Varžybų pradžia: 2022-03-12 00:00
UNIQA ARENA (Išradėjų g. 14) Šiauliai
Komandų: 12
Registracijos pradžia: nuo 9:30 val.
Komandos suskirstytos į 3 grupes (4,4,4)
Žaidžiama grupėse: 1 setas iki 21 tšk., 2 tšk. skirtumu.
Nuo pusfinalių žaidžiama: 2 setai iki 15 taškų.
Finalinės varžybos: nuo 15:00 val.
#
Komanda
Šalis
Klubas / universitetas
Treneris
Pozicija
1
Viltė Butkevičiūtė ,
Kaja Kveselytė
FV beach Team / Tinklinio mokymo centras (TMC)
Vasilij Burakinskij
/
Artur Vasiljev
1
2
Neila Savickaitė ,
Gabija Štrapėlaitė
Klaipėdos pliažo tinklinio klubas (KBC)
Rosita Nevulytė
/
Rosita Nevulyte
2
3
Eidvilė Abromavičiūtė ,
Rusnė Andruškevičiūtė
SC Dubysa
Dainius Kučinskas
3
4
Karolina Tiškutė ,
Adrija Šilvaitė
Raseinių KKSC
Aurimas Dyglys
4
5
Urtė Sivolovaitė ,
Saulė Kenstavičiūtė
Paplūdimio tinklinio centras / SM Startas
Vusal Guseinov
5
6
Emilija Savickaitė ,
Dovilė Račaitė
Raseinių KKSC
Aurimas Dyglys
6
7
Gabija Okuškaitė ,
Elena Oršvilaitė
Paplūdimio tinklinio centras
Vusal Guseinov
7
8
Meja Matiukaite ,
Melita Balčiūtė
SC Dubysa
Dainius Kučinskas
8
9
Viltė Žukauskaitė ,
Jonė Matusevičiūtė
Raseinių KKSC
Aurimas Dyglys
9
10
Radvilė Daknytė ,
Meida Palaikė
SC Dubysa
Dainius Kučinskas
10
11
Ema Petrauskaitė ,
Viltė Jasčamskytė
Raseinių KKSC
Aurimas Dyglys
11
12
Gabija Sakalauskaitė ,
Justina Šutaitē
SM Startas / Paplūdimio tinklinio centras
Vusal Guseinov
12
#
Komanda
Šalis
Klubas / universitetas
Treneris
Užimta vieta
Taškai
1
Eidvilė Abromavičiūtė ,
Rusnė Andruškevičiūtė
SC Dubysa
Dainius Kučinskas
1
50
2
Viltė Butkevičiūtė ,
Kaja Kveselytė
FV beach Team / Tinklinio mokymo centras (TMC)
Vasilij Burakinskij
/
Artur Vasiljev
2
46
3
Karolina Tiškutė ,
Adrija Šilvaitė
Raseinių KKSC
Aurimas Dyglys
3
42
4
Neila Savickaitė ,
Gabija Štrapėlaitė
Klaipėdos pliažo tinklinio klubas (KBC)
Rosita Nevulytė
/
Rosita Nevulyte
4
38
5
Urtė Sivolovaitė ,
Saulė Kenstavičiūtė
Paplūdimio tinklinio centras / SM Startas
Vusal Guseinov
5
32
6
Gabija Okuškaitė ,
Elena Oršvilaitė
Paplūdimio tinklinio centras
Vusal Guseinov
5
32
7
Meja Matiukaite ,
Melita Balčiūtė
SC Dubysa
Dainius Kučinskas
5
32
8
Radvilė Daknytė ,
Meida Palaikė
SC Dubysa
Dainius Kučinskas
5
32
9
Emilija Savickaitė ,
Dovilė Račaitė
Raseinių KKSC
Aurimas Dyglys
9
18
10
Viltė Žukauskaitė ,
Jonė Matusevičiūtė
Raseinių KKSC
Aurimas Dyglys
9
18
11
Ema Petrauskaitė ,
Viltė Jasčamskytė
Raseinių KKSC
Aurimas Dyglys
9
18
12
Gabija Sakalauskaitė ,
Justina Šutaitē
SM Startas / Paplūdimio tinklinio centras
Vusal Guseinov
9
18