Žaidėjų sąrašas
Paieška:Vardas, pavardė | Šalis | Klubas / universitetas | Licencijos nr | Taškai | FIVB numeris | |
---|---|---|---|---|---|---|
Emilis Bendikas (2009) | SC Dubysa | LTF-0073 | 1748.5 | |||
Meja Matiukaite (2010) | SC Dubysa | LTF-1493 | 1515.5 | |||
|
Vakarė Siličytė (2007) | Šiauliu sporto gimnazija | LTF-0199 | 1508 | ||
Dovydas Sinkevičius (2007) | FV beach Team | LTF-0223 | 1393 | |||
|
Meida Palaikė (2010) | SC Dubysa | LTF-1499 | 1359.5 | ||
Mėja Gurčiūtė (2008) | FV beach Team | LTF-0057 | 1320 | |||
|
Sandra Vasiliauskaitė (2007) | Šiauliu sporto gimnazija | LTF-0398 | 1217 | ||
Livija Vilkelyte (2006) | - | LTF-0196 | 1196.5 | 182967 | ||
Rusnė Andruškevičiūtė (2008) | SC Dubysa | LTF-0081 | 1168.5 | |||
Tautvydas Galubickas (2011) | SC Dubysa | LTF-1505 | 1165.5 | |||
Guoda Bruzgaitė (2007) | FV beach Team | LTF-0027 | 1146 | |||
Raigardas Mačionis (2007) | Tinklinio mokymo centras (TMC) | LTF-3137 | 1083 | |||
Tomas Poplavskij (2008) | FV beach Team | LTF-0169 | 996.5 | 69 | ||
Danielius Šumeika (2008) | FV beach Team | LTF-0205 | 994 | |||
Algimantas Laužikas (2008) | SC Dubysa | LTF-0078 | 982.5 | |||
Elena Oršvilaitė (2010) | SM Startas | LTF-3082 | 932 | |||
|
Rusnė Lukauskaitė (2009) | Gargždų SC | LTF-0460 | 927 | ||
|
Austėja Vyšniauskaitė (2009) | Gargždų SC | LTF-0459 | 904 | ||
|
Dominyka Lapė (2006) | FV beach Team | LTF-0202 | 902.5 | ||
Lukas Grigaliūnas (2009) | SC Dubysa | LTF-3072 | 875 | |||
|
Liepa Kučinskaitė (2006) | Šiauliu sporto gimnazija | LTF-1521 | 861.5 | ||
Kotryna Čyvaitė (2005) | Šiauliu sporto gimnazija | LTF-0534 | 844.5 | 189604 | ||
Jokūbas Lošys (2005) | - | LTF-0022 | 830 | |||
Adomas Strazdas (2005) | FV beach Team | LTF-0062 | 826 | |||
|
Roberta Gastevičiūtė (2005) | - | LTF-0198 | 785.5 | 201533 | |
Kornelija Pilžis (2006) | Šiauliu sporto gimnazija | LTF-1525 | 752.5 | |||
Dominykas Kaminskis (2009) | Tinklinio namai | LTF-2539 | 738.5 | 2 | ||
Goda Petrauskaitė (2006) | SC Dubysa | LTF-0554 | 721 | |||
|
Aidas Užpelkis (2006) | Tinklinio mokymo centras (TMC) | LTF-0556 | 721 | ||
Gabija Okuškaitė (2010) | SM Startas | LTF-3071 | 703 | |||
Radvilė Daknytė (2012) | SC Dubysa | LTF-1500 | 682.5 | |||
|
Dovydas Skrebys (2005) | Auksma | LTF-0386 | 674.5 | ||
|
Povilas Piešina (2005) | FV beach Team | LTF-1678 | 627.5 | ||
Urtė Sivolovaitė (2009) | SM Startas | LTF-1618 | 568 | |||
Vytautas Slotkus (2011) | SC Dubysa | LTF-1502 | 566.5 | |||
Evelina Galubickaitė (2006) | SC Dubysa | LTF-1506 | 566 | |||
Jokūbas Vaitiekus (2005) | - | LTF-0132 | 561.5 | |||
Gabija Štrapėlaitė (2009) | Klaipėdos pliažo tinklinio klubas (KBC) | LTF-3097 | 549 | |||
|
Ignas Dobrikas (2010) | SC Dubysa | LTF-1495 | 533.5 | ||
|
Melita Balčiūtė (2009) | SC Dubysa | LTF-3099 | 526 | ||
Gabrielė Vincėlovič (2006) | Šiauliu sporto gimnazija | LTF-0458 | 524.5 | |||
Viltė Butkevičiūtė (2008) | FV beach Team | LTF-1508 | 505.5 | |||
Jonas Grikšas (2005) | - | LTF-0216 | 495.5 | |||
Rugilė Bitkovaitė (2009) | Klaipėdos pliažo tinklinio klubas (KBC) | LTF-3096 | 482 | |||
|
Karolis Matiukas (2007) | Tinklinio mokymo centras (TMC) | LTF-1586 | 477.5 | ||
|
Neila Savickaitė (2008) | Klaipėdos pliažo tinklinio klubas (KBC) | LTF-0488 | 456 | ||
|
Meda Veriankaitė (2009) | SC Dubysa | LTF-1497 | 450.5 | ||
Urtė Miliauskaitė (2008) | Tinklinio namai | LTF-1620 | 442 | |||
Titas Česnauskas (2008) | Tinklinio mokymo centras (TMC) | LTF-1527 | 429 | |||
|
Saulė Mockevičiūtė (2022) | SC Dubysa | LTF-3202 | 404 | ||
Tauras Šidlauskas (2011) | SC Dubysa | LTF-3040 | 400.5 | |||
Simas Bačiliūnas (2008) | Tinklinio namai | LTF-1622 | 399 | 1 | ||
|
Mingailė Mockutė (2011) | SC Dubysa | LTF-1504 | 374 | ||
|
Artas Mazuronis (2007) | FV beach Team | LTF-2214 | 368 | ||
Viltė Sriubaitė (2008) | Tinklinio namai | LTF-3086 | 352 | |||
|
Karolina Tiškutė (2009) | Raseinių KKSC | LTF-0481 | 347 | ||
|
Mija Mikolaitytė (2006) | Tinklinio mokymo centras (TMC) | LTF-3098 | 342 | ||
Dorotėja Keraitė (2005) | FV beach Team | LTF-1677 | 339 | |||
|
Andrėja Kuraitytė (2009) | SM Startas | LTF-3102 | 333 | ||
|
Milda Kvekšaitė (2007) | Gargždų SC | LTF-0461 | 322 | ||
|
Liepa Šideikytė (2006) | Gargždų SC | LTF-0464 | 322 | ||
|
Tėja Mikulytė (2006) | Tinklinio mokymo centras (TMC) | LTF-1541 | 316 | ||
|
Gunda Bražaitė (2006) | SM Startas | LTF-0049 | 315.5 | ||
Saulius Vilkelis (2004) | - | LTF-0204 | 310 | 179375 | ||
|
Laura Rimšaitė (2006) | Tinklinio mokymo centras (TMC) | LTF-1545 | 272 | ||
|
Evelina Urbonaitė (2008) | FV beach Team | LTF-3104 | 270.5 | ||
Paula Sokolovaitė (2010) | Fox Volley | LTF-3182 | 259 | |||
|
Povilas Grigas (2007) | SM Startas | LTF-0520 | 258.5 | ||
Juozas Krinickis (2006) | Tinklinio mokymo centras (TMC) | LTF-2235 | 256 | |||
|
Rapolas Gilys (2004) | Vilniaus Universitetas | LTF-0374 | 251.5 | ||
Mikas Ekici (2010) | FV beach Team | LTF-3167 | 251 | |||
|
Tadas Mazūras (2012) | SM Startas | LTF-2494 | 250 | ||
|
Laimonas Ališauskas (2009) | FV beach Team | LTF-3085 | 247 | ||
|
Justė Vilimaitė (2006) | SM Startas | LTF-1643 | 246 | ||
Benas Mišeikis (2006) | FV beach Team | LTF-0153 | 244.5 | |||
|
Adrija Šiaučiūnaitė (2009) | Paplūdimio tinklinio centras | LTF-3074 | 244 | ||
|
Martynas Šitkauskas (2007) | FV beach Team | LTF-3103 | 242 | ||
|
Justas Borisovas (2006) | Tinklinio mokymo centras (TMC) | LTF-0105 | 239 | ||
|
Mantas Donėla (2002) | Vilniaus Universitetas | LTF-0251 | 237 | 166714 | |
Povilas Varpiotas (2006) | - | LTF-0152 | 236.5 | |||
|
Orestas Kubilius (2009) | Tinklinio namai | LTF-3089 | 234 | ||
|
Dominykas Kacas (2006) | Auksma | LTF-1577 | 229.5 | ||
|
Morta Gailiūtė (2006) | SM Startas | LTF-0030 | 227 | ||
|
Beatričė Michalkevičiūtė (2009) | FV beach Team | LTF-3191 | 225 | ||
Margiris Motiejūnas (2007) | FV beach Team | LTF-3037 | 221 | |||
|
Kristijonas Žukas (2008) | Tinklinio mokymo centras (TMC) | LTF-1571 | 218 | ||
|
Kristupas Kancevičius (2008) | FV beach Team | LTF-3035 | 215 | ||
|
Kajus Grigas (2009) | SC Dubysa | LTF-3107 | 210 | ||
|
Deimantas Jarmalavičius (1997) | Vilnius Tech | LTF-0283 | 205 | 175422 | |
|
Mantas Ragelis (2010) | FV beach Team | LTF-3166 | 201 | ||
|
Dovydas Danėnas (2006) | - | LTF-1823 | 200 | ||
|
Kaja Kveselytė (2008) | Tinklinio mokymo centras (TMC) | LTF-0452 | 199 | ||
|
Liepa Sinkevičiūtė (2009) | FV beach Team | LTF-3176 | 199 | ||
Maksym Shtokailo (2009) | SM Startas | LTF-3206 | 194 | 1 | ||
|
Donatas Pašvenskas (1989) | Tinklinio mokymo centras (TMC) | LTF-0285 | 189 | 175420 | |
|
Gustė Budvytytė (2009) | Gargždų SC | LTF-1631 | 183 | ||
|
Julius Žukauskas (2006) | KSC Viesulas | LTF-0495 | 182.5 | ||
|
Vilija Eigminaitė (2006) | FV beach Team | LTF-1676 | 179 | ||
|
Monika Paulikienė (1994) | Paplūdimio tinklinio akademija, VŠĮ | LTF-0383 | 173 | 135488 | |
Lev Magalinski (2008) | FV beach Team | LTF-3113 | 172 | 7 | ||
Urtė Diržauskaitė (2009) | Klaipėdos pliažo tinklinio klubas (KBC) | LTF-1634 | 169 | |||
|
Viltė Jasčamskytė (2009) | Raseinių KKSC | LTF-0480 | 166.5 | ||
|
Laisvė Anciūtė (2006) | Auksma | LTF-1653 | 159 | ||
Dziugas Gudeliauskas (2009) | - | LTF-3090 | 158 | 2 | ||
|
Kristupas Sliežauskas (2009) | RIO - Startas | LTF-3100 | 154 | 1 | |
Danielius Čumakas (2004) | - | LTF-0149 | 153 | |||
|
Jekaterina Kovalskaja (1999) | Vilniaus Universitetas | LTF-0271 | 153 | 153206 | |
|
Gerda Grudzinskaitė (1999) | - | LTF-0323 | 150 | 162690 | |
|
Maja Marcišauskaitė (2009) | Fox Volley | LTF-3183 | 149 | ||
|
Vilūnė Rauluševičiūtė (2004) | SM Startas | LTF-0091 | 149 | ||
|
Rusnė Rutkauskaitė (2004) | SM Startas | LTF-0032 | 149 | ||
|
Albert Tomasevic (1998) | Vilniaus universitetas | LTF-0337 | 146 | 163266 | |
|
Artūr Vasiljev (1992) | Sporto klubas "Antivis" | LTF-0292 | 144 | 125190 | |
Adrijus Jencius (2006) | - | LTF-0514 | 142 | |||
Emilija Savickaitė (2009) | Raseinių KKSC | LTF-2375 | 142 | |||
|
Agata Michalkevičiūtė (2011) | FV beach Team | LTF-3192 | 141 | ||
|
Arnas Rumševičius (1995) | Vytauto Didžiojo universitetas | LTF-0361 | 138 | 137392 | |
|
Mantė Simonavičiūtė (2010) | FV beach Team | LTF-3190 | 138 | ||
|
Ilina Frolova (2004) | Klaipėdos tinklinio akademija (KTA) | LTF-0109 | 137 | 182917 | |
|
Roberta Gabulaitė (2006) | SM Startas | LTF-1635 | 136 | ||
|
Liubov Zobnina (1994) | - | LTF-0284 | 136 | 175423 | |
Urtė Andriukaitytė (1996) | Auksma | LTF-0358 | 133 | 139477 | ||
|
Andželina Paliulytė (2009) | Tinklinio namai | LTF-3234 | 132 | ||
|
Aistė Bardauskaitė (2006) | SM Startas | LTF-0029 | 131 | ||
Karolina Šantarytė (1991) | - | LTF-0273 | 130 | 175269 | ||
|
Jovilė Klibavičiūtė (2007) | Tinklinio mokymo centras (TMC) | LTF-1560 | 129 | ||
|
Danielė Kvedaraitė (2002) | - | LTF-0276 | 129 | 169438 | |
|
Evelina Matiukaite (1992) | - | LTF-0275 | 129 | 179178 | |
|
Kaja Volungevičiūtė (2007) | Auksma | LTF-2202 | 128 | ||
|
Paulius Žilvitis (1990) | Tinklinio mokymo centras (TMC) | LTF-0311 | 128 | 179436 | |
|
Simona Masionytė (2008) | FV beach Team | LTF-1565 | 127 | ||
|
Augustė Lebedaitė (2011) | SC Dubysa | LTF-3186 | 125 | ||
Patrikas Stankevičius (1999) | VYTAUTAS MAGNUS UNIVERSITY | LTF-0305 | 123 | 158153 | ||
|
Džiugas Jankevičius (2004) | Tinklinio mokymo centras (TMC) | LTF-0143 | 122.5 | ||
|
Lukas Dirzauskas (2006) | KSC Viesulas | LTF-0220 | 122 | ||
Karole Virbickaitė (1991) | Tinklinio mokymo centras (TMC) | LTF-0326 | 121 | 141990 | ||
|
Deimantė Zabulytė (2009) | Tinklinio namai | LTF-3188 | 120 | ||
Robert Juchnevic (1994) | Sporto klubas "Antivis" | LTF-0295 | 119 | 132870 | ||
|
Rusnė Markevičiūtė (2006) | - | LTF-0526 | 116 | 1 | |
Dovydas Motejūnas (2010) | Tinklinio namai | LTF-3200 | 114 | |||
|
Mikas Mikoliūnas (2008) | FV beach Team | LTF-3109 | 112 | ||
|
Aine Raupelyte (2000) | Tinklinio mokymo centras (TMC) | LTF-0272 | 112 | 169390 | |
Emilis Bartkus (2002) | VGTU | LTF-0471 | 111 | 169468 | ||
|
Ieva Machtejevaitė (2006) | Tinklinio namai | LTF-0197 | 108 | ||
|
Elzė Gindulytė (2010) | Klaipėdos pliažo tinklinio klubas (KBC) | LTF-3250 | 106 | ||
|
Ema Bačiliūnaitė (2011) | Tinklinio namai | LTF-3164 | 105 | ||
Adelė Tomkevičiūtė (2007) | Tinklinio akademija (TA) | LTF-2854 | 103 | |||
|
Gabrielė Gasiūnaitė (2006) | SM Startas | LTF-1567 | 101.5 | ||
|
Rokas Astrauskas (2002) | Vilniaus Universitetas | LTF-0266 | 101 | 179432 | |
|
Audrius Knašas (1998) | Vytauto Didžiojo universitetas | LTF-0294 | 100 | 153204 | |
Rusnė Tamolytė (2007) | Tinklinio mokymo centras (TMC) | LTF-3312 | 99.5 | |||
|
Tomas Gliaudelis (1993) | Sporto klubas URAGANAS | LTF-0313 | 96 | 175278 | |
|
Emilija Gervytė (2005) | SM Startas | LTF-0023 | 95.5 | ||
Liutauras Korla (2005) | FV beach Team | LTF-3115 | 94 | |||
|
Kristina Majauskaite-Adomaviciene (1987) | - | LTF-0279 | 94 | 156961 | |
Artūr Vincėlovič (1997) | Vytauto Didžiojo universitetas | LTF-0503 | 93 | 153798 | ||
Lilija Firinovič (1992) | - | LTF-0257 | 90 | 156699 | ||
Vlada Oganauskiene (1986) | - | LTF-0258 | 90 | 18770 | ||
|
Elzė Statkutė (2007) | Auksma | LTF-3091 | 90 | ||
|
Aras Vasiliauskas (2006) | Auksma | LTF-1588 | 88 | ||
|
Meda Buividaitė (2011) | Tinklinio namai / RIO - Startas | LTF-3338 | 87 | ||
|
Dominykas Kaulius (2005) | SM Tauras | LTF-0075 | 86 | ||
|
Dorotėja Kižauskaitė (2011) | RIO - Startas | LTF-3253 | 85 | ||
|
Adomas Kreišmonas (2010) | Klaipėdos pliažo tinklinio klubas (KBC) | LTF-3203 | 85 | ||
|
Gustė Rekutė (2009) | Tinklinio namai | LTF-3168 | 84 | ||
|
Mia Beata Jaugelavičiūtė (2009) | Klaipėdos pliažo tinklinio klubas (KBC) | LTF-3341 | 83 | ||
|
Dominykas Laurinavičius (2010) | SM Startas | LTF-3343 | 83 | ||
|
Rugilė Grudzinskaitė (2000) | - | LTF-0330 | 82 | 163333 | |
|
Arija Stanciauskas (2022) | Auksma | LTF-3315 | 81 | ||
|
Skaiste Žlibinaite (2009) | Klaipėdos pliažo tinklinio klubas (KBC) | LTF-3201 | 80 | ||
|
Paulius Vielys (1995) | Tattoo Meistrai | LTF-0261 | 79 | 175370 | |
|
Lukasz Pavliukovic (2006) | - | LTF-1606 | 78.5 | ||
|
Tomas Gavrilovas (1998) | Vilniaus Universitetas | LTF-0373 | 78 | ||
|
Grantas Gurkšnys (2009) | Tinklinio namai | LTF-3197 | 78 | ||
|
Jurgile Kupryte (2008) | FV beach Team | LTF-3194 | 78 | ||
|
Jurtė Meižytė (2009) | Gargždų SC | LTF-2517 | 78 | ||
|
Mėja Motiekaitytė (2009) | FV beach Team | LTF-3277 | 77 | ||
|
Matas Steponaitis (2008) | Tinklinio namai | LTF-3088 | 77 | ||
|
Mantas Bujanauskas (2007) | Paplūdimio tinklinio centras | LTF-3108 | 75 | ||
|
Kamilė Kobelevaitė (2007) | Tinklinio akademija (TA) | LTF-3304 | 75 | ||
|
Vilius Bikneris (1996) | Tauragės SM | LTF-0338 | 74 | 179455 | |
|
Deimena Šeškaitė (2009) | Gargždų SC | LTF-2125 | 74 | ||
|
Gerda Znamenskaitė (2007) | Paplūdimio tinklinio centras | LTF-3036 | 74 | ||
|
Gustė Preikšaitytė (2010) | KSC Viesulas | LTF-2136 | 73 | ||
|
Edvardas Jašinskas (1992) | Sigma | LTF-0265 | 70 | 179323 | |
|
Greta Juodytė (2008) | Klaipėdos pliažo tinklinio klubas (KBC) | LTF-3247 | 70 | ||
|
Povilas Martišius (1991) | Sigma | LTF-0264 | 70 | 179321 | |
|
Ema Paulionytė (2008) | Tinklinio namai | LTF-3092 | 69 | ||
|
Mėta Bražėnaitė (2009) | FV beach Team | LTF-3193 | 68 | ||
Paulius Mizgiris (2005) | Palangos SC | LTF-2212 | 68 | |||
|
Justė Baušytė (2006) | FV beach Team | LTF-3248 | 67 | ||
|
Ugnė Mišeniovaitė (2007) | Tinklinio namai | LTF-3251 | 67 | ||
Gvidas Eidukaitis (2009) | Klaipėdos pliažo tinklinio klubas (KBC) | LTF-3204 | 66 | |||
Edas Zenkovas (2005) | Palangos SC | LTF-2217 | 66 | |||
|
Arnas Baranauskas (2007) | Paplūdimio tinklinio centras | LTF-3308 | 64 | ||
Aidas Štelbys (2009) | FV beach Team | LTF-3114 | 64 | |||
|
Laurynas Galdikas (2002) | - | LTF-0250 | 63 | 170773 | |
|
Ugnė Radzinevičiūtė (2008) | Paplūdimio tinklinio centras | LTF-3083 | 63 | ||
Jonas Skukauskas (1994) | Tattoo Meistrai | LTF-0260 | 63 | 175369 | ||
|
Gabrielė Brazytė (2007) | tinklinio namai | LTF-3041 | 62 | ||
|
Adomas Drukteinis (2009) | Tinklinio namai / RIO - Startas | LTF-3302 | 62 | ||
Monika Kapačiūnaitė (2007) | Tinklinio namai | LTF-3034 | 62 | |||
|
Aurūnė Kazakauskaitė (2009) | Palangos SC | LTF-1655 | 62 | ||
Gerda Stravinskaitė (2006) | SC Dubysa | LTF-0537 | 61 | 1 | ||
|
Laurynas Peciukonis (2001) | - | LTF-0248 | 60 | 179462 | |
|
Rugilė Šimkutė (2009) | Klaipėdos pliažo tinklinio klubas (KBC) | LTF-3205 | 59 | ||
Dominykas Gruodis (2009) | Tinklinio mokymo centras (TMC) | LTF-3211 | 58 | |||
|
Justė Nevidauskaitė (2010) | Tinklinio namai | LTF-3180 | 58 | ||
|
Agnė Laurinaitytė (2009) | Klaipėdos pliažo tinklinio klubas (KBC) | LTF-3297 | 57 | ||
Jurgis Milasauskas (2010) | FV beach Team | LTF-3213 | 57 | |||
|
Donatas Murauskas (1980) | Nakties meistrai | LTF-0304 | 56 | 147637 | |
|
Eigintas Liutkus (2009) | FV beach Team | LTF-3207 | 55 | ||
Simas Skilinskas (1993) | - | LTF-0371 | 55 | 180516 | ||
|
Tadas Čaikauskas (2006) | Tinklinio akademija (TA) | LTF-1553 | 54 | ||
|
Eva Šinkevičiūtė (2007) | Paplūdimio tinklinio centras | LTF-3210 | 53 | ||
|
Elze Motiekaityte (2010) | FV beach Team | LTF-3278 | 52 | ||
|
Mykolas Suchanekas (1999) | SK Šilas | LTF-0339 | 52 | 179456 | |
|
Matas Danėnas (2009) | Tinklinio namai | LTF-3303 | 50 | ||
|
Vytautas Undzys (2009) | KSC Viesulas | LTF-3256 | 50 | ||
|
Armandas Nefas (1996) | - | LTF-1667 | 49 | 175405 | |
|
Rusnė Šimanskytė (2010) | KSC Viesulas | LTF-2842 | 48 | ||
|
Darius Jurgelevičius (2007) | FV beach Team | LTF-3305 | 47 | ||
|
Deimė Lapačinskaitė (2007) | Tinklinio namai | LTF-3039 | 46 | ||
|
Paulius Matulis (1988) | Tinklinio mokymo centras (TMC) | LTF-0317 | 46 | 143902 | |
|
Justina Janulevičiūtė (2010) | Paplūdimio tinklinio centras | LTF-3340 | 44 | ||
|
Rugilė Masiulytė (2009) | Tinklinio namai | LTF-3233 | 44 | ||
|
Aivaras Balkauskas (1997) | - | LTF-0576 | 43 | 182601 | |
Gabrielė Grigaitytė (1997) | Tinklinio mokymo centras (TMC) | LTF-0355 | 43 | 180589 | ||
|
Julius Mikučionis (1981) | Nakties meistrai | LTF-0289 | 43 | 163276 | |
Arnas Pileckis (2002) | - | LTF-0580 | 43 | 182829 | ||
Goda Rimkutė (2007) | SM Tauras | LTF-0012 | 43 | |||
Evita Dainiūtė (2008) | Klaipėdos pliažo tinklinio klubas (KBC) | LTF-3080 | 42 | |||
|
Marija Karaliūtė (1994) | CEV L'HOSPITALET | LTF-0572 | 42 | 174260 | |
|
Auksė Lipskytė (2008) | Klaipėdos pliažo tinklinio klubas (KBC) | LTF-3081 | 42 | ||
|
Paulina Žemaitytė (2007) | Tinklinio namai | LTF-3038 | 42 | ||
|
Kotryna Jarušauskaitė (2010) | Volleyball by D.K | LTF-3174 | 41 | ||
Sarunas Karvelis (1978) | Nakties meistrai | LTF-0336 | 41 | 179444 | ||
|
Aistis Miežetis (2004) | Palangos SC | LTF-0546 | 41 | ||
|
Martynas Staponas (2004) | Palangos SC | LTF-0545 | 41 | ||
|
Indrė Pretkelytė (1995) | Vilniaus Universitetas | LTF-1467 | 40 | 170096 | |
|
Ignas Šlaustas (2001) | Vilniaus Universitetas | LTF-1411 | 40 | 181783 | |
|
Ema Veličkaitė (2010) | Tinklinio namai | LTF-3342 | 40 | ||
|
Lukas Gumbelevicius (2009) | SM Tauras | LTF-3214 | 38 | ||
|
Domas Dumbliauskas (2009) | Tinklinio mokymo centras (TMC) | LTF-1582 | 37 | ||
|
Vilius Kregzde (2007) | Tinklinio mokymo centras (TMC) | LTF-2234 | 37 | ||
Gytis Buckiūnas (1996) | Vilnius Tech | LTF-0263 | 36 | 175404 | ||
|
Karina Ivanauskaitė (2009) | Paplūdimio tinklinio centras | LTF-3175 | 36 | ||
|
Guostė Lukoševičiūtė (2010) | Paplūdimio tinklinio centras | LTF-3339 | 36 | ||
|
Simas Paulikas (1987) | Paplūdimio tinklinio akademija, VŠĮ | LTF-0320 | 35 | 175387 | |
|
Kamilė Bielskytė (2008) | SM Startas | LTF-2431 | 34 | ||
|
Eglė Godiliauskaitė (2010) | Gargždų SC | LTF-3293 | 34 | ||
Lukas Jocius (2005) | Klaipėdos pliažo tinklinio klubas (KBC) | LTF-1542 | 34 | |||
Eva Rainyte (2009) | Tinklinio namai | LTF-3187 | 34 | |||
|
Tomas Ališauskas (1985) | - | LTF-1661 | 33 | ||
Vytautas Gedminas (1989) | - | LTF-1660 | 33 | 204879 | ||
Anastasija Jesipenko (2006) | SM Tauras | LTF-0559 | 32 | |||
|
Dominykas Kulbis (2010) | SM Tauras | LTF-3172 | 32 | ||
|
Monika Mačionytė (1998) | Tinklinio mokymo centras (TMC) | LTF-0385 | 32 | 172101 | |
|
Paulina Morkevičiūtė (2009) | Fox Volley | LTF-3165 | 32 | ||
|
Emilis Sanda (2010) | FV beach Team | LTF-3171 | 32 | ||
|
Aironas Vitkauskas (2010) | Paplūdimio tinklinio centras | LTF-3447 | 32 | ||
|
Birute Aleknaviciute (1986) | Tinklinio mokymo centras (TMC) | LTF-1695 | 31 | 132825 | |
|
Daumantas Katinas (1998) | Vilniaus Universitetas | LTF-0267 | 31 | 164260 | |
|
Ingrida Milkintaite (1987) | Tinklinio mokymo centras (TMC) | LTF-1696 | 31 | ||
|
Karolis Murachimovas (1997) | Sporto klubas URAGANAS | LTF-0364 | 31 | 1 | |
|
Tautvydas Kaminskas (2007) | FV beach Team | LTF-3311 | 30 | ||
|
Rytis Nacevičius (2006) | SM Startas | LTF-1654 | 30 | 1 | |
Ūla Vasiliūnaitė (2010) | Palangos SC | LTF-3411 | 30 | |||
|
Margarita Žekevičiūtė (2008) | - | LTF-0977 | 29 | ||
|
Girvydas Rimeika (1995) | Vilniaus Universitetas | LTF-1688 | 28 | ||
|
Kamilė Valašinaitė (2009) | KSC Viesulas | LTF-1939 | 28 | ||
|
Elzė Ilevičiūtė (2007) | SM Startas | LTF-2433 | 26 | ||
|
Viktorija Mickevičiūtė (2008) | SM Startas | LTF-2006 | 26 | ||
Adomas Valkiūnas (2008) | Tinklinio mokymo centras (TMC) | LTF-3112 | 26 | 1 | ||
|
Augustė Bubnytė (2008) | Paplūdimio tinklinio centras | LTF-3106 | 25 | ||
|
Gabijus Arūnas Šukaitis (1995) | Sporto klubas URAGANAS | LTF-0591 | 25 | 182896 | |
|
Ariele Ambotaitė (2010) | Auksma | LTF-3359 | 24 | 2 | |
|
Ieva Juškelytė (2009) | - | LTF-3093 | 24 | ||
|
Žygimantas Lackus (1990) | Vilniaus Universitetas | LTF-0278 | 24 | 179344 | |
|
Gustė Liorentaitė (2010) | Alytaus SRC | LTF-2226 | 24 | ||
|
Luknė Meižytė (2011) | Gargždų SC | LTF-2520 | 24 | ||
|
Gintarė Miežytė (2004) | - | LTF-2236 | 24 | ||
|
Arnas Pakalniškis (2005) | KSC Viesulas | LTF-2237 | 24 | ||
|
Vilius Vainutis (2009) | Tinklinio mokymo centras (TMC) | LTF-3299 | 24 | ||
|
Rugilė Valašinaitė (2009) | KSC Viesulas | LTF-1938 | 24 | ||
|
Matas Petrauskas (2002) | SC Dubysa | LTF-0240 | 23 | ||
Marius Duškinas (2009) | Tinklinio namai | LTF-3232 | 22 | |||
|
Vaiva Mašurinaitė (2009) | KSC Viesulas | LTF-3254 | 22 | ||
Elinga Matulevičiūtė (2009) | KSC Viesulas | LTF-1940 | 22 | |||
|
Juste Raudyte (2009) | Tinklinio mokymo centras (TMC) | LTF-3451 | 22 | ||
|
Ema Šarakauskaitė (2010) | KSC Viesulas | LTF-2135 | 21 | ||
|
Meda Bogužaitė (2009) | Gargždų SC | LTF-3196 | 20 | ||
|
Titas Godvaišas (2007) | Paplūdimio tinklinio centras | LTF-3365 | 20 | 1212 | |
|
Yunus Kajus Koc (2007) | RIO - Startas | LTF-3101 | 20 | 3101 | |
Rokas Leseckas (2005) | - | LTF-3073 | 20 | |||
|
Gintė Parnarauskaitė (2009) | Gargždų SC | LTF-3198 | 20 | ||
Rusnė Tretjakovaitė (2009) | - | LTF-3356 | 20 | |||
Reda Tretjakovaitė (2011) | - | LTF-3382 | 20 | |||
|
Odri Višumirskytė (2007) | Klaipėdos pliažo tinklinio klubas (KBC) | LTF-3084 | 20 | ||
|
Darija Jenciūtė (2009) | Tinklinio namai | LTF-3208 | 19 | ||
|
Gabija Oganauskaitė (2010) | Tinklinio mokymo centras (TMC) | LTF-3313 | 18 | ||
|
Viltė Kondratavičiūtė (2009) | Paplūdimio tinklinio centras | LTF-3185 | 17 | ||
|
Gabija Armanavičiūtė (2008) | Paplūdimio tinklinio centras | LTF-3105 | 16 | ||
|
Ema Baltrušytė (2010) | Tauragės SM | LTF-3408 | 16 | ||
|
Saule Grundulaite (2010) | Tauragės SM | LTF-3425 | 16 | ||
Arnas Mockevičius (2009) | Tinklinio namai | LTF-3414 | 16 | |||
Martyna Paukštytė (2002) | VYTAUTAS MAGNUS UNIVERSITY | LTF-0476 | 16 | |||
Arina Petuchova (2006) | SM Tauras | LTF-2228 | 16 | |||
Steponas Švenčionis (2010) | FV beach Team | LTF-3249 | 16 | -3 | ||
Danielius Zajankovskij (2010) | Sporto klubas URAGANAS | LTF-3307 | 16 | |||
|
Simonas Fokas (1990) | Auksma | LTF-0396 | 15 | ||
Deividas Grigaliūnas (1999) | VYTAUTAS MAGNUS UNIVERSITY | LTF-1663 | 15 | |||
|
Benas Kučinskas (2000) | - | LTF-0310 | 15 | 178173 | |
Konradas Šiklo (2010) | KSC Viesulas | LTF-3387 | 14 | |||
|
Redas Mastebrockis (2000) | - | LTF-0585 | 13 | 182667 | |
|
Žilvinas Ačas (2007) | SM Startas | LTF-3374 | 12 | ||
|
Rokas Butnorius (1999) | - | LTF-2243 | 12 | ||
Martynas Daškevičius (2005) | Palangos SC | LTF-2332 | 12 | |||
|
Tadas Jakumas (2009) | Všį Nerijaus Liubino tinklinio akademija | LTF-3415 | 12 | ||
|
Paulina Levickytė (1995) | Auksma | LTF-2245 | 12 | ||
|
Mykolas Logminas (2005) | Tinklinio akademija (TA) | LTF-2233 | 12 | ||
|
Agnius Markevičius (2009) | Panevėžio SC | LTF-3416 | 12 | ||
|
Vakaris Martutaitis (2007) | Tauragės SM | LTF-2229 | 12 | ||
|
Matas Mickūnas (2009) | Panevėžio SC | LTF-3413 | 12 | ||
|
Emilė Morkūnaitė (2008) | Paplūdimio tinklinio centras | LTF-3309 | 12 | ||
|
Edmundas Putkalis (2010) | - | LTF-3388 | 12 | ||
|
Augustė Ramanauskaitė (2009) | Paplūdimio tinklinio centras | LTF-3310 | 12 | ||
|
Saulius Smetonis (1996) | Sigma | LTF-0410 | 12 | 175403 | |
|
Rusnė Žukauskaitė NENAUDOTI (2009) | KSC Viesulas | LTF-3400 | 12 | ||
|
Titas Žvynakis (2007) | Tauragės SM | LTF-2232 | 12 | ||
|
Mykolas Aliukonis (2007) | Tinklinio akademija (TA) | LTF-3371 | 10 | ||
Dominykas Barkauskas (2012) | Klaipėdos pliažo tinklinio klubas (KBC) | LTF-3296 | 10 | |||
|
Gerda Bendaravičiūtė (2007) | SM Startas | LTF-3357 | 10 | ||
|
Deividas Butkus (2005) | Palangos SC | LTF-2331 | 10 | ||
|
Saulė Cikanavičiūtė (2008) | SM Startas | LTF-3355 | 10 | ||
|
Mykolas Gerulskis (2008) | FV beach Team | LTF-3306 | 10 | ||
Eva Jokšaite (2010) | Palangos SC | LTF-3402 | 10 | |||
|
Martynas Juočys (2008) | SM Startas | LTF-3372 | 10 | ||
|
Saulė Jurgelaitytė (2007) | Smėlio arena | LTF-3029 | 10 | ||
|
Roman Kanaiev (2005) | Klaipėdos pliažo tinklinio klubas (KBC) | LTF-3215 | 10 | ||
|
Augustė Krukauskaitė (2008) | SM Startas | LTF-3366 | 10 | ||
|
Goda Kumpikaitė (2009) | SM Startas | LTF-3364 | 10 | ||
Izabelė Navickaitė (2009) | Palangos SC | LTF-3399 | 10 | |||
Karolina Repsyte (2006) | Palangos SC | LTF-3363 | 10 | |||
|
Majus Sakalauskas (2008) | SM Startas | LTF-3373 | 10 | ||
Gabija Samytė (2010) | KSC Viesulas | LTF-3401 | 10 | |||
|
Agnius Savickas (2009) | Volleyball by D.K | LTF-3173 | 10 | ||
|
Viltė Šerstabojevaitė (2008) | Tinklinio namai | LTF-3087 | 10 | ||
Aistė Slušnytė (2005) | Palangos SC | LTF-3362 | 10 | |||
|
Povilas Vileniškis (2009) | - | LTF-3368 | 10 | ||
|
Karolina Žalytė (2008) | SM Startas | LTF-3367 | 10 | ||
|
Luka Zeltinytė (2012) | Tinklinio namai | LTF-3390 | 10 | ||
|
Justinas Abramaitis (2000) | - | LTF-2244 | 9 | ||
|
Lukas Balsys (1993) | - | LTF-2238 | 9 | ||
|
Sarunas Manarka (1979) | Auksma | LTF-0395 | 9 | ||
|
Ugnė Marijauskaitė (2011) | Fox Volley | LTF-3162 | 9 | ||
|
Aurimas Pavasaris (1999) | - | LTF-2239 | 9 | ||
|
Zigfridas Suchodolskis (1999) | - | LTF-2241 | 9 | ||
|
Ieva Balkute (2007) | - | LTF-3111 | 8 | ||
Pija Binish (2008) | - | LTF-3110 | 8 | |||
|
Aistė Bračiulytė (2007) | - | LTF-0970 | 8 | ||
|
Gustė Činskytė (2009) | Fox Volley | LTF-3178 | 8 | ||
|
Evita Grigaitytė (2009) | SM Startas | LTF-3369 | 8 | ||
|
Diana Ivčenkaitė (2007) | SM Tauras | LTF-2231 | 8 | ||
|
Ieva Kavaliauskaitė (2011) | SM Startas | LTF-3276 | 8 | ||
|
Greta Kėsylytė (2009) | Indrės Sorokaitės tinklinio akademija | LTF-3377 | 8 | ||
Justė Kniežaitė (2011) | Palangos SC | LTF-3417 | 8 | |||
|
Orinta Masiulyte (2009) | Raseinių KKSC | LTF-3423 | 8 | ||
|
Emilija Petraitytė (2009) | Indrės Sorokaitės tinklinio akademija | LTF-3379 | 8 | ||
|
Paulina Pilsudskytė (2008) | Tinklinio namai | LTF-3209 | 8 | ||
|
Emilija Pociūnaitė (2008) | SM Startas | LTF-3370 | 8 | ||
|
Emilija Puzinaite (2009) | Paplūdimio tinklinio centras | LTF-3189 | 8 | ||
|
Ugnė Sakalauskaitė (2011) | Paplūdimio tinklinio centras | LTF-3294 | 8 | ||
|
Goda Šalkauskaitė (2009) | - | LTF-3199 | 8 | ||
|
Patricija Sutkutė (2009) | Fox Volley | LTF-3161 | 8 | ||
|
Paulina Švabaite (2005) | Paplūdimio tinklinio centras | LTF-3314 | 8 | ||
|
Kamilė Vitartaitė (2007) | SM Tauras | LTF-2230 | 8 | ||
|
Urtė Zubavičiūtė (2009) | Klaipėdos pliažo tinklinio klubas (KBC) | LTF-3298 | 8 | ||
|
Viltė Dromantaitė (2006) | KSC Viesulas | LTF-0564 | 7 | ||
|
Evelina Žadeikytė (2006) | KSC Viesulas | LTF-0566 | 7 | ||
|
Gytis Budrevicius (2002) | - | LTF-2242 | 6 | ||
|
Albertas Pocius (2001) | - | LTF-2240 | 6 | ||
|
Vincentas Ryliškis (2002) | - | LTF-2247 | 6 | ||
|
Gabija Kasperavičiūtė (1998) | Lietuvos sveikatos mokslu universitetas | LTF-0270 | 4 | 179463 | |
|
Viltė Balčiūnaitė (2011) | Volleyball by D.K | LTF-3437 | - | ||
|
Emilija Baliukonytė (2008) | - | LTF-2146 | - | ||
|
Akmėja Balnaitytė (2012) | Beach hero akademija | LTF-3440 | - | ||
|
Šarūnas Baziulis (1996) | - | LTF-3452 | - | ||
Juozapas Bernatavičius (1988) | - | LTF-3385 | - | |||
|
Medeina Bėrontaitė (2011) | Klaipėdos pliažo tinklinio klubas (KBC) | LTF-3281 | - | ||
|
Martynas Bončkus (2005) | Palangos SC | LTF-2329 | - | ||
|
Akvilė Bračiulytė (2011) | Alytaus SRC | LTF-3392 | - | ||
|
Goda Čeledinaitė (2010) | Kelmės sporto centras | LTF-3444 | - | ||
|
Auksė Česnauskaitė (2011) | Klaipėdos pliažo tinklinio klubas (KBC) | LTF-3283 | - | ||
Ainius Daknys (2013) | SC Dubysa | LTF-3433 | - | |||
Marius Duškinas (2009) | - | LTF-2853 | - | |||
Miglė Gailevičiūtė (2010) | Palangos SC | LTF-3403 | - | |||
|
Goda Garbatavičiūtė (2010) | SM Startas | LTF-3436 | - | ||
|
Jolita Gineikaitė (2009) | Vilniaus r SM | LTF-3432 | - | ||
|
Gustė Girskytė (2010) | - | LTF-3427 | - | ||
|
Rugilė Grigalevičiūtė (2010) | Indrės Sorokaitės tinklinio akademija | LTF-3378 | - | ||
|
Luknė Grimalytė (2011) | - | LTF-3439 | - | ||
Beatričė Griškevičiūtė (2010) | Palangos SC | LTF-3405 | - | |||
|
Martynas Grybas (2011) | KSC Viesulas | LTF-3441 | - | ||
|
Taurius Gudavičius (2008) | - | LTF-3353 | - | ||
|
Rustė Gūdmantaitė (2011) | Indrės Sorokaitės tinklinio akademija | LTF-3360 | - | ||
Arnas Januška (2013) | Klaipėdos pliažo tinklinio klubas (KBC) | LTF-3295 | - | |||
|
Gertrūda Jefišova (2011) | Tinklinio mokymo centras (TMC) | LTF-3300 | - | ||
|
Liutauras Jukna (2010) | RIO- Startas | LTF-3344 | - | ||
|
Jorinta Jurgionytė (2010) | Vilniaus r. SM | LTF-3420 | - | 2 | |
|
Justinas Kalvis (2011) | KSC Viesulas | LTF-3424 | - | ||
|
Kamilė Kamandierytė (2011) | Fox Volley | LTF-3430 | - | ||
|
Anelė Kasperavičiūtė (2010) | Gargždų SC | LTF-2521 | - | ||
|
Gabrielė Kavaliauskaitė (2010) | SM Startas | LTF-3435 | - | ||
|
Austeja Klangauskaite (2008) | SM Startas | LTF-3358 | - | ||
|
Vasarė Kučinskaitė (2010) | Indrės Sorokaitės tinklinio akademija | LTF-3376 | - | ||
|
Karina Lengvinaite (2010) | Palangos SC | LTF-3412 | - | ||
|
Rusnė Leonavičiūtė (2010) | Paplūdimio tinklinio centras | LTF-3429 | - | 1 | |
|
Nerijus Liubinas (1986) | Všį Nerijaus Liubino tinklinio akademija | LTF-3381 | - | ||
Laura Liutkutė (2008) | Indrės Sorokaitės tinklinio akademija | LTF-3383 | - | 18 | ||
Emilija Mačiulytė (2012) | Klaipėdos pliažo tinklinio klubas (KBC) | LTF-3286 | - | |||
|
Paulina Marsella (2010) | Indrės Sorokaitės tinklinio akademija | LTF-3375 | - | ||
|
Midas Medžiaušis (2010) | Indrės Sorokaitės tinklinio akademija | LTF-3449 | - | ||
Dominykas Memys (2008) | - | LTF-3177 | - | |||
Eironas Mėšletys (2010) | KSC Viesulas | LTF-3448 | - | |||
Oskaras Micevičius (2011) | Šiauliu sporto gimnazija | LTF-3181 | - | |||
|
Deimilė Miciūtė (2010) | - | LTF-3446 | - | ||
|
Mindaugas Mikalauskas (1986) | Raseinių KKSC | LTF-0680 | - | ||
|
Goda Mišeikytė (2011) | Klaipėdos pliažo tinklinio klubas (KBC) | LTF-3279 | - | ||
|
Ema Mitkevičiūtė (2010) | Kelmės sporto centras | LTF-3443 | - | ||
Gantas Mockevičius (2012) | Fox Volley | LTF-3438 | - | |||
|
Melita Montvilaitė (2011) | Alytaus SRC | LTF-3398 | - | ||
|
Vytė Narkutė (2010) | Beach Hero Akademija | LTF-3442 | - | ||
|
Narūnė Neimanaitė (2010) | Vilniaus r. SM | LTF-3434 | - | 2 | |
Vidmantas Norkus (2001) | testinis | LTF-0007 | - | 123546 | ||
|
Emilija Oržekauskaitė (2009) | Indrės Sorokaitės tinklinio akademija | LTF-3361 | - | ||
Tomas Pačėsa (1995) | - | LTF-3422 | - | |||
|
Dominyka Padleckaitė (2010) | Vilniaus raj. SM | LTF-3419 | - | 1 | |
|
Liepa Paulikaite (2010) | Vilniaus.raj.SM | LTF-3396 | - | 2 | |
|
Gavėnis Paulius (2007) | Paplūdimio tinklinio centras | LTF-3033 | - | ||
|
Emilijus Augustas Pikiotas (2005) | Palangos SC | LTF-2330 | - | ||
|
Ieva Piliutikaite (2011) | Klaipėdos pliažo tinklinio klubas (KBC) | LTF-3288 | - | ||
|
Aurėja Pocevičiūtė (2009) | KSC Viesulas | LTF-3426 | - | ||
|
Augustas Povilauskas (2011) | Šiauliu sporto gimnazija | LTF-3184 | - | ||
|
Tomas Ralys (2011) | SM Startas | LTF-3384 | - | ||
|
Karolina Ramonaitė (2011) | Klaipėdos pliažo tinklinio klubas (KBC) | LTF-3287 | - | ||
|
Adrija Riškaitė (2010) | Klaipėdos pliažo tinklinio klubas (KBC) | LTF-3389 | - | ||
|
Elija Rudmine (2009) | Indrės Sorokaitės tinklinio akademija | LTF-3380 | - | ||
|
Diana Rudshtein (2012) | Tinklinio mokymo centras (TMC) | LTF-3301 | - | ||
Aureja Ruseckaite (2011) | Alytaus SRC | LTF-3391 | - | |||
|
Lukas Samuolis (1995) | - | LTF-3450 | - | ||
|
Dorotėja Sandovaitė (2011) | Klaipėdos pliažo tinklinio klubas (KBC) | LTF-3284 | - | ||
Lėja Selivoncikaite (2011) | Klaipėdos pliažo tinklinio klubas (KBC) | LTF-3280 | - | |||
Aretas Simaitis (2013) | Palangos SC | LTF-2427 | - | |||
|
Smiltė Sinkevičiūtė (2014) | - | LTF-3282 | - | ||
Smiltė Sinkevičiūtė (2014) | Klaipėdos pliažo tinklinio klubas (KBC) | LTF-3421 | - | |||
|
Dalia Šiškevičiūtė (1994) | Varėnos SC | LTF-2318 | - | ||
|
Lėja Skiauterytė (2011) | Volleyball by D.K | LTF-3179 | - | ||
Patricija Sliežauskaitė (2012) | SM Startas | LTF-3407 | - | 1 | ||
Liepa Stankevičiūtė (2011) | Palangos SC | LTF-3404 | - | |||
|
Ignė Stankutė (2012) | Klaipėdos pliažo tinklinio klubas (KBC) | LTF-3285 | - | ||
|
Austėja Stenionytė (2011) | Alytaus SRC | LTF-3397 | - | ||
|
Andrėja Studencovaitė (2010) | Gargždų SC | LTF-3386 | - | ||
|
Saulė Tatolyte (2010) | Vilniaus raj. SM | LTF-3418 | - | 1 | |
|
Rytenė Tijūnaitytė (2011) | Šiauliu sporto gimnazija | LTF-3163 | - | ||
|
Reda Tretjakovaitė (2011) | - | LTF-1901 | - | ||
|
Gabija Tumutytė (2011) | Tauragės sporto centras | LTF-3406 | - | ||
|
Neda Urbanavičiūtė (2007) | - | LTF-1834 | - | ||
|
Ridas Urbonavičius (2007) | Tinklinio namai / RIO - Startas | LTF-3349 | - | ||
|
Simonas Vaišys (1995) | - | LTF-3445 | - | ||
|
Ela Vaitulionytė (2010) | Palangos SC | LTF-3409 | - | ||
|
Urtė Vasikauskaitė (2011) | Alytaus SRC | LTF-3394 | - | 5 | |
|
Lukrecija Vasiliauskaitė (2010) | Alytaus SRC | LTF-3395 | - | ||
|
Gintare Venceviciute (1989) | Tinklinio klubas "Delta" | LTF-2246 | - | ||
|
Monika Vilkevičiūtė (2012) | Alytaus SRC | LTF-3393 | - | ||
Benas Zarudnij (2008) | - | LTF-3195 | - | |||
Austė Zavtrikovaitė (2012) | SM Startas | LTF-3410 | - | 2 | ||
|
Arnas Žemgulis (2011) | Go arena | LTF-3431 | - | ||
|
Aurėja Ziutelytė (2010) | Tinklinio namai | LTF-3428 | - | ||
|
Normunds Šulte | - | - |