TOP SPORT OPEN 2020 (Moterys)

2020 Rugpjūčio 15 d. — 16 d.; Baltasis tiltas, Vilnius

Finalas (1-2 Vieta)
Laikas Aikšt. Komanda A Komanda B Rezultatas 1 Setas 2 Setas 3 Setas
4.1 16d. 15:30 C LT V.Vytenė Vitkauskaitė + K.Karole Virbickaitė LT I.Ieva Dumbauskaitė + G.Gerda Grudzinskaitė 0:2 14:21 18:21
Finalas (3-4 Vieta)
4.2 16d. 13:30 C LT J.Jekaterina Kovalskaja + A.Aine Raupelyte LT K.Karolina Šantarytė + E.Evelina Matiukaite 2:0 21:14 21:11
Pusfinalis
Laikas Aikšt. Komanda A Komanda B Rezultatas 1 Setas 2 Setas 3 Setas
3.1 16d. 11:45 C LT V.Vytenė Vitkauskaitė + K.Karole Virbickaitė LT K.Karolina Šantarytė + E.Evelina Matiukaite 2:0 21:12 21:17
3.2 16d. 11:45 1 LT J.Jekaterina Kovalskaja + A.Aine Raupelyte LT I.Ieva Dumbauskaitė + G.Gerda Grudzinskaitė 0:2 11:21 20:22
(5-8 Vieta)
3.3 16d. 11:00 2 LT M.Melanija Vasiliauskaite + A.Ariana Rudkovskaja LT R.Rugilė Grudzinskaitė + I.Ieva Kazūraitytė 2:0 21:0 21:0
3.4 16d. 11:00 1 LT L.Lilija Firinovič + V.Vlada Oganauskiene LT D.Diana Kancerevyciene + D.Dominyka Naudužaitė 2:0 21:11 21:16
II Ratas
Laikas Aikšt. Komanda A Komanda B Rezultatas 1 Setas 2 Setas 3 Setas
2.1 16d. 09:00 1 LT V.Vytenė Vitkauskaitė + K.Karole Virbickaitė LT M.Melanija Vasiliauskaite + A.Ariana Rudkovskaja 2:1 19:21 21:12 15:11
2.2 16d. 09:00 2 LT K.Karolina Šantarytė + E.Evelina Matiukaite LT R.Rugilė Grudzinskaitė + I.Ieva Kazūraitytė 2:1 21:14 17:21 15:6
2.3 16d. 09:45 1 LT L.Lilija Firinovič + V.Vlada Oganauskiene LT J.Jekaterina Kovalskaja + A.Aine Raupelyte 0:2 16:21 16:21
2.4 16d. 09:45 2 LT D.Diana Kancerevyciene + D.Dominyka Naudužaitė LT I.Ieva Dumbauskaitė + G.Gerda Grudzinskaitė 0:2 15:21 9:21
I Ratas
Laikas Aikšt. Komanda A Komanda B Rezultatas 1 Setas 2 Setas 3 Setas
1.1 17:25 1 LT V.Vytenė Vitkauskaitė + K.Karole Virbickaitė LT V.Vakarė Radvilavičiūtė + G.Gabriele Petrauskaite 2:0 21:12 21:8
1.2 17:40 2 LT I.Ieva Vasiliauskaitė + D.Danielė Kvedaraitė LT M.Melanija Vasiliauskaite + A.Ariana Rudkovskaja 0:2 17:21 14:21
1.3 18:25 1 LT K.Karolina Šantarytė + E.Evelina Matiukaite LT L.Liubov Zobnina + M.Martyna Kačinskaitė 2:1 21:9 20:22 15:10
1.4 18:25 2 LT R.Rugilė Grudzinskaitė + I.Ieva Kazūraitytė LT A.Augustė Petrauskaitė + U.Ugnė Baltaragytė 2:0 21:19 21:18
1.5 19:10 1 LT L.Lilija Firinovič + V.Vlada Oganauskiene LT M.Monika Šidlauskaitė + M.Miglė Šidlauskaitė 2:0 21:10 21:5
1.6 19:10 2 LT J.Jekaterina Kovalskaja + A.Aine Raupelyte LT E.Eglė Makauskaitė + V.Viltė Bogdanovič 2:0 21:18 21:14
1.7 19:55 1 LT D.Diana Kancerevyciene + D.Dominyka Naudužaitė LT G.Gabija Straševičiūtė + S.Skalvė Križanauskaitė 2:0 21:14 21:13
1.8 19:55 2 LT I.Ieva Dumbauskaitė + G.Gerda Grudzinskaitė LT L.Laura Valionytė + E.Ema Bučaitė 2:0 21:8 21:7


Grafinė schema

I Ratas

II Ratas

Pusfinalis

Finalas

  • 17:25
    LT Vytenė Vitkauskaitė
    LT Karole Virbickaitė

    21:12 | 21:8
    LT Vakarė Radvilavičiūtė
    LT Gabriele Petrauskaite
    1 1
  • 17:40
    LT Ieva Vasiliauskaitė
    LT Danielė Kvedaraitė

    17:21 | 14:21
    LT Melanija Vasiliauskaite
    LT Ariana Rudkovskaja
    2 2
  • 18:25
    LT Karolina Šantarytė
    LT Evelina Matiukaite

    21:9 | 20:22 | 15:10
    LT Liubov Zobnina
    LT Martyna Kačinskaitė
    1 3
  • 18:25
    LT Rugilė Grudzinskaitė
    LT Ieva Kazūraitytė

    21:19 | 21:18
    LT Augustė Petrauskaitė
    LT Ugnė Baltaragytė
    2 4
  • 19:10
    LT Lilija Firinovič
    LT Vlada Oganauskiene

    21:10 | 21:5
    LT Monika Šidlauskaitė
    LT Miglė Šidlauskaitė
    1 5
  • 19:10
    LT Jekaterina Kovalskaja
    LT Aine Raupelyte

    21:18 | 21:14
    LT Eglė Makauskaitė
    LT Viltė Bogdanovič
    2 6
  • 19:55
    LT Diana Kancerevyciene
    LT Dominyka Naudužaitė

    21:14 | 21:13
    LT Gabija Straševičiūtė
    LT Skalvė Križanauskaitė
    1 7
  • 19:55
    LT Ieva Dumbauskaitė
    LT Gerda Grudzinskaitė

    21:8 | 21:7
    LT Laura Valionytė
    LT Ema Bučaitė
    2 8
  • 09:00
    LT Vytenė Vitkauskaitė
    LT Karole Virbickaitė

    19:21 | 21:12 | 15:11
    LT Melanija Vasiliauskaite
    LT Ariana Rudkovskaja
    1 33
  • 09:00
    LT Karolina Šantarytė
    LT Evelina Matiukaite

    21:14 | 17:21 | 15:6
    LT Rugilė Grudzinskaitė
    LT Ieva Kazūraitytė
    2 34
  • 09:45
    LT Lilija Firinovič
    LT Vlada Oganauskiene

    16:21 | 16:21
    LT Jekaterina Kovalskaja
    LT Aine Raupelyte
    1 35
  • 09:45
    LT Diana Kancerevyciene
    LT Dominyka Naudužaitė

    15:21 | 9:21
    LT Ieva Dumbauskaitė
    LT Gerda Grudzinskaitė
    2 36
  • 11:45
    LT Vytenė Vitkauskaitė
    LT Karole Virbickaitė

    21:12 | 21:17
    LT Karolina Šantarytė
    LT Evelina Matiukaite
    C 37
  • 11:45
    LT Jekaterina Kovalskaja
    LT Aine Raupelyte

    11:21 | 20:22
    LT Ieva Dumbauskaitė
    LT Gerda Grudzinskaitė
    1 38
  • 15:30
    LT Vytenė Vitkauskaitė
    LT Karole Virbickaitė

    14:21 | 18:21
    LT Ieva Dumbauskaitė
    LT Gerda Grudzinskaitė
    C 40
Finalas dėl 3-4 vietos
  • 13:30
    LT Jekaterina Kovalskaja
    LT Aine Raupelyte

    21:14 | 21:11
    LT Karolina Šantarytė
    LT Evelina Matiukaite
    C 39