janis Dobelis + A.Ansis Dobelis
B-1:2 22d. 18:10 2 UA Y.Yevhenii Boiko + M.Maksym Svyrydov EE T.Tristan That + M.Mati Juus
B-3:4 22d. 18:10 1 LV B.Bruno Bulgacs + M.Markuss Maculevics EE K.Kristjan Unt + R.Ralf Aros






Spausdinimo versija