IF YOU SEE THIS MESSAGE YOUR BROWSER WAS IDENTIFIED AS BOT
AND REDIRECTED TO MIRROR SERVER.
IF YOU ARE NOT BOT PLEASE VERIFY YOUR BROWSER IDENTIFICATION:
claudebot
AND REDIRECTED TO MIRROR SERVER.
IF YOU ARE NOT BOT PLEASE VERIFY YOUR BROWSER IDENTIFICATION:
claudebot
Lietuvos jaunučių U14 paplūdimio tinklinio čempionatas (Vyrai)
2020 Liepos 14 d. — 15 d.;
Palanga, prie Palangos tilto, kairėje pu…sėje - baro aikštelės
Varžybų pradžia: 2020-07-14 00:00
Jau liepos 14 d. startuoja Lietuvos U-14 paplūdimio tinklinio čempionatai!
Berniukų tvarkaraštį galima rasti: https://ltf.lt/wp-content/uploads/2020/07/BerniukaiU16.pdf
-Dalyvių registracija vietoje prasideda 9:00 val. Varžybų pradžia - 10:00 val.;
- Vieta: Palangos paplūdimys, prie Palangos tilto kairėje pusėje, baro aikštelės;
- Žaidimo tvarka: žaidžiama paprastais pogrupiais 2 setai iki 15 taškų (dviejų taškų skirtumas);
-Po pogrupio varžybų niekas neiškrenta - visos komandos patenka į atkrintamąjį etapą;
-Atkrintamosios žaidžiama iki 21 taško (2 setai, 2 taškų persvara);
- Antrąją dieną startuosime apie 10:30 val.
Merginų tvarkaraščiai bus šiek tiek vėliau, tačiau laikai nesiskirs ir bus identiški berniukams.
# | Komanda | Šalis | Klubas / universitetas | Treneris | Pozicija | |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Dovydas Sinkevičius, Nojus Žeimys | FV beach Team / Klaipėdos tinklinio akademija (KTA) | Vasilij Burakinskij / Laurynas Gedminas | 1 | ||
2 | Kasparas Kerevičius, Simas Brazionis | - | apprwait | 2 | ||
3 | Danielius Šumeika, Emilijus Šaninas | FV beach Team | Vasilij Burakinskij / Vasilij Burakinskij | 3 | ||
4 | Mantas Šarakojis, Tadas Balkevičius | - | apprwait | 4 | ||
5 | Juozas Varpiotas, Aleksandr Cepov | KSC Viesulas / - | Rokas Aukštkalnis / apprwait | 5 | ||
6 | Lukas Beržinskas, Kristupas Sliežauskas | SM Startas | Vytenė Vitkauskaitė / Aleksandras Volobujevas | 6 | ||
7 | Domantas Būdvytis, Milgedas Minkevičius | Klaipėdos pliažo tinklinio klubas (KBC) / Tinklinio mokymo centras (TMC) | Tomas Šniauka | 7 | ||
8 | Tadas Šarkauskas, Emilis Bendikas | - / SC Dubysa | apprwait / Dainius Kučinskas | 8 | ||
9 | Rokas Daugėla, Pijus Stanulionis | SM Startas / - | Rimgaudas Ungurys / apprwait | 9 | ||
10 | Tomas Poplavskij, Nojus Gaigalas | FV beach Team | Vasilij Burakinskij / Vasilij Burakinskij | 10 | ||
11 | Neilas Tinteris, Algimantas Laužikas | SC Dubysa | Dainius Kučinskas | 11 | ||
12 | Benas Bruzga, Dovas Grudzinskas | FV beach Team / - | apprwait / apprwait | 12 | ||
13 | Bernardas Šlėgus, Kasparas Gasiūnas | SM Startas / - | Rimgaudas Ungurys / apprwait | 13 | ||
14 | Nedas Kaminskas, emilis blazonis | - | apprwait | 14 |
Registracijos laikas baigėsi