IF YOU SEE THIS MESSAGE YOUR BROWSER WAS IDENTIFIED AS BOT
AND REDIRECTED TO MIRROR SERVER.
IF YOU ARE NOT BOT PLEASE VERIFY YOUR BROWSER IDENTIFICATION:
claudebot
AND REDIRECTED TO MIRROR SERVER.
IF YOU ARE NOT BOT PLEASE VERIFY YOUR BROWSER IDENTIFICATION:
claudebot
Lietuvos uždarų patalpų U-16 paplūdimio tinklinio čempionatas (II ETAPAS - Flamingo Volley) (Vyrai)
2021 Gegužės 08 d.;
Tarandės g. 34A, Vilnius
Varžybų pradžia: 2021-05-08 09:00
Varžybų vykdymas:
1. Berniukų varžybų pradžia - 10:00 val.
2. Komandos burtų keliu suskirstytos į 2 (A, B) pogrupius.
3. Pogrupiuose bus žaidžiamas 1 setas iki 21 taško modifikuota grupių sistema (2 taškų skirtumas). Po sužaistų pogrupių varžybų komandos išsireitinguoja ir yra suskirstomos į vieno minuso lentelę (atkrintamąjį etapą). Į atkrintamąjį etapą patenka visos pogrupio komandos.
4. Atkrintamajame etape (dviejų minusų lentelėje) komandos žaidžia du setai iki 15 taškų (2 taškų skirtumas), prireikus trečias setas žaidžiamas iki 15 taškų.
5. Dėl 1-3 vietų žaidžamos pilnos varžybos iki 21 taško (2 taškų skirtumas).
6. Varžybų vykdytojas - "Flamingo Volley", atsakingas asmuo - Vasilij Burakinskij/ Albert Tomaševič.
# | Komanda | Šalis | Klubas / universitetas | Treneris | Pozicija | FIVB reit. | LTF reit. | BBVC reit. | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Aronas Bagdevicius, Dovydas Skrebys | Auksma | Artūras Bekiš | 1 | 0 | 50 | 0 | ||
2 | Mijus Misys, Jokūbas Lošys | - / - | apprwait / Tadas Donėla | 2 | 0 | 46 | 0 | ||
3 | Domas Abromavičius, Nikita Telnovas | Tinklinio mokymo centras (TMC) / Auksma | Robert Juchnevič / Artūras Bekiš | 3 | 0 | 38 | 0 | ||
4 | Karolis Kazakevičius, Emilis Bendikas | SC Dubysa | Dainius Kučinskas | 4 | 0 | 32 | 0 | ||
5 | Kazimieras Zabulis, Martynas Orvydas | SM Tauras | Kęstutis Galdikas | 5 | 0 | 0 | 0 | ||
6 | Tomas Poplavskij, Nojus Gaigalas | FV beach Team | Vasilij Burakinskij / Vasilij Burakinskij | 6 | 0 | 0 | 0 | ||
7 | Benas Bruzga, Danielius Šumeika | FV beach Team | apprwait / Vasilij Burakinskij | 7 | 0 | 0 | 0 |
# | Komanda | Šalis | Klubas / universitetas | Treneris | Užimta vieta | Taškai |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Aronas Bagdevicius, Dovydas Skrebys | Auksma | Artūras Bekiš | 1 | 50 | |
2 | Mijus Misys, Jokūbas Lošys | - / - | apprwait / Tadas Donėla | 2 | 46 | |
3 | Kazimieras Zabulis, Martynas Orvydas | SM Tauras | Kęstutis Galdikas | 3 | 42 | |
4 | Domas Abromavičius, Nikita Telnovas | Tinklinio mokymo centras (TMC) / Auksma | Robert Juchnevič / Artūras Bekiš | 4 | 38 | |
5 | Tomas Poplavskij, Nojus Gaigalas | FV beach Team | Vasilij Burakinskij / Vasilij Burakinskij | 5 | 32 | |
6 | Benas Bruzga, Danielius Šumeika | FV beach Team | apprwait / Vasilij Burakinskij | 5 | 32 | |
7 | Karolis Kazakevičius, Emilis Bendikas | SC Dubysa | Dainius Kučinskas | 7 | 24 |
Registracijos laikas baigėsi
Susiję renginiai
- 2021 Gegužės 22 d. Lietuvos U-16 uždarų patalpų paplūdimio tinklinio čempionatas (FINALINIS ETAPAS - Auksma)
- 2021 Balandžio 24 d. Lietuvos U-16 uždarų patalpų paplūdimio tinklinio čempionatas (I ETAPAS - Auksma)