IF YOU SEE THIS MESSAGE YOUR BROWSER WAS IDENTIFIED AS BOT
AND REDIRECTED TO MIRROR SERVER.
IF YOU ARE NOT BOT PLEASE VERIFY YOUR BROWSER IDENTIFICATION:
claudebot
AND REDIRECTED TO MIRROR SERVER.
IF YOU ARE NOT BOT PLEASE VERIFY YOUR BROWSER IDENTIFICATION:
claudebot
Lietuvos U-16 uždarų patalpų paplūdimio tinklinio čempionatas (IV ETAPAS, Šiauliai) (Vyrai)
2022 Balandžio 30 d.;
"UNIQA" arena, Šiauliai
Varžybų pradžia: 2022-04-30 00:00
UNIQA ARENA (Išradėjų g. 14) Šiauliai
Komandų: 8
Registracijos pradžia: nuo 9:30 val.
Varžybų pradžia: 10:00 val.
Komandos suskirstytos: į 2 pogrupius.
Žaidžiama grupėse: 1 setai iki 21 tšk.
Išeina visos 8 komandos ir žaidžiama vieno minuso sistema.
Pusfinaliuose ir finaluose žaidžiama 2 setai iki 15 taškų.
# | Komanda | Šalis | Klubas / universitetas | Treneris | Pozicija | |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Aidas Užpelkis, Mijus Misys | Tinklinio mokymo centras (TMC) / - | Paulius Matulis / apprwait | 1 | ||
2 | Tomas Poplavskij, Danielius Šumeika | FV beach Team | Vasilij Burakinskij / Vasilij Burakinskij | 2 | ||
3 | Emilis Bendikas, Karolis Kazakevičius | SC Dubysa | Dainius Kučinskas | 3 | ||
4 | Emilis Strockis, Algimantas Laužikas | SC Dubysa | Dainius Kučinskas | 4 | ||
5 | Justas Borisovas, Jonas Petrėtis | Tinklinio mokymo centras (TMC) / Klaipėdos pliažo tinklinio klubas (KBC) | Tomas Šniauka | 5 | ||
6 | Matas Vasiliauskas, Lukas Malonas | Raseinių KKSC | Antanas Lukošius | 6 | ||
7 | Lukasz Pavliukovic, Dominykas Kacas | - / Auksma | Robert Juchnevič / Valeriy Samoday | 7 | ||
8 | Neilas Tinteris, Dovydas Trifonov | SC Dubysa / - | Dainius Kučinskas | 8 |
# | Komanda | Šalis | Klubas / universitetas | Treneris | Užimta vieta | Taškai |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Aidas Užpelkis, Mijus Misys | Tinklinio mokymo centras (TMC) / - | Paulius Matulis / apprwait | 1 | 246 | |
2 | Tomas Poplavskij, Danielius Šumeika | FV beach Team | Vasilij Burakinskij / Vasilij Burakinskij | 2 | 180 | |
3 | Justas Borisovas, Jonas Petrėtis | Tinklinio mokymo centras (TMC) / Klaipėdos pliažo tinklinio klubas (KBC) | Tomas Šniauka | 3 | 154 | |
4 | Emilis Bendikas, Karolis Kazakevičius | SC Dubysa | Dainius Kučinskas | 4 | 144 | |
5 | Matas Vasiliauskas, Lukas Malonas | Raseinių KKSC | Antanas Lukošius | 5 | 126 | |
6 | Lukasz Pavliukovic, Dominykas Kacas | - / Auksma | Robert Juchnevič / Valeriy Samoday | 6 | 91 | |
7 | Emilis Strockis, Algimantas Laužikas | SC Dubysa | Dainius Kučinskas | 7 | 89 | |
8 | Neilas Tinteris, Dovydas Trifonov | SC Dubysa / - | Dainius Kučinskas | 8 | 82 |
Registracijos laikas baigėsi